Momčad i sve vezano za ekipu 2020/21

Sve vezano uz Bayern što nije obuhvaćeno forumima gore...

Re: Momčad i sve vezano za ekipu 2020/21

PostPostao/la Red passion » 14 ruj 2020, 23:55

melodyne napisao:Bolje da ostanu... A ako odu obojica? Kadar nam je vec i ovako tanak. Cene koje nam nude nisu zadovoljavajuce a Hasan ocigledno ne moze da nadje adekvatne zamene.

Konflikt beim FC Bayern
Mega-Zoff beim FC Bayern: Trainer Flick fordert neue Spieler - Bayern-Bosse stocksauer

Flick je kralj! I treba da dobije nove igrace. Covek osvoji Treble i treba da ljubi upravu u dupe za 2, 3 nova igraca. :haha: E moj Bayerne nekada si stvarno srot...

ALABA REAGIERT AUF HOENESS-ATTACK
|
„Ein paar Aussagen haben mich verletzt“

https://www.youtube.com/watch?v=CUCrEH6 ... lTheRanter

Par puta sam sam sebi rekao i htio ovdje isto napisati: "Samo da se ne ponovi 2012./2013. odnosno ono što je nakon nje uslijedilo"

Sada trener nije nikakva prepreka, nikakav problem, nikakva promjena jer se obavila usred sezone prošle godine, nema izdaje, iza leđa, ovo-ono.

Ono što po iskustvu i nekom osjećaju ide je to da uprava može vrlo lako ponoviti sve ono poslije 2013. sa malim kadrom, a sam Lewy je rekao da je veliki kadar ključ ovog uspjeha 2020. kao i onda što je isto bio, a nije bio sezonu ranije ni u jednom natjecanju jer je kvalitete nedostajalo.

Ovo nije lijepo vidjeti s Flickom, Alabom, upravom, Thiagom.

Samo bek i 4. krilo spašavaju stvar, a Flick hoće i novog veznog. Situacija ne miriše na dobro jer vrijeme će brzo proći kao što je već prošlo 5 mjeseci od pregovora s ovom dvojicom i nijedan nije produljio, a traženih igrača nema.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 15 ruj 2020, 14:52

Mislim da sve strane cekaju sami kraj trnsfer roka da sto bolje prodju i onda bi moglo bit ko iz vedra neba.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la melodyne » 15 ruj 2020, 15:18

https://twitter.com/pizarrinha/status/1305808958960078848

Pizarro se vraca u Bayern kao Botschafter. :bravo:
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 17 ruj 2020, 15:36

https://twitter.com/iMiaSanMia/status/1306375364927795201

https://twitter.com/iMiaSanMia/status/1306375380157202445

Ne ide dalje od ovoga.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 17 ruj 2020, 15:41

I umjesto da pohvalite Hasana i Bayern radi ovih stavova, vi sipate kritike i uvrede! "Kak to da to nismo rjesili"! :-)
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 17 ruj 2020, 16:25

anton 1983 napisao:I umjesto da pohvalite Hasana i Bayern radi ovih stavova, vi sipate kritike i uvrede! "Kak to da to nismo rjesili"! :-)

Da ih pohvalimo oko ovoga? :shock:

E svašta. :)

I da, kako je moguće da to još nije riješeno?

- Prošlog ljeta se SIGURNO moglo lakše riješiti ugovor.

- Hipotetski: Alaba ne potpiše. Moramo ga prodat kroz dva tjedna ako nam treba novac, a treba.
pa sve i da upali prodaja - moguće da moraš kupovat još štopera.
Pitanje je ko će ga uopće kupit kad zna da traži 20 mil plaću i da Bayern traži hrpu love?

- Hipotetski: Alaba prihvati njihov prijedlog ugovora, pogledaj u kakvu su situaciju dovedeni? da ih jedan berater jebe u mozak, mjesecima se brukaju javnim uvredama na njegov račun. ej, jedan berater radi jednog alabe

- Da oni na kraju pristanu na njegove zahtjeve, šta su si time učinili?

- U konačnici riskiraju odlazak igrača za nula eura. Pa bio prvotimac ili rezervetina,nebitno.

Sad ćeš ti reć pa nisu oni krivi, ne daju oni novac ako ne vrijedi, drže se principa, Bayernovog ponosa
Superiška :lol:

Ali da te jedan 77-godišnji dedek dovodi da se medijski toliko sramotiš?! Zbog (ajmo realno) zamjenjivog igrača!

BAŠ SU ZA POHVALU.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 17 ruj 2020, 16:52

Sad cruz! SAD JE ZA POHVALU!

Pa nek krepa neg da sad izmuze placu!

Znam ja za druge greske al po pitanju nivaca namaknuli smo to s Daviesom...
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Red passion » 17 ruj 2020, 16:56

Alaba samo treba Zahavija otpiliti i to je to. Lako bi se David i George dogovorili s Bayernom da žele, a Zahavi mu je čak i oca upleo u sav ovaj show. :lol:

U jednu ruku mi se sviđa sve ovo što se događa jer je to jedna škola za ubuduće, za igrače koji su pod Mendesom, Raiolom, Zahavijem i onima ko mama Rabiot. :)

Uli je imao što reći prije 8-9 godina o Raioli i Mendesu. Pomalo pucaju Uli i Karl od nestrpljenja, ta ljudi su nisu roboti.

Uprava svoj dio posla radi, nema popuštanja.

Hasan se oglasio i sve je za 5 rekao. :bravo: Kahn se potpuno utišao nakon Sanéa.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 17 ruj 2020, 18:50

https://twitter.com/iMiaSanMia/status/1306639957910589452

:smajl007: Sta reci...
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 18 ruj 2020, 00:15

Negativan test u mora u karantenu?? :clapping:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 18 ruj 2020, 09:02

Kako ovaj Alabin berater manipulira :haha:

Dao je izjavu za Sky, vezano za napade Brazzersa i Ulija.

Prvo, nije Ulija spomenuo, samo se Brazzersa držao.
Drugo, izbjegava bit onoga zbog čega Uli luduje: Provizija za beratera.

Kaže "Salihamidžić je očito zaboravio tko je berater Lewandowskog. Ja sam ispregovarao njegov ugovor i dobro znam koliko on zarađuje. Ono što tražimo za Davida je daleko ispod plaće Lewandowskog."

Nema riječi o proviziji. Naravno. I tako..... to be continued. :roll:

Ne bi se čudio da Uli dadne VETO hahaha u smislu "u svim ugovorim navesti da se igračima zabranjuje rad sa Zahavi, Raiola, Mendes, Mamić" :hehe:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 18 ruj 2020, 14:07

Nije mi jasno zasto igracu kao sto je Alaba treba berater? :? Jbt daj caletu da pregovara za tebe. Ima tih primera koliko hoces u fudbalu.

Ispadaju glupi jer veliki deo svakog potpisa ugovora ide agentu umesto da te pare strpaju u svoj dzep. I onda se cude sto su fudbaleri na losem glasu. (Low IQ).

Joshua Kimmich „nervte“ nicht nur Leroy Sané, bis dieser endlich zum FC Bayern wechselte. Der 25-Jährige kämpft auch um David Alaba!

Denn Kimmich würde gerne weiter an der Seite von Alaba spielen. Ob der Österreicher, der noch bis 2021 bei den Münchnern unter Vertrag steht, langfristig bei den Bayern bleibt, ist derzeit offen. „Ich habe ein gutes Verhältnis zu David, aber das ist eine Entscheidung, die er selbst treffen muss“, sagte Kimmich der „Süddeutschen Zeitung“. „Aber natürlich habe ich ihm vermittelt, dass ich mir wünschen würde, dass er bleibt und fester Bestandteil unseres Teams ist. Ihm ist auch bewusst, dass wir im Moment eine sehr besondere Mannschaft mit einer sehr besonderen Stimmung haben. Ich glaube, das hat er hier in all den Jahren so möglicherweise auch noch nicht erlebt.“

Bravo Jozua. :bravo:
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lahm » 18 ruj 2020, 15:00

ivan napisao:Negativan test u mora u karantenu?? :clapping:

Naravno. 8-)
Jos bolje je, kada napravis "test", jos nije ni poslan na analizu,a vec znas da si negativan. :bravo:
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la cruz » 18 ruj 2020, 15:27

melodyne napisao:Nije mi jasno zasto igracu kao sto je Alaba treba berater? :? Jbt daj caletu da pregovara za tebe. Ima tih primera koliko hoces u fudbalu.

Ispadaju glupi jer veliki deo svakog potpisa ugovora ide agentu umesto da te pare strpaju u svoj dzep. I onda se cude sto su fudbaleri na losem glasu. (Low IQ).

ta tema mi je općenito uvijek bila onako, najrađe bi ukino postojanje beratera ali bez njih nogomet ne bi ovako funckionirao ko sad.
Jer ne mogu se igrači jednostavno bakćat s ugovorima, papirologijom, dozvolama, porezima itd. Plus berateri čine network u smislu pronalaska novih klubova, pregovaranja, nuđenja itd. Da igrač mora bit toliko na telefonu, sastancima, putovanjima tajnim, kad bi se mogo bavit treningom i igranjem!? A i to što kažep IQ, 99% njih ne bi samostalno mogli to ni raditi.

Ali isto tako mi nije jasno kako je došlo do toga da berateri uzimaju takve zalogaje i u transferu i u sklapanju ugovora i od plaće.

Recimo jedan krmak zvani Raiola zaradi ko ništa 50ak milijuna eura na transferu Pogbe u ManUtd. Kako je to uopće dozvoljeno i moguće?! Jesu ti klubovi normalni?

The book Football Leaks: The Dirty Business of Football claims that Mino Raiola was entitled to £22.8 million of the £89 million fee paid by United to Juventus to sign Pogba last summer. It alleges that the agent is also due more than £16 million in further payments and an additional £2.2 million from the player, taking his total earnings from the deal to £41 million.

Zato me živcira što jedna takva Piranha zajebaje Bayern i klub se na to užasno loži. Je li mi to sebi stvarno moramo dopustit?
Alaba ima privilegiju što ima sposobnog oca koji ga je do sada asistirao.
i kako je moguće da mu odjednom treba pomoć? Jel taj čovjek stvarno TOLIKO sposobniji pregovarač od ćaće Alabe? Ta može i on tražit veliku cifru, ne treba mu valjda neko da radi upravo to, i još si taj uzima masTnu proviziju
Jeli Zahavi možda obećo obitelji ALaba ostavit ispod stola nešto? Mislim, mogu samo gluposti nagađat, ali je objektivno pitanje: Zašto je ALaba uopće angažirao tog čovika kad mu ćaća to već zna i radi 10 godina?

Mind-boggling

Da sam ja igrač i otac mi vodi te svari, ne bismo nikome dopustili da se miješa i uzima nam dio kolača. Ne mogu shvatiti razlog
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 18 ruj 2020, 15:44

Zahavi je doveden da odvede Lewyja u Madrid i ništa od toga, a Alabu isto tamo samo što ne ide više zbog Španjolaca?

Kako god bilo, posrijedi je pohlepa za ostanak ili unosan posao za odlazak iduće godine.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenito o Bayernu