Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Ljetni prelazni rok

PostPostao/la Murta » 17 vel 2011, 09:23

Jučer sam malo gledao Fiorentina - Inter zbog Montoliva i mogu reći da sam još jednom vidio njegovu kvalitetu. Ima vrhunsku tehniku, igra s lakoćom, ima super pass i pregled igre. Iako nam u ovom trenutku baš i nije nužan, ako je istina ono o "Luca Toni rješenju" ja bih rekao da ga se mora kupiti. Stvarno je vrhunski igrač koji dirigira igrom svoje momčadi i mislim da bi se u Bayernu odlično snašao.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 17 vel 2011, 09:39

Murta napisao:Jučer sam malo gledao Fiorentina - Inter zbog Montoliva i mogu reći da sam još jednom vidio njegovu kvalitetu. Ima vrhunsku tehniku, igra s lakoćom, ima super pass i pregled igre. Iako nam u ovom trenutku baš i nije nužan, ako je istina ono o "Luca Toni rješenju" ja bih rekao da ga se mora kupiti. Stvarno je vrhunski igrač koji dirigira igrom svoje momčadi i mislim da bi se u Bayernu odlično snašao.

Kad vidim za koje pozicije se mi interesiramo, moram priznati da mi niš nije jasTno i neznam kaj mi ustvari hoćemo..Ak dovodimo nekog tipa Montolivo onda to znači da nećemo dovoditi lijevog beka, jel tak? tak da mi onda Špekulacije oko njih uopće nisu jasTne. Toliko sam zbunjen da bi u ovom trenutku samo na Neura pristao, a sve ostalo neka bude kako bude :mrgreen:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 17 vel 2011, 12:04

anton 1983 napisao:
Murta napisao:Jučer sam malo gledao Fiorentina - Inter zbog Montoliva i mogu reći da sam još jednom vidio njegovu kvalitetu. Ima vrhunsku tehniku, igra s lakoćom, ima super pass i pregled igre. Iako nam u ovom trenutku baš i nije nužan, ako je istina ono o "Luca Toni rješenju" ja bih rekao da ga se mora kupiti. Stvarno je vrhunski igrač koji dirigira igrom svoje momčadi i mislim da bi se u Bayernu odlično snašao.

Kad vidim za koje pozicije se mi interesiramo, moram priznati da mi niš nije jasTno i neznam kaj mi ustvari hoćemo..Ak dovodimo nekog tipa Montolivo onda to znači da nećemo dovoditi lijevog beka, jel tak? tak da mi onda Špekulacije oko njih uopće nisu jasTne. Toliko sam zbunjen da bi u ovom trenutku samo na Neura pristao, a sve ostalo neka bude kako bude :mrgreen:

Upravo to...neznam zakaj si zbunjen...ottl je za odstrel,tymo bude rezrva il odstrel Gustavo lijevi bek i po potrebi 6-ca...ostajemo samo na Gujdi i njegovoj zamjeni Pranjiću...zato se zanimaju za Montija ;)

Po tome nama možda dođe Neuer,stoper pod obavezno ja sam za Mertea i Iličevića kao još 1 zamjenu za riberyja...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Murta » 17 vel 2011, 12:16

Prije par mjeseci sam bio euforičan što se tiće pojačanja ovog ljeta, a sad bih potpisao samo Neuera i jednog veznog ili lijevog beka, ovisno na kojoj poziciji LvG vidi Gustava. Ja bih čak radije uzeo Montoliva jer je on na svojoj poziciji bolji nego Taiwo na svojoj. Iako, da mogu, kupio bih obojicu i tako proširio ovaj mali kadar. Nije nevažno da je Taiwo besplatan pa je jedini trošak njegova plaća. ;)

Shaqiri je moja glavna želja iako baš i ne vjerujem da će se ispuniti. Ali, treba nam netko takav. On - ili Hazaard.

doro napisao:ja sam za Mertea

Ja ne znam. On mi se nekad čini kao vrhunski spori stoper kao Vidić, a tekad kao tromo drvo poput van Buytena. :mrgreen:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la doro » 17 vel 2011, 12:35

Da al je solidan ima oscilacija kao i svatko drugi s tim da u Elfu igra sa Trubom ovako bi bili još bolji...vrhnskog top stopera ne vidim u danšanjem nogometu..ima solidnih i jako dobrih al top svjetskih klasa kao prije ne....

Merte je vrhunski igrao 2006 Sp,slabo EP 2008 i sad opet jako dobro na SP 2010...iskusan je,švabo a i sad je u jako dobroj formi + nije napuhanac i brutalno skup...standarni stratelf špiler ;)
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la mladjo_dj » 17 vel 2011, 12:38

doro napisao:Da al je solidan ima oscilacija kao i svatko drugi s tim da u Elfu igra sa Trubom ovako bi bili još bolji...vrhnskog top stopera ne vidim u danšanjem nogometu..ima solidnih i jako dobrih al top svjetskih klasa kao prije ne....

Merte je vrhunski igrao 2006 Sp,slabo EP 2008 i sad opet jako dobro na SP 2010...iskusan je,švabo a i sad je u jako dobroj formi + nije napuhanac i brutalno skup...standarni stratelf špiler ;)

i jos uz sve to Werder je u teskoj banani kako financijski tako i igracki...
Liga prvaka (5x):
1973./74., 1974./75., 1975./76., 2000./01., 2012./13.
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
Deutscher Meister wird nur der FCB
mladjo_dj
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la doro » 17 vel 2011, 12:43

Po meni dolaze:Neuer 20-25 milja,Merte 12-15 milja,Montolivo 10-15 milja,Iličević gratis il sića te Ekici gratis!
odlaze:Klose,Ottl il Tymo,Turčin

Startelf:NEUER-GUSTAVO,BADSTUBER,MERTESACKER,LAHM-SCHWEINSTIGER,MONTOLIVO-RIBERY,MULLER,ROBBEN-GOMEZ
2 elf:KRAFT-CONTENTO,BRENO,BUYTEN,JURILCH-PRANJIĆ,TYMO-ILIČEVIĆ,KROOS,EKICI-OLIĆ

Sa tim sam prezadovoljan :bravo:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la mladjo_dj » 17 vel 2011, 12:46

Nakon jucerasnje tekme Barce i Arsenala, Abidal mi se dosta svidio i jos nije igrao na svojoj prirodnoj poziciji nego na poziciji stopera koju je vrlo dobro odigro. Cak bi ga i volio vidjeti kod nas (naravno ak bi imao nekakvu realnu odstetu) samo sto lik ima 31 godinu. Njegovo iskustvo i mladost Holgera mozda bi bili dobar faktor u nasoj obrani.
Vec se on spominjo u vezi Bayerna ak se ne varam proslog ljeta ali od toga nista i jos se sjecam da je neko napisao da je jedan od boljih Franckovih prijatelja.
Liga prvaka (5x):
1973./74., 1974./75., 1975./76., 2000./01., 2012./13.
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
Deutscher Meister wird nur der FCB
mladjo_dj
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Red passion » 17 vel 2011, 13:28

mladjo_dj napisao:Nakon jucerasnje tekme Barce i Arsenala, Abidal mi se dosta svidio i jos nije igrao na svojoj prirodnoj poziciji nego na poziciji stopera koju je vrlo dobro odigro. Cak bi ga i volio vidjeti kod nas (naravno ak bi imao nekakvu realnu odstetu) samo sto lik ima 31 godinu. Njegovo iskustvo i mladost Holgera mozda bi bili dobar faktor u nasoj obrani.
Vec se on spominjo u vezi Bayerna ak se ne varam proslog ljeta ali od toga nista i jos se sjecam da je neko napisao da je jedan od boljih Franckovih prijatelja.

