Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la Red passion » 17 ruj 2020, 08:48

Meni Thiago više nije bitan jer on odlazi i to je činjenica. Kluba sada treba planirati bez njega, ne s njime i to trener Flick i radi. Istu stvar radi i s Alabom.

Kimmić mi je bitan da bude sretan i razvije se konačno tamo gdje on želi i da ovu i svaku iduću sezonu igra na veznom. Kao skakač po pozicijama nikad neće od njega biti elitnog igrača ni na jednoj poziciji i nikad neće biti potpuno zadovoljan.

Ja gledam iz perspektive samog igrača, ne samo to što nam je klub prvak Europe gdje je on 3 najvažnije utakmice samo zbog Pavardovih okolnosti tamo završio i igrao opet.

Bayern je šaltanjem igrača i pozicija čekao 7 godina titulu u Europi i onda je Lewandowski odmah nakon osvajanja rekao ono što se upravi ne sviđa i što je bio naš kamen spoticaja od ljeta 2014. kad su kola krenula nizbrdo.

Sad se mogu pozivati na COVID, ali ne znam koliko mogu govoriti da ništa novaca nemamo i ništa ne možemo pronaći za 2 pozicije a da nije skupo. U to ne vjerujem. Tu se njuh, tj. skauting koristi kao kod Kimmicha i Daviesa.

Mi ništa ne radimo.

Monza koja je tek prvi put ušla u Serie B je prije 4-5 tjedana platila Mirka Marića iz NK Osijeka za 6,5 milijuna € odštete, a Bayern nema 15 milijuna € za Ajaxovog S. Desta i hoće ga ispod 10 milijuna € platiti. Zaradili smo nekih 110 milijuna € nakon povijesne sezone LP. Ma budalaštine...
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 17 ruj 2020, 08:58

Red passion napisao:Monza koja je tek prvi put ušla u Serie B je prije 4-5 tjedana platila Mirka Marića iz NK Osijeka za 6,5 milijuna € odštete, a Bayern nema 15 milijuna € za Ajaxovog S. Desta i hoće ga ispod 10 milijuna € platiti. Zaradili smo nekih 110 milijuna € nakon povijesne sezone LP. Ma budalaštine...

samo što Bayern mora plaćati iste plaće kao da je sve normalno. A to je tjednom preko 3,5 mil eura
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 17 ruj 2020, 09:04

Istina. Uvijek kad do ovog dođemo pomislim kako mi nemamo nikad novaca da budemo elitni klub poput Real Madrida i engleskih klubova. Uvijek kao da nam fali love da imamo kvalitetnu širinu.

Slaba liga čini čuda i nagradni fond je sranje već odavno umjesto da sadašnji je već još puta 3 od tog iznosa što dobivamo.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 17 ruj 2020, 09:50

Sergiño Dest, defensor del Ajax, estaría cerca de fichar por el Barcelona según informa Mundo Deportivo. El joven jugador de 19 años también está en la órbita del Bayern. La clave es que desde la cúpula del Allianz solo ofrecen 10 millones de euros y el club holandés pide más de 15.

Mundo Deportivo iz Katalonije i dalje piše kako je Dest blizu potpisa za Barcelonu te da je Bayern zainteresiran za beka no nude samo 10 milijuna, Ajax traži više od 15 milijuna.

Ovaj mali je postao mučan kao gastritis. Samo ga se provlači kroz medije 8-9 mjeseci, a od potpisa nigdje ništa.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 17 ruj 2020, 09:55

šta će, nije on kriv što se transfer još nije odradio. Ajax je u dobrom stanju i nije njima potreba za svakim dinarom.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 17 ruj 2020, 10:05

Svašta se o njemu piše, kako navija za Barcelonu ili je nosio Ausrüstung prije 4-5 mjeseci, problematičan malo s ponašanjem i sl.

Image
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 17 ruj 2020, 10:47

Bayern odlučio da NEĆE dovodit veznjaka, Tolisso mijenja Thiaga...
Novac će se reinvestirati u beka, najvjerovatnije u Desta.

https://twitter.com/cfbayern/status/1306519975432261633
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 17 ruj 2020, 12:23

Jasno jer Tolisso prakticki nije igrao sezonu koda ga nije bilo a sad nam treba njegova explozija i Cuisanca.Pod mus bi uzeo jos krilo i nebi ga gledao mutavo ko Anton u kontekstu 4 krila vec oravog krila koji moze kvalitetno uskocit zbog nasih 3 njeznih ofenzivaca love se sad ima od thiaga i Martineza.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 17 ruj 2020, 13:35

doro napisao:Jasno jer Tolisso prakticki nije igrao sezonu koda ga nije bilo a sad nam treba njegova explozija i Cuisanca.Pod mus bi uzeo jos krilo i nebi ga gledao mutavo ko Anton u kontekstu 4 krila vec oravog krila koji moze kvalitetno uskocit zbog nasih 3 njeznih ofenzivaca love se sad ima od thiaga i Martineza.

Jebo mi pas mater ak te ja neću centrirat ak te vidim smile12

Tudum zaostali...
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 17 ruj 2020, 13:49

Red passion napisao:Meni Thiago više nije bitan jer on odlazi i to je činjenica. Kluba sada treba planirati bez njega, ne s njime i to trener Flick i radi. Istu stvar radi i s Alabom.

Kimmić mi je bitan da bude sretan i razvije se konačno tamo gdje on želi i da ovu i svaku iduću sezonu igra na veznom. Kao skakač po pozicijama nikad neće od njega biti elitnog igrača ni na jednoj poziciji i nikad neće biti potpuno zadovoljan.

