Momčad i sve vezano uz ekipu - 2019/20

Sve vezano uz Bayern što nije obuhvaćeno forumima gore...

Re: Momčad i sve vezano uz ekipu - 2019/20

PostPostao/la Red passion » 14 sij 2020, 13:36

Kaže Brazilac(novinar inače) da je Ten Hagova želja i san voditi Bayern i da će ga na ljeto u 6. mjesecu preuzeti te "da je to već čuo od nekoga". Do kraja ove sezone će Bayern s Flickom surađivati i ako ne dođe do promjena, Ten Hag će preuzeti klub.

Alguém já me disse que ele assumirá o clube no meio do ano.

"Netko mi je već rekao"... Zaista bezvezan tweet se čini kad ne kaže ni da mu je to pouzdan ili tajni izvor, već ono "rekla-kazala" i "pokvareni telefon". :D
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 14 sij 2020, 18:16

melodyne napisao:https://www.tz.de/sport/fc-bayern/fc-bayern-serge-gnabry-hans-flick-hasan-salihamidzic-transfers-zr-13433132.html

Gnabry ima problema sa povredom. Flick trazi novo krilo.

Svidja mi se sto Flick trazi pojacanja. Nije kao neki njegovi prethodnici koji su govorili ma extra je ekipa ne treba sveza krv... :roll:

Ekipa nam je tanka totalno. Ne sjećam se kad je bilo tako. Još ću jebenog boatenga i Perišića morat gledat. Ako se brzo ne vrate neki ozljeđeni bit će jako gadno
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 14 sij 2020, 22:15

Zadnji put 2011. i tada smo se do kraja borili za LP i 3. mjesto. Trebaju nam prava 22 igrača u polju i 3 golmana pored ovih ozljeda, ali ne kadrovske prevare Mai, Cuisance, Arp, Zirkzee i Singh koji to lažno pretvaraju u 23-24 igrača u polju + 3-4 golmana. Upravi na dušu, a i trenerima koji na to pristaju.

Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 18 sij 2020, 11:19

Lewandowski se oporavio od povrede. :bravo: :legendo:

Flügel-Alarm: Warum eigentlich kein Robben-Comeback?

:| Ajde i Riberya da vratimo...
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 18 sij 2020, 14:28

FCB_general napisao:Zadnji put 2011. i tada smo se do kraja borili za LP i 3. mjesto. Trebaju nam prava 22 igrača u polju i 3 golmana pored ovih ozljeda, ali ne kadrovske prevare Mai, Cuisance, Arp, Zirkzee i Singh koji to lažno pretvaraju u 23-24 igrača u polju + 3-4 golmana. Upravi na dušu, a i trenerima koji na to pristaju.

A zašto li samo generale svrsta ovdje Zirkzeea? Šta li je sada kod njega problem? Zar momak nakon što je ovim golovima startao, ne bi trebao redovnije dobivati priliku....
A ko god pomnije prati Bundesligu zna da se kod Cuisance-a radi o jednom kvalitetnom fudbaleru. Od njega sam već očekivao da će imati solidnu neku minutažu. ALi njega su ova promjena trenera i turbulencije u ovoj sezoni uništile. A i on je imao neke povrede, o kojima se nešto nije previše ni pričalo. Ovi ostali nabrojani svakako jesu za diskusiju i jesu upitni i iz mnogo razloga je pitanje hoće li dobiti ikakvu priliku. Zirkzee je svoju mini priliku iskoristio. I on je dobio priliku usljed silnih okolnosti, povreda...Ali eto tu je nešto pozitivno ispalo...
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Red passion » 18 sij 2020, 16:15

effe__sa napisao:A zašto li samo generale svrsta ovdje Zirkzeea? Šta li je sada kod njega problem? Zar momak nakon što je ovim golovima startao, ne bi trebao redovnije dobivati priliku....

effe__sa napisao:Zirkzee je svoju mini priliku iskoristio. I on je dobio priliku usljed silnih okolnosti, povreda...Ali eto tu je nešto pozitivno ispalo...

Sam si prijatelju dao na to pitanje. ;) Ispalo je potpuno neplanski, bezveze, kao što kažeš - samo okolnosti i ništa više.
Nije ga Anton bezveze rugao nakon prve ili druge utakmice koju je riješio svojim golom. Dečko je igrao tih par minuta i zabio u obje tekme ne zato što je u njemu nešto prepoznato i što je to Flick odlučio gurnuti i davati priliku svaku utakmicu sve više i više nego jer nije imao nikoga drugoga od top klasnih igrača ubaciti. :)

Meni je iznimno drago što je dečko uspio nešto skrenuti na sebe pažnje od tih mlađih nogometaša u Bayernu i sad ostaje vidjeti što budućnost za njega i Bayern donosi.

Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 19 sij 2020, 17:34

ivan napisao:
melodyne napisao:https://www.tz.de/sport/fc-bayern/fc-bayern-serge-gnabry-hans-flick-hasan-salihamidzic-transfers-zr-13433132.html

Gnabry ima problema sa povredom. Flick trazi novo krilo.

Svidja mi se sto Flick trazi pojacanja. Nije kao neki njegovi prethodnici koji su govorili ma extra je ekipa ne treba sveza krv... :roll:

Ekipa nam je tanka totalno. Ne sjećam se kad je bilo tako. Još ću jebenog boatenga i Perišića morat gledat. Ako se brzo ne vrate neki ozljeđeni bit će jako gadno

Ivan danas cista 10ka msm of the match!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 19 sij 2020, 18:00

Ma joj.. statistički ima gol (četvrti) i asistenciju, ali kad ja vidim neke njegove šuteve, ubačaje i odluke dok je rezultat živ... Pa muka mi dođe :sick:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 20 sij 2020, 15:03

ivan napisao:Ma joj.. statistički ima gol (četvrti) i asistenciju, ali kad ja vidim neke njegove šuteve, ubačaje i odluke dok je rezultat živ... Pa muka mi dođe :sick:

Joj isto... Ja sam mislio da će on razvaljivati u ovakvom trulom Bayernu gdje skoro svatko igra van svoje pozicije, sezonska ekipa mršava do bola širinom i kvalitetom, rupama u ekipi, ozljedama i stagnacijama nekih igrača, a Periša mršaviji nego što to fizički izgleda. :D
Još ima i pristojnu statistiku za ono što igra, ali kad ga vidiš što je jučer radio 1 na 1, petljao, u gol-aut gurao loptu...

Gdje je on od Ribéryja i Robbena... A gdje je i od Shaqirija kad se sjetim kako je Đerdan razvaljivao sve više i više kod Heynckesa onakav balav onda s 19 i 20 godina, pa i u prvoj sezoni Guardiole izgledao solidno. :roll: Sad mi baš žao bude što nemamo takvog igrača kao zamjenu, a 'tek' mu je 28 godina. :)
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 20 sij 2020, 17:37

Gnabry,Coman&Sane.....Alphonso.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 20 sij 2020, 18:07

Što se tiče Perišića on mora prešaltat u veću brzinu. Dobiva priliku da redovno igra, mora podići svoj nivo i brate mili OPUSTITI SE, kao da je i dalje impresioniran što smije za Bayern igrat, pa je u nekom grču.

Kod njega znamo da je opasan u završnici, uz sve svoje mane on brate zna zabit gol, iako je za repku bio često li-la, nekad kontaš lik je ful moćan igrač, a nekad ko da na trenutke izgubi 30ak IQ bodova.

Nije da očekujem od njega da bude naš najbolji igrač, ali mora se popraviti, mora dobiti onu mirnoću iz intera.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 20 sij 2020, 18:19

A baš i izgleda kao da je neki uplašen, izgubljen, preimpresioniran... Pa imaš 30 godina čovječe, iskustva, srebrnu medalju sa SP-a 2018., bio si 4 godine šef te reprezentacije dok nisi baš 2018. pao u formi, a on kao da je početnik. :D

Neka se trgne za te 2-3 godine karijere što mu je ostalo i odluči ih provesti u Bayernu, a ne biti već 2-3 mjeseca na izlaznim vratima Bayerna.

On kao da je nesvjestan da u Bayernu već 5-6 godina je biti super zamjena golema stvar jer se naigraš ohohoho, a ako razaraš skroz, možeš i zvijezdu spakovati na klupu.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 20 sij 2020, 19:26

Pa on zapravo igra kako oduvijek igra. On je igrač trenutka i bljeska - zabit će taj gol, ali će napravit uz to i 5 takvih debilnih stvari da te uhvati napad bijesa. Nikad nije bio ni blizu svjetske klase. Za Bundesligu to može bit dosta, iako realno u samoj igri jučer nije napravio ništa nego iskoristio što mu je sustav i dobra igra Bayerna ponudila. Ne želim umanjit njegovu statistiku, ali on je krilo koliko ja znam i nije mu primarni cilj glavom zabijat golove i spuštat lopte nego proći nekog po tom krilu - a to ne može. A ne pomaže ni jako slaba suradnja s bekom (ista stvar i na desnoj strani trenutačno)
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 20 sij 2020, 21:06

Ionako ide proc jer Sane dolazi cemu uzbudjivanje.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 20 sij 2020, 21:27

doro napisao:Ionako ide proc jer Sane dolazi cemu uzbudjivanje.

Uzbuđujem se samo zato što me mozak boli od gledanja kako igra.

Super je što će Sane doć, ali ako odu Perišić i Coutinho (koji kao i nije krilo, ali je doveden za te potrebe), mi opet imamo samo 3 krila od čega su 2 dvojica Coman i Gnabry koji se vole ozlijedit. Posebno Coman. To je opet pretanko. Osim ako je Muller četvrti? :?
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenito o Bayernu