Momčad i sve vezano za ekipu 2021/22

Sve vezano uz Bayern što nije obuhvaćeno forumima gore...

Re: Momčad i sve vezano za ekipu 2021/22

PostPostao/la Murta » 21 srp 2021, 12:07

Dok god Sane ima ovakvu plaću uz ovakvu igru, ja sam na stari svih drugih igrača.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la doro » 21 srp 2021, 12:28

Murta napisao:Dok god Sane ima ovakvu plaću uz ovakvu igru, ja sam na stari svih drugih igrača.

Ides putem katastrofe...onda je lakse Saneu skinut placu nego hrpi igraca povist ili nek ga prodaju i mir te zadnje resenje tajne place to je pravilo mnogih firmi.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Red passion » 21 srp 2021, 12:47

Shvatite i prihvatite da je do ovoga moralo u Bayernu doći prije ili poslije. To je bilo samo pitanje vremena.

Sané je okidač, no pravi okidač su već 8-9 godina u Španjolskoj, Engleskoj, Parizu i Torinu i nogometnim menadžerima. Dodaj ovakvu Bundesligu nakon Kloppa i Wolfsburga 2015. i evo ga.

Ne možemo mi naći igrače od 18-25 koje ćemo plaćati između 4 i 8 milijuna godišnje i ove od 25 do 33 između 8 i 18 milijuna eura. Oni žele najmanje 15-25 zadnjih godina, jebiga...

I svoje ugovore definiraju prema drugim igračima, a ne svojim igrama i analizom istih s upravom.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 21 srp 2021, 13:02

A gle te, ak je situacija takva da se nema pa onda osigurajte 2 a dva na prodaju i schluss.
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 21 srp 2021, 14:44

anton 1983 napisao:A gle te, ak je situacija takva da se nema pa onda osigurajte 2 a dva na prodaju i schluss.

Ok, riskiralo se - nije upalilo, sad slijede posljedice. Jebaji ga.

Ali nemoj samo da odlaze džaba. Ima dobrih igrača koje Bayern može plaćat, a imat će Bayern para ako igrači ne budu odlazili džaba.

Kaže Hoeness "Bayern treba dati svima znak da ima čvrst stav". Je li to znači da Bayern daje igrače gratis ako ne produži ugovor. Jel to naš stav?

Ko god neće prihvatiti ugovor treba biti prodan na vrijeme, makar ispod "tržišne vrijednosti". Samo ne želim da klub štedi - a u isto vrijeme džaba dijeli igrače bogatijim klubovima
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lahm » 21 srp 2021, 15:12

München - Es gibt Spieler, die für den FC Bayern aktuell so gut wie unersetzbar sind. Dazu zählt das Mittelfeld-Duo Leon Goretzka und Joshua Kimmich. Goretzkas Vertrag läuft 2022 aus, bei Kimmich läuft er noch ein Jahr länger. Vor allem beim Ex-Schalker herrscht also Handlungsbedarf - doch die Verhandlungen scheinen nicht so recht voranzukommen.

Offenbar wollten die Münchner die Gespräche über eine Verlängerung nach der EM wieder aufnehmen. Das sei aber noch immer nicht passiert, schreibt die Sport Bild. Die Goretzka-Seite sei irritiert darüber, dass es vom Verein bislang noch keine Wiederaufnahme der Gespräche gab. Angeblich wurde dies eigentlich so vereinbart.

FC Bayern: Leon Goretzka hat einige Wechsel-Optionen - Verlängerung stockt
Die Bayern-Fans haben allen Grund dazu, langsam unruhig zu werden - denn andere Top-Klubs verfolgen die Entwicklungen um den Nationalspieler genau. Als größter Interessent galt bisher Manchester United, die Red Devils wollen Goretzka als Ersatz für den wohl abwandernden Paul Pogba verpflichten.

Neben den Engländern sollen laut dem Bericht nun aber auch die spanischen Riesen FC Barcelona und Real Madrid Lunte gerochen haben. Sie signalisierten wohl bereits ihr Interesse, Goretzka 2022 ablösefrei zu sich zu lotsen. Je länger die Bayern zögern, desto konkreter werden die Angebote - dessen sind sich auch die Bayern-Bosse bewusst. Sie boten dem 26-Jährigen angeblich schon zehn bis zwölf Millionen Euro, Goretzka fordert aber wohl an die 20 Millionen Euro.

Ein weiterer Aspekt erschwert die Verhandlungen: Goretzkas Agent Thomas Kroth berät auch Manuel Neuer. Bei den damaligen Verhandlungen zur Verlängerung des Vertrags des Keepers forderte er zum Missfallen von Salihamidzic und Co. angeblich 23 Millionen Euro. Hoffnung macht dagegen, dass man sich bei Neuer schlussendlich einigen konnte.

Der strikte Sparkurs samt Gehalts-Obergrenzen für Spieler ist angesichts der Corona-Pandemie nur vernünftig und konsequent. Er könnte aber auch zum Problem werden, denn andere Vereine sind nach wie vor bereit, große Summen zu investieren. Bei David Alaba hat der Rekordmeister ein Exempel statuiert, das zum Verlust von weiteren Top-Spielern führen könnte. Die kann sich der FC Bayern angesichts des recht dünnen Kaders aber eigentlich nicht leisten, will er den eigenen sportlichen Ansprüchen gerecht werden.

Znaci Thiago otisao skoro pa besplatno, Alaba / Boateng su otisli besplatno, na dobrom putu je Goretzka, a i Lewandowski....

:bravo:

Kimmicha jos treba staviti na listu i dobijes jednu veliku kiflu.

Ali jebiga, treba ulagati u firme i izlete po Francuskoj... :zivio:
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la Red passion » 21 srp 2021, 17:44

cruz napisao:
anton 1983 napisao:A gle te, ak je situacija takva da se nema pa onda osigurajte 2 a dva na prodaju i schluss.

Ok, riskiralo se - nije upalilo, sad slijede posljedice. Jebaji ga.

Ali nemoj samo da odlaze džaba. Ima dobrih igrača koje Bayern može plaćat, a imat će Bayern para ako igrači ne budu odlazili džaba.

Kaže Hoeness "Bayern treba dati svima znak da ima čvrst stav". Je li to znači da Bayern daje igrače gratis ako ne produži ugovor. Jel to naš stav?

Ko god neće prihvatiti ugovor treba biti prodan na vrijeme, makar ispod "tržišne vrijednosti". Samo ne želim da klub štedi - a u isto vrijeme džaba dijeli igrače bogatijim klubovima

Ballack je bio davne 2006. i naša uprava nikad više i opet na iste grablje 15 godina poslije s Alabom i ostalima.
Ja sam počeo razumijeti i žene koje nikad ne znaju što žele, ali Bayernove poglavice i mudrace nikako neću razumijeti. smile12

Neću platiti, ali hoću darivati besplatno dok govorim kako nema love. :lol:

Neka rade što hoće, ali na vrhu ako ovako misle ostati, treba im spomenike odmah pred Allianz i Säbner dignuti.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 21 srp 2021, 20:24

Eh zene sam i ja poceo da razumem ali nasa uprava su specijalci i trebace mi jos vremena da poradim na tome. :lol: Gubitak Ballacka me i dan danas nervira. Trebaju nam talenti iz Campusa vise nego ikada.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 21 srp 2021, 21:40

Nisu oni mudraci nego tasti nesposbni debili koji gledaju kratkorocno cak sekundarno odprilike ovak: ja nedam sad npr nekome 16 milja placu i nedam 35 milja za beka al kupim hrpu dreka za30 milja koji nist ne vrede nama ni na trzistu i jos pustam poznate igrace free jer njihov bolesni mozak gleda ono opipljivo odmah sto moraju dat a ne gledaju-racunaju sto gube ista spika je sa nasim poslodavcima u cro.Mutavo do bola puno put se pitam kak uopce i imaju uspjeha sa ovakvom debilnom politikom.
Daj Uli i svi slicni odjebite unistit ce te klub za koji ste prije puno dali pomutio im se mozak i logika od ega prdonje stare !
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 22 srp 2021, 14:47

Čitam jutros jednu izjavu Hainera, jako bitnu stvar koja veže toliko toga.. Nešto kao "mi ne želimo probijati plafon plaća u ovakvoj situaciji, ali problem stvaraju drugi klubovi koji idalje nude prevelike plaće. Kad vidim njihove bilance ne znam kako žele preživjeti ovo razdoblje..."

Aha!

Dalje prebacuje temu kako Bayern ima druge prednosti, uvijek smo financijski stabilni, obiteljsko okruženje, manja primanja u BL bla bla bla. Klasika.

Onda veli kako ulažu velike nade da će Nagelsmann razvijati dečke iz Campusa. da da...Tu smo dakle.
Uzevši u obzir Campus, neprobijanje plafona plaća i dugoročnu stabilnost - to onda znači da Alaba, Goretzka i drugi više neće bit u Bayernu. :idk:

Dobro je Anton reko, dvojici produži, dvojicu prodaj i ćao. To ti ide u tom smjeru i mi se moramo pomiriti s tim da će klub žrtvovati kvalitetu kadra da ostane financijski stabilan.

Ne damo 20, dajemo 13, oš neš.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 22 srp 2021, 15:01

Sve je to okej, ali sam si lijepo napisao da je ključna riječ je PRODAJ, ne pustit besplatno ko Alabu.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la doro » 22 srp 2021, 15:36

Upravo to ne pustas free nikoga kaj to tak tesko za zapamtiti nego oni se kurce onda debil otidje free :lol:

Za Martineza,Bou i Alabu je trebalo uzet bilo koju lovu al ne bolje free tak stedimo :doh:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la melodyne » 22 srp 2021, 18:45

Nach AZ-Informationen herrscht aktuell Funkstille zwischen dem FC Bayern und Leon Goretzka. Derzeit finden überhaupt keine Verhandlungen über das 2022 auslaufende Arbeitspapier des Nationalspielers statt. Droht jetzt ein zweiter Fall Alaba? Wie die "Marca" nun berichtet, möchte Real Madrid den 26-Jährigen im Sommer 2022 ablösefrei verpflichten. Demnach sollen die Gespräche zwischen Goretzka und den "Königlichen" bereits laufen.

Nach AZ-Informationen werden derzeit allerdings noch keine Verhandlungen zwischen beiden Parteien geführt.

smile44
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 23 srp 2021, 07:18

Ja idalje vjerujem da će se naći dogovor oko ugovora. Ne bi stavio ruku u vatru da je baš tolika razlika u zamislima oko plaće. Vidit ćemo kad se igrač vrati u München, Funkstille zna bit zbog godišnjeg odmora.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 23 srp 2021, 09:25

cruz napisao:Čitam jutros jednu izjavu Hainera, jako bitnu stvar koja veže toliko toga.. Nešto kao "mi ne želimo probijati plafon plaća u ovakvoj situaciji, ali problem stvaraju drugi klubovi koji idalje nude prevelike plaće. Kad vidim njihove bilance ne znam kako žele preživjeti ovo razdoblje..."

Aha!

Dalje prebacuje temu kako Bayern ima druge prednosti, uvijek smo financijski stabilni, obiteljsko okruženje, manja primanja u BL bla bla bla. Klasika.

Onda veli kako ulažu velike nade da će Nagelsmann razvijati dečke iz Campusa. da da...Tu smo dakle.
Uzevši u obzir Campus, neprobijanje plafona plaća i dugoročnu stabilnost - to onda znači da Alaba, Goretzka i drugi više neće bit u Bayernu. :idk:

Dobro je Anton reko, dvojici produži, dvojicu prodaj i ćao. To ti ide u tom smjeru i mi se moramo pomiriti s tim da će klub žrtvovati kvalitetu kadra da ostane financijski stabilan.

Ne damo 20, dajemo 13, oš neš.

Sve kako već godinama znamo. Kada se moglo trošiti prije 2020., onda isto nisu htjeli.

Sada smo došli do točke gdje ulazni transferi nisu ni bitni više niti problem, sada je problem zadržati igrače jer je sada i to problem za financije. Hainer kao da me čitao prije par dana pa kaže kako drugi klubovi i Bundesliga stvaraju problem a to već 10 godina nikakva novost.

Oni ne žele prodavati Comana i co. već ovih dana i pričaju o Božiću. Grozno poslovanje se smiješi.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenito o Bayernu