Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Ljetni prelazni rok

PostPostao/la UltrasMentalita » 17 vel 2011, 16:17

Montolivo je neusporedivo bolji igrač od Kroosa u sredini a to što misli LVG me boli kurac jer dosta su nas te njegove fantazije od igrača i pozicije na kojima oni igraju pokopali do sada da se moramo zadovoljavati s 2-3 mjestom u ligi i da nam ekipe poput Kolna Gladbacha otimaju već osvojene bodove
UltrasMentalita
Apostol

PostPostao/la Red passion » 17 vel 2011, 16:23

CroCHEF napisao:
cruz napisao:
anton 1983 napisao:Hmmm nekak vidim da vas jebe činjenica da se planira na taj način da uz Schweinija igra Kroos. Možemo mi srati ja tako nebi i tome slično, ali tako naš trener planira, razumijete li?

Montolivo mi u ovom trenutku nije niti na kraj pameti. moro bi vidjeti ko bi otišao a ko bi došao da bi znao procijeniti dal ja njega hoću ili ne...

jasno je da van gaal želi kroosa u ekipi, a nema druge nego kraj švajnija... Müller = cement na 10ki...

ja volim srat o ovoj temi :D zato što je zajebana tema... kroos je po meni dobar igrač, i da, može ga se koristiti i na 6ici tj. 8ici... švajni (po meni) može još puno "defanzivnije", tako da mislim da bi kombinacija kroos - švajni bila odlična! ne samo za Bayern nego i za njemačku repku....

montolivo bi imao prednost nad kroosom, jednostavno zato što je bolji na toj poziciji, iskusniji i cijeli život igra tu!

a ako dovedeš montoliva kamo sa Kroosom?!?!

Na posudbu jos 1 godinu

Nema posudbe više. :nono: Ili prvotimac ili transfer. Posudba je takvim igračima jasan dokaz da se na njih ozbiljno ne računa bez obzira na godine i ostale sitnice. Kroos je svoju posudbu odradio i iz Bayerna će on opet otići samo kao prodan igrač. :|
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 17 vel 2011, 16:25

UltrasMentalita napisao:Montolivo je neusporedivo bolji igrač od Kroosa u sredini a to što misli LVG me boli kurac jer dosta su nas te njegove fantazije od igrača i pozicije na kojima oni igraju pokopali do sada da se moramo zadovoljavati s 2-3 mjestom u ligi i da nam ekipe poput Kolna Gladbacha otimaju već osvojene bodove

LvG-ova fantazija je da svaki nogometaš(osim golmana, čistog napadača i krila) može igrati stopera, bočnog i zadnjeg veznog. :mrgreen:
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la UltrasMentalita » 17 vel 2011, 17:08

FCB_general napisao:
UltrasMentalita napisao:Montolivo je neusporedivo bolji igrač od Kroosa u sredini a to što misli LVG me boli kurac jer dosta su nas te njegove fantazije od igrača i pozicije na kojima oni igraju pokopali do sada da se moramo zadovoljavati s 2-3 mjestom u ligi i da nam ekipe poput Kolna Gladbacha otimaju već osvojene bodove

LvG-ova fantazija je da svaki nogometaš(osim golmana, čistog napadača i krila) može igrati stopera, bočnog i zadnjeg veznog. :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: :lol: tako nekako meni osobno Kroos i nije nikad bio neki ekstra talent tako da mi ne bih smetalo da ga prodaju i da dovedu Montoliva.....sad će neko reći jesam glup ovo ono meni taj Kroos nije ništa skoro pokazao od kada je došao ....pa neka misli tko će što misliti ima pravo na to .....
UltrasMentalita
Apostol

PostPostao/la Axe » 17 vel 2011, 18:29

Mene su davno ovdje kudili kada sam rekao da bi zelio dolazak Ozila pod cijenu odlaska Kroosa. Kako Ozil nije dosao, ne vidim mogucnost da prodamo Kroosa a da u zamjenu dovedemo Montoliva. Italijan jeste kvalitetan igrac, ali Kroos je nase dijete koje posjeduje ogroman talenat i isti se vec poceo ispoljavati, a ko zna sta bi bilo da se nije povrijedio i propustio nekolicinu utakmica.
Ili obojicu ili ostanak Kroosa.
Axe
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la nele-BHF » 17 vel 2011, 18:33

Koliko se maksimalno može uzeti za Kroosa ?
nele-BHF
Franck Bilal Ribéry

PostPostao/la Lizarazu » 18 vel 2011, 00:02

nele-BHF napisao:Koliko se maksimalno može uzeti za Kroosa ?

zavisi koliko bude interesanata :D
ako znamo da je bayer bio spreman dati nekih 8-10 mio (koliko su otprilike dali za schürrlea) igranjem u bayernu mu svakako cijena mora i moze rasti.
nisam bas odusevljen sa njim, ali bi svakako bio pametan potez produzenje ugovora.
radije njega imati/ostaviti nego dovoditi nove/neprovjerene igrace.
Lizarazu
Bixente

PostPostao/la CroCHEF » 18 vel 2011, 00:11

http://www.bild.de/BILD/sport/fussball/ ... sagen.html

izgleda da ni ovu utakmicu Breno nece igrati, a ono sto mi se ne svidja je ova izjava
Gegenüber BILD verrät Breno: „Wenn ich bis Saison-Ende keine Chance bekomme, darf ich gehen. Das hat mir Christian Nerlinger versprochen.“
Einmal Bayern immer Bayern!