Ja gledam iz perspektive samog igrača, ne samo to što nam je klub prvak Europe gdje je on 3 najvažnije utakmice samo zbog Pavardovih okolnosti tamo završio i igrao opet.

Evo opet generale jedeš ta govna, a burek je pojeftinio!

Pa koga BK kaj tebi Thiago više nije bitan? On je još tu i dok je tu, nemreš reč da nije tu i nema novaca od njegova transfera i sve dok ne ode mi smo mu dužni davati plaću. Sve dok traje neizvjesnot, moramo biti oprezni i to je tak UVIJEK BILO I BIT ĆE U NOGOMETU. Uopće ne kužim što sereš kao da je nekad bilo drugačije?

Mislim da Kimmich uopće nije nesretan što je osvojio LP kao desni bek! I ovdje uopće nije stvar u tome nego nešto sasvim drugo. Prilagođavanju situacije. Znači KAD Thiago ode i mi kupimo nekog desnog beka onda se Kimmich nebu vračo na beka? No da li je to istina!?!?!?! Mislim ljudi se prave mutavi kao da mi nismo imali desnog beka na klupi, ali je kombinacija u vezi sa Thiagom i Leonom, te Kimmichom na desnom beku bila bolja od bilo koje kombinacije sa Pavradom i Odriozolom. Jebe se meni za Kimmichovu i Thiagovu sreću kada se igra LP i to završna faza - igrat ćeš ono kaj ti se kaže i onako kako je najbolje za BAyern.

Da se ovdje radi o Schweiniju koji je katastrofa bio na krilu a super na CM onda bi to bila druga priča, ali Kimmich je u ovom kadru (prošlogosdišnjem) čak i korisniji kao desni bek jer to može halat.

Jebote cjepidlačenje di ga netreba. Pa nepriča se o Leonu kao ljevom beku.

Ma mene jebe to šta se ti praviš mutaF kao da desni bek ili ti dva u Bayernu nisu postojala, a jesu i opet je to Kimmich igro!

Red passion napisao:Bayern je šaltanjem igrača i pozicija čekao 7 godina titulu u Europi i onda je Lewandowski odmah nakon osvajanja rekao ono što se upravi ne sviđa i što je bio naš kamen spoticaja od ljeta 2014. kad su kola krenula nizbrdo.

Sad se mogu pozivati na COVID, ali ne znam koliko mogu govoriti da ništa novaca nemamo i ništa ne možemo pronaći za 2 pozicije a da nije skupo. U to ne vjerujem. Tu se njuh, tj. skauting koristi kao kod Kimmicha i Daviesa.

Mi ništa ne radimo.

Monza koja je tek prvi put ušla u Serie B je prije 4-5 tjedana platila Mirka Marića iz NK Osijeka za 6,5 milijuna € odštete, a Bayern nema 15 milijuna € za Ajaxovog S. Desta i hoće ga ispod 10 milijuna € platiti. Zaradili smo nekih 110 milijuna € nakon povijesne sezone LP. Ma budalaštine...

:lock:

Fakat nevjerujem? Ko ne radi ništa?

Jesi ti svjestan da smo mi sa "smeće" kadrom ušli u sezonu i da je taj kadar na kraju iz totalnog spleta okolnsti izašao van kao super kadar.

Kaj je Zirkzee nešto super na kaj si ti računao na početku sezone? Ili pak Davies? Ili da će Alaba raznjet DC-a ili da će Boa igrat ozbiljan nogomet ili da će Muller se vratiti iz mrtvih ili da će se pak plakati što Perišić nije potpisao za BAyern?

ONO WT JEBENI FUCK!!?!??!?!?!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 17 ruj 2020, 13:53

Red passion napisao:Istina. Uvijek kad do ovog dođemo pomislim kako mi nemamo nikad novaca da budemo elitni klub poput Real Madrida i engleskih klubova. Uvijek kao da nam fali love da imamo kvalitetnu širinu.

Slaba liga čini čuda i nagradni fond je sranje već odavno umjesto da sadašnji je već još puta 3 od tog iznosa što dobivamo.

Pa to se deremo non stop, al mi je čudno kak to nečuješ! :shock:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Red passion » 17 ruj 2020, 14:24

To se samo ti dereš ne "mi". Nema "mi". 2 dana si nabrijan na sve nas, bespotrebno. :mrgreen:

https://twitter.com/iMiaSanMia/status/1306568543094398976

Cijena od 30 mil. € je bila inicijalna prije 8-9 mjeseci i to ne vrijedi već 4-5 mjeseci. Aarons iz Engleske je nestao, Dodô se više ne spominje.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 17 ruj 2020, 14:26

anton 1983 napisao:
doro napisao:Jasno jer Tolisso prakticki nije igrao sezonu koda ga nije bilo a sad nam treba njegova explozija i Cuisanca.Pod mus bi uzeo jos krilo i nebi ga gledao mutavo ko Anton u kontekstu 4 krila vec oravog krila koji moze kvalitetno uskocit zbog nasih 3 njeznih ofenzivaca love se sad ima od thiaga i Martineza.

Jebo mi pas mater ak te ja neću centrirat ak te vidim smile12

Tudum zaostali...

Omege 3 nisi uzimao to se sve vise vidi :haha:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 17 ruj 2020, 14:31

Red passion napisao:To se samo ti dereš ne "mi". Nema "mi". 2 dana si nabrijan na sve nas, bespotrebno. :mrgreen:

Jer to ZASLUŽUJETE!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la melodyne » 17 ruj 2020, 18:51

https://twitter.com/iMiaSanMia/status/1306598927169273856

:facepalm:
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi