Momčad i sve vezano za ekipu 2020/21

Sve vezano uz Bayern što nije obuhvaćeno forumima gore...

Re: Momčad i sve vezano za ekipu 2020/21

PostPostao/la doro » 24 vel 2021, 18:24

Bravo za Musialu btw mali je jucer igro uz Kimmicha a Leon umjesto Mullera.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Red passion » 25 vel 2021, 10:53

https://www.instagram.com/p/CLrILZVgTBE/

Jamal je 10-tka, to i sam potvrđuje u ovom intervjuu. :)

https://www.instagram.com/p/CLtSEDCgu5m/

https://www.instagram.com/p/CLtSUeYA46Y/

Veliki intervju s Kingsleyjem.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 25 vel 2021, 11:24

Ma šta ti je bola, momak ima mentalitet za Bayern!

Coman je tih i nije eksponiran, momak radi svoj posao, ali ovaj interview pokazuje njegov mentalni sklop. Takvog tipa želiš u momčadi.
I slažem se da je se od onog odlučujućeg gola u finalu LP nešto kod njega promijenilo. Ko što on sam kaže "tada sam sebe uvjerio u svoju kvalitetu", a to samopouzdanje je najbitnije za igrača koji igra u napadu. Od tog trenutka on igra fantastično - u kontinuitetu. Ima napokon slobodu i ko da je pritisak sišao s njega. Napokon je uhvatio duži period bez teže ozljede i odma se vidi kapacitet. A ja mislim da on može još bolje! 8-) 24 mu godine ljudi moji....

Ima ljudi koji pamte njegove nestabilne faze, koji ga gledaju samo kroz ozljede i samozatajnost. Ali TO TREBA ZABORAVIT. U ovoj sezoni on je ko Gnabry iz prošle sezone. Ali na svoj način.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 25 vel 2021, 13:45

Coman je dosta dobar talent, sada mu se posložilo. Tko se sjeća Eura 12' i Rakitića, doslovno je dodao glavom Casillasu u 3. utakmici skupine umjesto da je to od pod zakucao i zabio što je i sam Iker rekao. To je bio okidač za sve nakon tog Eura da je Raketa postao svjetska igračina u Sevilli, Barceloni i Hrvatskoj.

Comanu je gol u finalu LP za pobjedu bio poruka: "Ili ću konačno nešto napraviti od svoje karijere ili ću ispasti Götze u finalu SP 2014. i ništa od mene neće ostati".

Flick ga indirektno 'pljucnuo' nakon toga s Bundesligom kako to mora 34 kola igrati and ne svakih 7-14 dana ili 2-3 utakmice u LP u cijeloj sezoni i sve ovo vrijeme je Coman igrač kakav je trebao realno biti i 3 godine prije toga kad je imao 21, a od svoje 17. god. je u profi nogometu. Njegov decision making kod dodavanja i završnice je dobrano narastao.
To recimo usporedbe radi ako gledate samo utakmice LP i poneku u La Ligi, Madridov Vinicius Jr. ima ozbiljne probleme zadnje 2 godine i razvoj mu dosta pati unatoč mladosti zbog tog važnog elementa za krilo. Sve radi dobro osim donošenja odluka kod dodavanja i šuta, čak i sama pucačka tehnika ga prca.

To je Coman 3-4 godine imao problem i sada kada se pomaknuo s mrtve točke, izgleda jako dobro, ove sezone je 1. krilo Bayerna kad već Gnabry nije više i Sané ovu godinu će samo potrošiti da se igra nogometa nakon godine pauze. ;)
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 25 vel 2021, 17:35

Bilo tko da je bolji nego prije meni odgovara tako i za Comana...sve je na njemu a malo i na sreci svakako.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la melodyne » 25 vel 2021, 20:39

Procitao sam intervju. Svidja mi se kako KING razmislja. Dugo smo ga cekali i na odlicno je putu da postane svetska klasa. Mada mu je najbitnije od svega da ostane zdrav. :bravo:

Hasan Salihamidzic sagte bei Sky in Sachen Süle-Vertrag: „Niklas ist ein Topspieler, Nationalspieler. Wir sind mit dem Management in Kontakt.“
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 25 vel 2021, 21:50

Sule drblja ko lud na beku :hehe:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 26 vel 2021, 08:57

ivan napisao:Čuj kruže nije nemoguće, ali to bi bilo onako next level shit. Daj bože da je to... :flick:

Pajdo izgleda da sam dobro primijetio.

Jutros izašao članak upravo o tome: baci pogled

“Trener je uoči Lazia od momčadi zatražio da se vrate intenzivnom stilu kao lani. Trener je izjavio: htjeli smo protivnika rano staviti pod pritisak, potaknuti ga na greške i osvojiti loptu što prije. Liga prvaka je za nas nešto posebno i moglo se vidjeti da je momčad pokazala želju da od prve minute postavi jasne odnose na terenu.”

Goretzka je izjavio: “pronašli smo opet naš matchday-modus, željeli smo biti totalno agresivni i osvajali smo tako lopte jako visoko, što je značajno skratilo put do gola.”

Neuer: “rana izgubljene partije od Frankfurta je duboka i željeli smo to ispraviti.”

anton 1983 napisao:JA mislim da je nemoguće jer nema Lockdowna koji bi nam dao potrebnih mjesec dana fore. Prošle godine su utakmice bile jako rijetke i maltene su uvijek mogli igrati isti igrači - Flick je vodio Bayern kao Ten Hag - no rotation, a sada je uber rotation sa izostanicima igrača sa treninga i to je OGROMNA RAZLIKA

Pa nemamo velikog odmora ali neće bit toliko englische wochen kao do sada. Bit će više tjedana gdje nećemo igrat utorkom/srijedom... Plus vraćaju se odmorni Müller i Pavard, nakon toga Costa i Gnabry... Nadat nam je se da neće bit ozljeda Kimmicha, Lewe i Comana

24.4 -8.5. pauza 14 dana

plus vjerojatno će bit koja reprezentacijska tekma. Ali mislim da to nije baš intenzivno kao što je bilo.
Bielefeld i Frankfurt su došli u pravo vrijeme...

---

@Ivan: taj "next level shit" je možda ispadanje u kupu :mrgreen:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 26 vel 2021, 20:13

Sule navodno oce veću plaću. E sad me baš interesiraju komentari :D
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 27 vel 2021, 01:09

Pa kruže ti spominješ pauzu od 24.4. (moj rođendan inače hehe) a do tad već lako budemo van LP i svega ostalog. Pa to je sami kraj sezone takoreći. Postoji sad reprezentativna stanka krajem ožujka ali tad se bome 3 utakmice igraju i za naše reprezentativce neće bit odmor nažalost.
Moguće da ekipa jednostavno tankira, što se također može nazvati tempiranjem forme, odnosno selektivnom formom - igramo za pravo u LP, Bundesliga autopilot :)

@anton pa ja bih mu dao veću plaću, normalno mi je da svi traže veću plaću. Pa zar je itko u njegovim godinama potpisao novi ugovor na istu ili manju plaću? Uvijek se nađe netko tko će dat više...
E sad pitanje je koliko više. Nemam pojma koliko zarađuje pa mi je teško komentirat, ali s obzirom da je kod nas potpisao samo 1 ugovor, rekao bih da nema neke velike iznose (možda 5-6 milja bruto). Dao bih mu 8
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 27 vel 2021, 09:15

anton 1983 napisao:Sule navodno oce veću plaću. E sad me baš interesiraju komentari :D

Ak ima manju u klubu onda sitno povecanje ako nema onda istu il neka ide.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Red passion » 28 vel 2021, 10:16

https://twitter.com/iMiaSanMia/status/1365776618476736513

Kad smo kod novaca Antone, izgubili smo samo 50-60 milijuna na 2 Francuza.
Onaj transfer u Leeds od 20-22 milijuna € je bio od prvog trenutka užas, a na Tolissou smo izgubili uloženih 41 milijun.

Nećemo ni ovih 18 dobiti od klauzule, a arogantnog i sebičnog Francuza imamo nazad ovo ljeto. :)

Njenu treba odgojna škola je očito talent, tehnika i finoća u igri nije mu problem.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 28 vel 2021, 13:11

Da je buban u glavi smo znali unaprijed no riskiralo se kao 10 milja nije neka lova no kad vise takvih promasaja imas ala Sarr nabere se lova.41 milja za prosjecnog Tolissa je odpocetka bila utopija.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Red passion » 01 ožu 2021, 11:41

Confusion over Bouna Sarr signing at Bayern Munich?

Per a report, there appears to be some uncertainty in the Bayern Munich front office over who wanted Bouna Sarr.

In what has to be one of the crazier stories to emerge this season, Twitter account @iMiaSanMia captured a report from Sport Bild chief Christian Falk which stated that no one within the Bayern Munich front office wants to accept responsibility for the decision to sign Bouna Sarr last October.

Sarr, of course, was one of a flurry of late signings by sporting director Hasan “Brazzo” Salihamidzic — or was he?

While everyone in the front office is pulling a Shaggy, Falk pointed out that Sarr was signed on the recommendation of the club’s chief scout in France, Laurent Busser:

https://twitter.com/iMiaSanMia/status/1366143665220038659

While we don’t know all of the specifics on Busser’s involvement or who from the Bayern Munich ordered the “Code Red” to sign Sarr, it is safe to say that there is likely a bit of buyer’s remorse from the club in not only signing the back-up right-back, but also giving him a (*gulp*), four-year contract.

As of now, Sarr resides behind both Benjamin Pavard and Süle in the team’s pecking order at right-back. It should be said, however, that there is still plenty of time left on Sarr’s deal — and it is likely that he will get the opportunity to prove his mettle once more unless the two parties want to talk about a transfer away during this summer transfer window.

Ovo ni u Hajduku nema. :haha: :hehe: :lol: smile12 :smil42:
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 01 ožu 2021, 12:31

To je glupa priča da "nitko ne želi preuzeti odgovornost". Zna se tko je odgovoran za dovođenje novih igrača. Ne može se samo znat odgovornost kod dobrog novog igrača. Bayern ima mnogo skauta i svaki ima svoje prijedloge iz mjeseca u mjesec. Ne moš sad na skauta pribacit krivnju ako si ti odabrao. Pizdunska posla.

---

Bracini transferi (gdje je datumski bio glavni odgovorni):

Coutinho - solidne igre ali samo posudba i to skupa.
Perišić - nažalost isto posudba, solidan učinak.
Wagner - nema potrebe komentirat.
Davies - pun pogodak, posao iz snova.
Goretzka - pun pogodak, ne znam jel to baš bracino. Neko će reć da je to prije odlučeno, ali datumski spada pod njegovo.
Lucas - skup posao di je plaćena klauzula. Zasad nije zadovoljio ali momak treba igrat češće i to je do trenera.
Pavard - do korone bio dobar, od korone slabiji. Dosta skup transfer, stoga ga kategoriziram kao "ajde ok"
Arp - no comment
Cuisance - no comment
Odriozola - no comment
Nübel i Tanguy- nije fer ocjenjivat, ali s obzirom na izostanak odšteta i najavljen potencijal ja bi ih cijenio kao dobre investicije ZA SADA.
Sane - nek priča ko šta hoće, meni je ovo jako dobar transfer.
Upamećano - nije fer već najavljivat, ali od svih dostupnih štopera ovaj je nekako najobećavajući, stoga palac gore.
Roca - prerano da bi išta mogo reć, idalje vjerujem da je pristojan talent
Costa - sreća pa posudba
Sarr - loše
Čukomoting - ništa bolje od wagnera za sad, zato ne mogu dat ocjenu.
Dantas - bez mišljenja, opcija otkupa čini ovaj deal pozitivnim.

----

Zaključak: ocjena je svakako prolazna, posbeno kad vidiš Davies, Goretzka, Sane, Upamećano. Ali kad vidiš ostale transfere mimo ovih koje nabrojah... Puno. Puno!

Po meni je učinjena šteta što u ljetnom transfer periodu nismo pojačali desni bek, ili prebacivši Kimmicha desno nismo nadomjestili Thiaga bar donekle. Imao je Braco vremena duplo više nego inače. Ok nije imao sredstva kao inače ali opet.... Nitko ne može reć da možemo bit zadovoljni sa Sarrom, Rocom, Motingom, Dantasom i Costom.

Moj instinkt govori da je Flick nezadovoljan jer ga Braco ne sluša onoliko kolko bi trebao/kolko bi Flick želio.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenito o Bayernu