Momčad i sve vezano za ekipu 2021/22

Sve vezano uz Bayern što nije obuhvaćeno forumima gore...

Re: Momčad i sve vezano za ekipu 2021/22

PostPostao/la anton 1983 » 23 stu 2021, 12:31

Kaj je BW?
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Lahm » 23 stu 2021, 12:33

Baden-Württemberg
„Bouna Sarr ist ein dynamischer Rechtsverteidiger, der sehr gut zu unserer Spielauffassung passt. Er wird uns auf einer wichtigen Position helfen. Sarr bringt mit seinen 28 Jahren Erfahrung und Stabilität ein, zudem glauben wir, dass er sich beim FC Bayern noch einmal weiterentwickeln wird.“ - Hasan Salihamidžić
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la doro » 23 stu 2021, 13:44

Lahm

Profulao si futbal...ak netko uzima doping,ili neke injekcije protiv bolova njemu to nije nametnuto zakonom ili ovako perfidnom politickom igrom ala covid potvrda koja je ubiti ucjena.
Ponavljam doslo je do spoznaje da ovo sad cijepivo je podbacilo i to sve vise znanstvenika po tiho priznaje....politicari lude radi toga jer potrosene miljarde itd.
Osnovne stvari u virologiji i epidemiologiji su da je 70% procjepljenosti zaustavlja od suba pandemiju a mi imamo zemlje neke i puno procepljenije i nista.Cijepivo je PODBACILO tu lezi glavni problem.

Ovo je veliki problem i tu treba pristupit sa medicinskog i psiholoskog aspekta naravno i sa ekonomskog.

Inace bratic mi je virolog u Danskoj Odense njihova najveca bolnica i mogo bi tu svasta pricat i sam se bavim psihologijom i medicinom vise od 25g al eto tu neki ekonomisti znaju vise o toj temi :lol:

No ovo je sportski forum pa netreba ici u detalje jer ionako se puno toga nebi razumilo.

Uglavnom ovo sve ide u kurac,ljudi se svadjaju svoje frustracije projeciraju na druge i ovo ne vodi nicemu dobrom....Bilo bi dobro stat malo na loptu.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 23 stu 2021, 14:44

Pritom je zanimljivo i kad se tvrdi kako je za podbačaj cjepiva odgovoran delta soj, ali se ipak preporučuje još i “buster”, za koji se zna kako nije toliko efikasan. A što je tu zanimljivo? Pa zanimljivo je to kad gospođa Markotić kaže kako ne zna zašto proizvođači ne proizvode cjepivo za delta soj, iako je on sada dominantan. Da nije možda zato što je lakše prodavati buster i širiti tržište, nego proizvoditi novo cjepivo?

Evo dokaz A o cemu pisem cak i nasa mainstrem komsinica se pita kaj je to?!
Pandemijski biznis....inace mRNK cjepiva su tehnicki konstruirana da se vrlo lako preinace tj naprave za drugi soj virusa.
Zasto se to ne radi? Biznis jer treba sva stara potrosit a ljudi nek dotle se razboljevaju,ekonomski propadaju,zavrsavaju po bolnicama neki i umiru.Sprega farmaceuta i politicara.Zalosno.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Lahm » 23 stu 2021, 15:33

A sta sam ja to promasio ?

Lijepo u zakonu pise, tko se nije cijepio, fasuje coronu, ide u karantenu.

U karanteni si 14 dana, i za to ne dobijes placeno.

Ako za mene to vrijedi, ako za druge vrijedi, zasto to ne bi za nogometase?

Zato sam i rekao, ako je ono istina, te ako zele na sud, popusit ce oni, ne drzava
„Bouna Sarr ist ein dynamischer Rechtsverteidiger, der sehr gut zu unserer Spielauffassung passt. Er wird uns auf einer wichtigen Position helfen. Sarr bringt mit seinen 28 Jahren Erfahrung und Stabilität ein, zudem glauben wir, dass er sich beim FC Bayern noch einmal weiterentwickeln wird.“ - Hasan Salihamidžić
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la Miki » 23 stu 2021, 17:27

Lahm napisao:A sta sam ja to promasio ?

Lijepo u zakonu pise, tko se nije cijepio, fasuje coronu, ide u karantenu.

U karanteni si 14 dana, i za to ne dobijes placeno.

Ako za mene to vrijedi, ako za druge vrijedi, zasto to ne bi za nogometase?

Zato sam i rekao, ako je ono istina, te ako zele na sud, popusit ce oni, ne drzava

Poenta onoga što je Doro rekao je da nema izolovanog slučaja pa da se samo kod korone i isključivo kod korone mogu primjenjivati tako rigorozna pravila. Nema novca ako si u bio u kontaktu sa nekim ko je zaražen, pa si u karantinu iako si možda zdrav, ali nevakcinisan. A onog što je primio vakcinu niko ne kontroliše iako je možda već uveliko zaražen i širi virus.

Suština svega je da sve zemlje sve više liče na Kinu. Ne po tehnološkom napretku, već po stepenu kontrole ljudi.