Jučer čekam usmeni ispit i baš ljudi pričaju o Abidalu... I pita nas jedan: 'Jel znate kako su njega zvali kad je imao 26 godina i kad je igrao stopera? Crna rupa! :lol: :lol: :lol: :haha: :haha: :hehe:
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Axe » 17 vel 2011, 13:32

Abidal stoper, Truba stoper. Dva ljevaka, ne znam kako bi to funkcioniralo?
Ja bih radije Howedesa. 8-)
Axe
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la UltrasMentalita » 17 vel 2011, 14:31

Što se tiče pojačanja po 100 put nama su potrebni desni bek koji će mijenjati Lahma .....Zamjena za Robberya ....Neko u paru s Bastianom ja bi volio da dovedu Montoliva nekako mi on i Schweini imaju sličan karakter .....i Neuera ovo je realno i Bayern bi sigurno mogao ovo podnijeti financijski ......što se tiče lijevog beka nama je mnogo potrebnije zamjena Lahmu a što se stopera tiče imamo Batstubera i Brena a mogu uletiti tu Tymo ili eventualno Buyten ..........
UltrasMentalita
Apostol

PostPostao/la cruz » 17 vel 2011, 14:50

što se tiče Montoliva, ako Luiz Gustavo neće ostati na beku, onda mi je ovaj transfer jako čudan, s obzirom na količinu igrača koji igraju tu poziciju.... Švajni, Tymoščuk, Pranja, Kroos (!!!), Gustavo i Ottl...

treba se znači odlučiti: Montolivo ili Taiwo...
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 17 vel 2011, 15:18

Hmmm nekak vidim da vas jebe činjenica da se planira na taj način da uz Schweinija igra Kroos. Možemo mi srati ja tako nebi i tome slično, ali tako naš trener planira, razumijete li?

Montolivo mi u ovom trenutku nije niti na kraj pameti. moro bi vidjeti ko bi otišao a ko bi došao da bi znao procijeniti dal ja njega hoću ili ne...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 17 vel 2011, 15:43

anton 1983 napisao:Hmmm nekak vidim da vas jebe činjenica da se planira na taj način da uz Schweinija igra Kroos. Možemo mi srati ja tako nebi i tome slično, ali tako naš trener planira, razumijete li?

Montolivo mi u ovom trenutku nije niti na kraj pameti. moro bi vidjeti ko bi otišao a ko bi došao da bi znao procijeniti dal ja njega hoću ili ne...

jasno je da van gaal želi kroosa u ekipi, a nema druge nego kraj švajnija... Müller = cement na 10ki...

ja volim srat o ovoj temi :D zato što je zajebana tema... kroos je po meni dobar igrač, i da, može ga se koristiti i na 6ici tj. 8ici... švajni (po meni) može još puno "defanzivnije", tako da mislim da bi kombinacija kroos - švajni bila odlična! ne samo za Bayern nego i za njemačku repku....

montolivo bi imao prednost nad kroosom, jednostavno zato što je bolji na toj poziciji, iskusniji i cijeli život igra tu!

a ako dovedeš montoliva kamo sa Kroosom?!?!
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la CroCHEF » 17 vel 2011, 15:51

cruz napisao:
anton 1983 napisao:Hmmm nekak vidim da vas jebe činjenica da se planira na taj način da uz Schweinija igra Kroos. Možemo mi srati ja tako nebi i tome slično, ali tako naš trener planira, razumijete li?

jasno je da van gaal želi kroosa u ekipi, a nema druge nego kraj švajnija... Müller = cement na 10ki...

ja volim srat o ovoj temi :D zato što je zajebana tema... kroos je po meni dobar igrač, i da, može ga se koristiti i na 6ici tj. 8ici... švajni (po meni) može još puno "defanzivnije", tako da mislim da bi kombinacija kroos - švajni bila odlična! ne samo za Bayern nego i za njemačku repku....

montolivo bi imao prednost nad kroosom, jednostavno zato što je bolji na toj poziciji, iskusniji i cijeli život igra tu!

a ako dovedeš montoliva kamo sa Kroosom?!?!

Na posudbu jos 1 godinu
Einmal Bayern immer Bayern!

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi