Momčad i sve vezano uz ekipu - 2019/20

Sve vezano uz Bayern što nije obuhvaćeno forumima gore...

Re: Momčad i sve vezano uz ekipu - 2019/20

PostPostao/la melodyne » 10 ožu 2020, 21:18

Zanimljivo je da Corone ima samo na severnoj hefisferi gde je oblacno... U Africi gde je suncano po ceo dan nema slucajeva (samo je bio zarazen jedan covek iz Kameruna koji radi u Aziji) i taj se oporavio posle dan. :lol:

Znaci gde greje sunce nema Corone. Cim krene toplije vreme bice bye bye govno malo. U Kini je vazduh po gradovima je uzasno zagadjen i nije cudo sto je tamo pocelo. 99% virusa se prenosi respiratornim sistemom.

Presmesno mi je sto sam juce cuo da je dvoje ljudi "zarazeno" u Srbiji. I odma' se pravi panika a nema mesta za takve stvari. Mediji su najveca bagra i usmeravaju nam paznju na taj virus a ne pisu koliko miliona ljudi godisnje umre zbog lekova. Btw. ako neko hoce da razjasni za sebe da li su oni nesto lose ili dobro neka procita ovu knjigu: https://www.amazon.com/Supplements-Expo ... oks&sr=1-1

Samo zdrava ishrana, time nema zharishta u telu i nema automatski takozvanih autoimunih i hronichnih oboljenja.

Prolazi ovo za mesec, dva samo bez brige.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 11 ožu 2020, 11:13

Ekipa iz Sportbilda je odradila interview s Flickom

Ukratko, Flick ima dva uvjeta za potpis ugovora:

"Prvi: Želim jasnu filozofiju koju klub njeguje. Kakav nogomet želi igrat i kakve su vrijednosti kluba. Drugi: Dovođenje igrača, trener treba imati pravo Veta."

"Naravno da klub neće dovoditi igrače isključivo po želji trenera, jer može doć do situacije di trener dovede 5 igrača koji možda postanu teret slijedećem treneru i klubu. Zato je po meni normalno da management bira igrače. Mi imamo skauting koji u svakom trenutku poznaje situaciju u našem kadru, trenutno recimo imamo 11 pozicija od kojih je 8 duplo zauzeto, dakle još tri nova igrača moramo dovesti. Za te pozicije postoje opcija A, B i C. Tada se zajednički razmatraju opcije i zajednički donosi odluka. Bitno je da trener kod određenog prijedloga može odbiti tog igrača."

Na pitanje može li zamisliti Klose-a kao asistenta: "Miru cijenim i dugo sam mu predlagao posao trenera, kojeg je u Bayernu i prihvatio. On je stalno prisutan u mojim zamislima za budućnost Bayerna."

Cijeli interview je izašo u printanom obliku i evo čekam da neki drugi portal podijeli ostale odgovore Flicka.
Ovaj boldani dio, namjerno je banalni odgovor dao, očito da ne želi ulazit u zajebane tematike.
----

UPDATE

"Nisu me pitali za Nübela, al sam znao da će ga dovesti. U Bayernu je jasna hijerarhija di brani najbolji golman svijeta"

"Postoje upiti za moje usluge od drugih klubova, neke su i jako zanimljive. To registriram, drago mi je što me se vrednuje. Ali trenutno imam ugovor u Bayernu i dogovor je da se sačeka kako će se odraditi ova sezona."

"Potpuno sam uvjeren u Coutinha, jako je nadaren igrač. Sviđa mi se i kao osoba. Malo je introvertiran ali trenutno je u tijeku zanimljiv proces: Na treningu ostavlja srce na terenu, potiče ostale da tako rade. Postoje pozitivni signali da je na pravom putu i vjerujem da će u ovoj sezoni zabiti odlučujuće golove za Bayern."
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lahm » 11 ožu 2020, 18:48

Protiv zeljeznicara isto bez publike.
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la doro » 13 ožu 2020, 17:42

Lahm napisao:Protiv zeljeznicara isto bez publike.

Sad mogo se konacno opustit kak spada :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Red passion » 13 ožu 2020, 21:17

Ribéry i Gómez. :o :bravo: :legendo: Francuz je bio čudo kad pogledaš tu brzinu kod njega.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 17 ožu 2020, 20:20

Neuer Vertrag für Bayerns Nachwuchs-Boss

Jochen Sauer verlängert und bekommt mehr Kompetenzen

Die Herausforderungen waren riesig, als Jochen Sauer (47) im Sommer 2017 seinen Dienst antrat. Damals wurde der Ex-Geschäftsführer von RB Salzburg der Leiter der Nachwuchsabteilung des FC Bayern. Er sollte den neuen Campus führen und dafür sorgen, dass es in der Jugend wieder vorwärts geht. Den Auftrag hat Sauer mit Bravour erfüllt: Die zweite Mannschaft stieg in die 3. Liga auf, die U-Mannschaften gehören zur Spitze Deutschlands, mit Spielern wie Joshua Zirkzee (18), Leon Dajaku (18) und Sarpreet Singh (21) wurden Talente an die Profis herangeführt.

Nur eine Frage blieb bis zuletzt ungeklärt: Wie sieht die Zukunft des Mannes aus, der für Bayerns Zukunft zuständig ist? Sauers Vertrag läuft am Saisonende aus, er weckte das Interesse von verschiedenen Profiklubs.

Nach SPORT BILD-Informationen wird Sauer seinen Vertrag in München voraussichtlich um zwei Jahre verlängern, Verein und Nachwuchsleiter haben grundsätzliche Einigung erzielt. Wichtig für Sauer: Er bekommt mehr Kompetenzen, kann Entscheidungen, welche exklusiv  den Campus betreffen, ohne vorherige Rücksprache mit der Profiabteilung und Sportdirektor Hasan Salihamidzic (43) treffen. Das kann oft einen entscheidenden Zeitvorteil im umkämpften Nachwuchsbereich bedeuten.

Dobre vijesti za Nachwuchsabteilung ako Sauer postane neovisan šef i dobije kontrolu nad cijelim omladinski sektorom. :bravo:

Ovo je toliko željeno i da još dovede neke nove stručnjake za mlade pa da tu dobijemo ono što imaju Ajax i Dinamo.

Skauting i klinci nam jako trebaju da štedimo lovu u ovom divljem tržištu i imamo na širini dosta igrača, a Flick izgleda kao trener koji voli rad s mladima. :) :bravo:
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 24 ožu 2020, 14:33

Coman: "Igram godinama za qrac ili sam stalno ozljeđen, ali povišicu za sve to što radim zahtjevam." :lol: :lol: :lol: :lol:

Alibaba s 27 godina isto hvata zalet i masnu lovu, kod njega su sve opcije uključene.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 24 ožu 2020, 15:45

agreed to take a 20% pay cut in order to avoid economic disadvantages for the employees of the club during the current crisis [Bild]

:bravo:
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 25 ožu 2020, 11:33

Ako je ovo istina, a mi se godinama mrcvarimo s Javijem, Tolissom i Goretzkom... :D

A ja jesam već godinu dana da se prodaju ova 3 navedena, Kimmicha i Alabu gurne na vezne i dovede novog zadnjeg veznog i to je možda to, eventualno i Havertza, pa kupio 2 nova stopera i desnog beka.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 25 ožu 2020, 18:28

Ali ok, malo Alaba isto sere ovdje, ako je istina ovo za vezni red. Neka on igra za austriju vezu ili napadača ili golmana zaboli me briga. Da će ga neki top klub sad pustit u sredinu, a nije to igro 10 godina, u to sam u najmanju ruku skeptičan.

Misli da će doć u Real ili Barcu (di bi želio prić) pa će ga pustit u vezi da igra? :lol: ej, jedva čekaju na tebe pobro :lol:

Da je Alaba pametan davno bi osustao od veznog reda, em je štopera 10 puta lakše igrat, a em je jako dobar na toj poziciji. Nikakav vezni red, nikakav bek.

Šta znači ovaj agent novi? to je tip koji ne uspjeva ubacit igrače u klub u koji žele ić (neymara je samo uspio jer je ludi šeik odlučio platiti ludu klauzulu, baš je agent spretan tu ispao), ali uspjeva postić dobre ugovore u alternativnim opcijama. Lewa se nado realu ali ispušio - zbog tog agenta. Dobio je masan ugovor, kakav je i zaslužio, međutim to bi i manje poznati agent uspio isposlovati ja mislim... :roll:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 26 ožu 2020, 11:15

Bit će to sve otvoreno s Alabom do kraja jer nogometaši zadnjih 12-13 godina ne razmišljaju srcem već lovom i egom. ;) Prevrtljivost im je karakterna crta.

David Alaba rejected a first contract offer from Bayern. Bayern bosses know that Alaba is considering leaving. Hansi Flick wants to keep him at all costs. Pini Zahavi is now representing Alaba in the talks with Hasan Salihamidžić. Summer move is possible.Bayern presented the idea of a Sané x Alaba swap deal to Alaba's new agent Pini Zahavi. Zahavi then had talks with Man City. City wanted the deal, but Alaba did not. Alaba wants Spain move if he doesn't extend at Bayern. England isn't an option for him [@Plettigoal]

Da je Arsenal zadnjih 10-12 godina i dalje višestruki šampion Engleske i veliki klub, imali bi već davnih godina brigu s Alabom pošto od samih njegovih nogometnih početaka znamo čiji je on navijač uvijek bio. :mrgreen:

Manuel Neuer's new contract negotiations are in doubt and could end up failing. Neuer demands such a long-term contract that the club would find it difficult to manage the big overall package [Bild]

S druge strane Neuerov ostanak je uvjetovan duljinom ugovora. Nijemac hoće ugovor od minimalno 4 godine.

Sutra(27.3.) će Neuer napuniti 34 godine. U Bayernu bi on izgleda zaključio igračku karijeru u 38. godini, a uprava ne znam kako razmišlja osim onih tweetova i Salihamidžićevih ideja o oduzimanju utakmica Neueru radi instaliranja Nübela(jesu ti twitovi uopće vjerodostojni), a Neuer je kazao da se niti ljetnih prijateljskih utakmica ne želi odricati. :)
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 30 ožu 2020, 15:21

Neuer hoće do 2025. ostati u klubu, dakle do 39. godine života i završiti karijeru, uprava Bayerna potpisala Nübela do te godine i žele ugovor do 2023.

Neuer ostaje u klubu do isteka ugovora ako ništa drugo, kako će se Bayern i Nijemac 'kliknuti' ostaje vidjeti.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 30 ožu 2020, 19:38

Čovječe!!! :smile10: :smile10: :legendo: :legendo: :legendo:

Kann ich auch mit euch Jungs mitmachen? :haha:
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 30 ožu 2020, 20:25

Izgleda da ne zna sta ce sa sobom posle zavrsetka karijere.

Znam da je rekao pre pet godina da nece ostati u fudbalu kad okaci kopacke o klin. Mogao je on jos sezonu, dva glat da odigra.

Legenda nasa! :bighug:
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 02 tra 2020, 09:15

Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenito o Bayernu