Ovo što Anton traži da se uvede obavezna vakcinacija... Vjeruj mi dočekala bi to svaka vlast raširenih ruku, ali traže zakonsku osnovu kako da to urade iako se jasno vidi da vakcine ne daju zadovoljavajući rezultat. Uz to masa je nezadovoljnih ljudi koji protestuju na ulicama jer im se ugrožavaju osnovna ljudska prava, a svakako nije nijednoj stranci u interesu da izgubi izbore... Treba o svemu razmišljati. :D
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la anton 1983 » 23 stu 2021, 17:41

Ne Miki ja nezelim obaveznu vakcinaciju pa ka se nisam cjepio i najvjer9jatnije neću, nego ne zelim izbor kojeg nikad nije smjelo niti biti. Pa zamisli Mikija u Beogradu pod prvim lockdownom ide po kvartu i sere JA NEĆU, pa metak čelo kombinacija u sekundi. Miki ljudi nesmiju imat izbor shvati to!

Ako je pravilo da djete nesmije imat izbor jer to nemre shvatit izbor onda ti shvati da ga niti ljudi nesmiju imat jer misle da znaju.

Ti kao antipeder potpisi ak se razbolis da nesmijes koristi medicinsku pomoc, jel može?

Evo ja placam dopunsko a niko me netjera da placam, ali ak govno pogodi ventilator onda ja imam dopunsko, a ti nemoj placat dopunsko pa ak ti govno pogodi ventilator jebi se. Jel razumijes?

Shvati da je Kimmich izabro da NE ŽELI plaču i neseri!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Miki » 23 stu 2021, 18:04

anton 1983 napisao:Ne Miki ja nezelim obaveznu vakcinaciju pa ka se nisam cjepio i najvjer9jatnije neću, nego ne zelim izbor kojeg nikad nije smjelo niti biti. Pa zamisli Mikija u Beogradu pod prvim lockdownom ide po kvartu i sere JA NEĆU, pa metak čelo kombinacija u sekundi. Miki ljudi nesmiju imat izbor shvati to!

Ako je pravilo da djete nesmije imat izbor jer to nemre shvatit izbor onda ti shvati da ga niti ljudi nesmiju imat jer misle da znaju.

Ti kao antipeder potpisi ak se razbolis da nesmijes koristi medicinsku pomoc, jel može?

Evo ja placam dopunsko a niko me netjera da placam, ali ak govno pogodi ventilator onda ja imam dopunsko, a ti nemoj placat dopunsko pa ak ti govno pogodi ventilator jebi se. Jel razumijes?

Shvati da je Kimmich izabro da NE ŽELI plaču i neseri!

Pa ako klub ne plaća Kimiha u periodu kad je on odsutan zbog karantina kao nevakcinisan, u čemu je onda problem kluba tačno? Velika većina igrača je već vakcinisana tako da neče biti u karantinu ako budu u kontaktu sa nekim zaraženim ako govorimo o mogućnosti zloupotrebe...
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la anton 1983 » 23 stu 2021, 18:59

Kaj si ti sad Miki reko :lol:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 24 stu 2021, 15:17

Reko je da je cijepivo bullshit sto i je...i da je sve ovo licemjerstvo i propaganda.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 24 stu 2021, 16:55

Ali kakve to ima veze s klubom? Pa ne donosi klub zakone. Ja ne kužim samo kak vi ne vidite da klub tu nema izbora. Stvarno ne vjerujem da vi neki mislite da bi oni trebali stat na stranu necijepljenih :nocomment:

I ne govorim uopće o tome tko je za cjepivo tko protiv nego o ekonomiji, marketingu i sl. Dakle stvarno ne kužim šta očekujete od kluba
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 25 stu 2021, 16:36

ivan napisao:Ali kakve to ima veze s klubom? Pa ne donosi klub zakone. Ja ne kužim samo kak vi ne vidite da klub tu nema izbora. Stvarno ne vjerujem da vi neki mislite da bi oni trebali stat na stranu necijepljenih :nocomment:

I ne govorim uopće o tome tko je za cjepivo tko protiv nego o ekonomiji, marketingu i sl. Dakle stvarno ne kužim šta očekujete od kluba

Pa citaj kaj pis tako da mu ne uzmu odmah lovu ak je na bolovanju?! Tko ih na to prisiljava Bavarska?!!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 25 stu 2021, 17:04

Ali ti kužiš da u tom poslovnom odnosu on nije poduzeo sve moguće da spriječi svoj izostanak i klub gubi zbog toga lovu.

Samo pare
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 25 stu 2021, 22:03

ivan napisao:Ali ti kužiš da u tom poslovnom odnosu on nije poduzeo sve moguće da spriječi svoj izostanak i klub gubi zbog toga lovu.

Samo pare

A to je sto cijepljenje?! To je sve..mislim logika je ono malo jaca...trener cijepljen karantena,igraci koji pozitivni bili cijepljeni karantena....Ispada po toj logici da nebitno kaj se desi glavno je bit cijepljen.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 25 stu 2021, 22:10

Došao si do temeljnog zaključka napokon. Nažalost tako je
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

Prethodni

Vrati se na: Općenito o Bayernu