NAJČEŠČIH 11 FCBMev 2019/20!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

NAPRAVITE SVOJU NAJČEŠĆU PRVU POSTAVU

ALABA
8
9%
LUCAS HERNANDEZ
7
8%
BOATENG
0
Nema glasova
SULE
7
8%
PARVARD
3
4%
KIMMICH
8
9%
MARTINEZ
3
4%
TOLISSO
3
4%
LEON GORETZKA
5
6%
THIAGO
6
7%
CUISANCE
0
Nema glasova
COUTINHO
7
8%
PERIŠIĆ
0
Nema glasova
COMAN
8
9%
GNABRY
8
9%
DAVIES
0
Nema glasova
MULLER
4
5%
ARP
0
Nema glasova
LEWANDOVSKI
8
9%

Ukupno glasova : 85

NAJČEŠČIH 11 FCBMev 2019/20!

PostPostao/la anton 1983 » 28 kol 2019, 11:24

Pa kaj onda ak prelazni rok nije gotov? Ajmo se mi zabaviti i reči da je...

Jako puno se priča o veličini tog kadra, o igračima, dal imamo zamjene, dal treba biti manji, dal treba biti veći? S jedne strane užasTno smo nezadovoljni što se mladim igračima ne daje prilika, a s druge strane kada imaš dečke poput Daviesa, Arpa, Cuisancea, oni nebudu smatrani djelom ekipke, pa se traže zamjene . Evo Arp je tu i njegova pozicija je napadač, ali "Lewa nema zamjenu"...

U tom duhu pokrećem temu NAJČEŠĆIH 11 - izbjegavam riječ najjačih, jer onda dolazi do problema... pitanje u biti je, koju bi postavu najčešće na terenu željeli gledati ili mislite da bi trebala biti, a neki to pitanje mogu vidjeti i na način, kako bi Bayern u teoriji da su svi igrači u formi i fit trebali igrati protiv Liverpoola...

Gledajući Bayernov sastav izgleda da je samo JEDNO mjesto upitno, zar ne i to onog drugog centralnog veznog. Od veznih igrača nude se Leon, Tolisso, Martinez i Cuisance. Od ova 4 svi smatraju kako je Leon ukupno gledajući najveća zvijezda i najbolji igrač. No da li je LEon taj koji je idealan partner od ovih ponuđenih za Coutinha i Thiaga? Ili je to pak Martinez, koji je po prirodi svoje pozicije najlogičnije rješenje? No ko više smatra da je MArtinez dovoljno kvalitetan da igra standardno u prvih 11 Bayerna? Da li je onda rješenje jedan Tolisso ili pak mali Cuisance...

Ovak to izgleda:

---------Lewa

Coman---Coutinho----Ganabry

-------Thiago---?????

Alaba---Lucas---Sule---Kimmich

Malo iz drugih tema

cruz napisao:Kad se gleda na taj način onda ispada da će 2-3 igrača biti nezadovoljna, ali opet postoji ona rotacija di Tolisso sad igra npr 4 tekme zaredom pa 3 sjedi na klupi ili uđe u 86. minuti... teoretski se s ovim sastavom može namjestiti da nitko ni ne bude nezadovoljan... uzevši ozljede u obzir, lp, kup, englische wochen.

Da to je uvijek tako, uvijek neko propadne jer igra premalo il zato što mu je kupljena konkurencija ili dođe do nekog iznenađenja. 2013 Manđa je neočekivano ukro Gomezu mjesto i to kako i na kraju je Gomez otišo. Isto tako Martinez je ukro mjesto Gustavu i još je doveden Thiago, pa je Gustavo koji je prije Martineza bio velika uzdanica, otišao iz kluba.

Da li će to ove godine biti očekivani Boa i Martinez ili buneko drugi najbeo totalno neočekivano? Neki puta neki igral koju sezonu može podnjet manju minutažu (Martinez), ali to ovisi o situaciji....

effe__sa napisao:Trebao bi nam neki majstor rotacije, kao svojevremeno Hitzfeld. :D

A Niko je prošle sezone počeo onu rotaciju (možda mrvicu pretjerao) i onda je sve puklo i više onda nije smio rotirati ni kada je mogao...Tako da sada po tom pitanju ide ziheraški...

Rotacija je mit - na kraju sezone, minute će ti biti iste i dati će iste nezadovoljne igrače ako igraju premalo. Pravilna rotacija ako je uspješna samo suzbija exploziju nezadovoljstva tokom sezone, ali ona ispliva na kraju sezone i tjera igrače iz kluba.

Primjerice 2013 je RObben puko jer nije igro i sva sreća da se u ključnom trenutku ozlijedio Kroos pa je RObben tada postao standardan u prvih 11. Da se Kroos nije strgo pitanje je dal bi uzeli LP i dal bi Robben zbog neigranja te sezone ostao u BAyernu - to je samo ono gdje postoje iznimke i pravila i teorija....

Uopće na kraju nije pitanje, dal će svi bit zadovoljni jer neće - pitanje je ko će najebat! U prošlogodišnjem kadru to je meni bilo jako lako za predvidjeti, ali u ovom kadru ne - tu mije to jako teško!!!

Neću Vam postaviti pitanj u anketu da napišete svojih 10 najčešćih feldŠpilera jer to bi bilo bez veze ak me razmete. Umjesto toga ću Vam dati da ih odaberete 12! Tak ćemo možda doći do nećeg zanimljivog ak me razmete :D

Znači imate izbor od 12 igrača (bez golmana) koji će najčešće graditi prvih 11 Bayerna...
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

Re: NAJČEŠČIH 11 FCBMev 2019/20!

PostPostao/la cruz » 28 kol 2019, 12:26

hahah ko to je identičan sastav krno ko ja?
ja mislio bit ću prvi i jedini koji će martinezu dat glas, ali očito nisam :bravo:

jeli problem ako stavim samo 10 igrača?

jer ako stavim Goretku i Perišića ispast će na kraju da će dobit više glasova od martineza
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

Re: NAJČEŠČIH 11 FCBMev 2019/20!

PostPostao/la anton 1983 » 28 kol 2019, 12:43

cruz napisao:jeli problem ako stavim samo 10 igrača?

jer ako stavim Goretku i Perišića ispast će na kraju da će dobit više glasova od martineza

Nije problem nego će bit zanimljivo!

Sa 10 igraca bojim se da ce ljudi koji ce glasat glasat na silu, a sa 12 cemo saznat di je neckanje... A nas neckanje zanima! :D
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

Vrati se na: Transferi