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Red passion » 18 vel 2011, 00:59

CroCHEF napisao:http://www.bild.de/BILD/sport/fussball/bundesliga/vereine/bayern/2011/02/18/breno/und-van-gaal-haben-sich-nichts-mehr-zu-sagen.html

izgleda da ni ovu utakmicu Breno nece igrati, a ono sto mi se ne svidja je ova izjava
Gegenüber BILD verrät Breno: „Wenn ich bis Saison-Ende keine Chance bekomme, darf ich gehen. Das hat mir Christian Nerlinger versprochen.“

Eto, Breno jednostavno razmišlja onako kako sam i očekivao da će. :bravo: Neće više gubiti vrijeme nego će potražiti usluge u nekom drugom klubu. Potpuno ga razumijem, jer ipak 3 godine da se samo drži treninga i klupe Bayerna, to baš ne ide tako za bilo kojeg wunderkida u nogometu. :a045: On jednostavno MORA igrati da bi se razvio u velikog igrača i kako bi skupio iskustva, a ne da ko Ambrosini provede cijelu karijeru jer je odan klubu, a ispadne na kraju da nije uopće postao veliki igrač kakvog ga se najavljivalo 2001. da će biti. :|
Po mom mišljenju, dobro je postupio. A mislim da u Španjolskoj postoje za njega idealni klubovi koji bi mogli od njega imati velike koristi poput Seville, Valencije, Atletica Madrida.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 18 vel 2011, 08:38

Ottl ide proč,možda i Tymo,Gustavo bude bio bek po potrebi 6-ca,ako se Kroos bude koristio kao 8-ca onda Montolivo nebu došao al onda nam fali još 1 igrač za ofenzivu ako i dođe Iličević što izgleda da bude i bilo ili budemo imali mali kadar al kvalitetan pa bude nekolko igrača igralo na 2 pozicije uvjek(Pranja,Gustavo,Tymo;Kroos;Muller).
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la UltrasMentalita » 18 vel 2011, 12:55

Kako meni ova LVG počinje ići na živce ej nikad ga nisam ni pretjerano simpatizirao .... :neee: :neee: :neee: :neee: :neee:
UltrasMentalita
Apostol

PostPostao/la Red passion » 18 vel 2011, 15:06

UltrasMentalita napisao:Kako meni ova LVG počinje ići na živce ej nikad ga nisam ni pretjerano simpatizirao .... :neee: :neee: :neee: :neee: :neee:

Kako sam nedavno pročitao, anti-Hitzfeld. :lol: :lol: :lol: :lol:

doro napisao:Ottl ide proč,možda i Tymo,Gustavo bude bio bek po potrebi 6-ca,ako se Kroos bude koristio kao 8-ca onda Montolivo nebu došao al onda nam fali još 1 igrač za ofenzivu ako i dođe Iličević što izgleda da bude i bilo ili budemo imali mali kadar al kvalitetan pa bude nekolko igrača igralo na 2 pozicije uvjek(Pranja,Gustavo,Tymo;Kroos;Muller).

Sve će to biti nategnutno. Teško ćemo mi opet moći pokoriti Njemačku kao u vrijeme Hitzfelda i one 05/06. pod Magathom. Pored silnih taktičkih gluposti koje se događaju, totalno netipičnih rezultatskih preokreta, ne vidim neku svijetlu iduću sezonu dok nam je ovaj tip trener. :|
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la UltrasMentalita » 18 vel 2011, 15:34

Ovaj me naš debil podsjeća na onoga Beniteza .........ma brate volio bi da ne bude više trener još do kraja sezone i doviđenja dovest novog trenera Klopp, Sammer mi se ne sviđa jer podražaje Gaala , Rijkard ne znam što misliti o njemu....Dosta mi je više Gaala i njegovih nekih hirova i gluposti smile44 smile44 smile44
UltrasMentalita
Apostol

PostPostao/la Lizarazu » 19 vel 2011, 00:50

koji mu je posljednji hir? :? sto hoce breni reci cus, oder?
na kloppa zaboravi bar neko vrijeme, sammera neces zato sto podrzava van gaala :lol:
bil mozda löwa, on uci u hodu imitirajuci gaalovu taktiku. :mrgreen:
Lizarazu
Bixente

PostPostao/la anton 1983 » 19 vel 2011, 01:22

Što više gledam ovog Schiebera sve nmi se više sviđa...Baš me zanima kak bi mu stajo Bayernov dres... 8-)
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi