Momčad i sve vezano za ekipu 2022/23

Sve vezano uz Bayern što nije obuhvaćeno forumima gore...

Re: Momčad i sve vezano za ekipu 2022/23

PostPostao/la doro » 14 lip 2022, 10:04

cruz napisao:Hmmm i Leon a možda i drugi.
Možda su Gravenberchu veći problem Musiala i Sabitzer, nego Goretzka...
Ta zna se da Goretzka igra kad je zdrav.
Musiala je sad u poziciji da će em tražit više igre, em će ga trener više postavljat prosto jer je vrhunski igrač.

Plus, Sabitzer... njemu se lani poklopilo da je došao zadnji dan roka, sezona krenula, nije pripreme prošao s ekipom, pa korona, pa tolisso mu uzeo mjesto prije nego se potrgao, musiala sexplodirao, pa kad je igrao to je bilo zbrda zdola... On će uz dobro zdravlje biti opcija treneru.

Muller bude malo i na klupi a zavisi o formaciji sa trojicom u vezi mali može igrat u prvoj...musiala bude više ofanzivnije igrao tako da ostane trganje sa sabitzerom.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 14 lip 2022, 10:07

cruz napisao:Apsolutno, to i Bayern donekle pokušava (Sabitzer 15mil, Gravenberch 23mil, prije tolisso 41 mil, vidal i sanches po 35mil, osnažuje se konkurencija uvijek) ali ne možemo pobjeći Antone od činjenice da su Goretzka i Kimmich beton iu Bayernu i u repki. Ta u realu je vezni red beton već dosta godina - zbog kvalitete. Izmijenjalo se igrača na klupi, a osvajalo s istom trojicom.

Zato je bitno da one utakmice koje nemoraju igrat neigraju. Pa Kimmich moze fulat bar 5 do 10 tekmi po sezoni skup s Leonom, da lakse osvoji LP.
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 14 lip 2022, 10:19

Normalno. Klupa je ključ kad igraš 50+ tekmi u sezoni.

Nisam uopće htio ništa negativno reći, samo sam počeo s pričom da ne očekujem ikakvo probijanje Gravenbercha. Ako bude igrao i to dobro, Bogu hvala, to je samo dodatni plus. Uostalom, momak bio teenager do prije mjesec dana... On je investicija za budućnost.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 14 lip 2022, 11:55

ma odmah ga treba počet gurat i pripremnim i slabijim tekmama u prvu a ne čekat kao dosad...433 formacija mali može igrat u prvoj a muller malo kao veteran pomagat j.n. na klupi :D
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Lahm » 16 lip 2022, 17:44

Acht Millionen Euro haben die Bayern im Herbst 2020 an Olympique Marseille überwiesen, um sich die Dienste von Bouna Sarr zu sichern. Der 30-jährige Abwehrspieler wurde als Backup für Benjamin Pavard verpflichtet, konnte die (hohen) Erwartungen beim deutschen Rekordmeister jedoch nicht mal im Ansatz erfüllen.

Durch die Verpflichtung von Noussair Mazraoui und mit Blick auf die Entwicklung von FCB-Eigengewächs Josip Stanisic haben die Bayern auf der rechten Abwehrseite keinen Bedarf mehr für Sarr. Auch wenn es durchaus mehrere Anfragen aus dem Ausland für den senegalesischen Nationalspieler gibt, gestaltet sich ein Transfer schwierig.

Sitzt Sarr seinen Vertrag beim FC Bayern aus?
Gerade einmal 12 Spiele hat Sarr in der abgelaufenen Saison für den FC Bayern absolviert und stand dabei weniger als 300 Minuten auf dem Platz. Wie „SPORT1“ berichtet, plant Julian Nagelsmann nicht mehr mit dem Außenverteidiger. Sollte dieser den Verein im Sommer nicht verlassen, droht ihm ein Stammplatz auf der Tribüne.

Für die Münchner wäre dies ein finanzielles Desaster, da Sarr geschätzt 2,5 Millionen Euro pro Jahr kassiert. Das hohe Gehalt schreckt viele Interessenten ab. Nach „SPORT1“-Informationen gibt es durchaus Anfragen aus Italien, der Türkei und Frankreich für Sarr, aber kein Klub ist bereit das Gehalt von Sarr zu bezahlen.

Heißt im Klartext: Entweder Sarr ist bereit sein aktuelles Salär zu reduzieren und dafür künftig regelmäßiger zu spielen oder der Rechtsverteidiger entscheidet sich dazu seinen attraktiven Vertrag in München auszusitzen. Dieser läuft noch bis zum Sommer 2024.

Vertrag ist Vertrag!
Basta

:a045:
„Bouna Sarr ist ein dynamischer Rechtsverteidiger, der sehr gut zu unserer Spielauffassung passt. Er wird uns auf einer wichtigen Position helfen. Sarr bringt mit seinen 28 Jahren Erfahrung und Stabilität ein, zudem glauben wir, dass er sich beim FC Bayern noch einmal weiterentwickeln wird.“ - Hasan Salihamidžić
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la melodyne » 16 lip 2022, 18:46

Ugovor mu traje do 2024. :? Neka bar ide na pozajmicu ako nista.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 17 lip 2022, 07:50

isplati Sarru npr 2 mil i nek ide iz kluba.

Sarr 2 + Arp 3 = 5 mil - smatraj to odštetom za Mazraouija. good deal :mrgreen:

cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 17 lip 2022, 11:55

Stvarno imamo nos za teške promašaje. :D

Glavno da imamo 2 desna beka sada ma kakva god bila. Ovog trećeg ako je ikako moguće odstraniti isto s ostalim igračima.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 21 lip 2022, 16:47

Serge Gnabry has yet to announce a decision internally. As soon as it becomes clear that he will not extend his contract, all sides expect Bayern to try to sell him this summer.[@Plettigoal]
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 21 lip 2022, 18:29

melodyne napisao:
Serge Gnabry has yet to announce a decision internally. As soon as it becomes clear that he will not extend his contract, all sides expect Bayern to try to sell him this summer.[@Plettigoal]

Dat mu rok do 1.7 pa nek si razmislja...50 milja prodaja!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la melodyne » 21 lip 2022, 20:06

Tacno to je i meni palo na pamet. Neka mu jos 9-10 dana da razmisli i da se obavesti klub. Sta dalje da se radi.

Nego imam los osecaj da ce otici.

https://twitter.com/iMiaSanMia/status/1539293255770288131

Za sada imamo dobar prelazni rok a tek je 06.21.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 22 lip 2022, 08:11

https://twitter.com/iMiaSanMia/status/1539371339202670598

Zanimljiv interview. :bravo:

Kliknite na ovo read the full conversation

"kad smo čuli da je odbio sve ponude liverpoola, dva dana kasnije smo ja, Neppe i JN otišli Mane-u kući, bili smo 4 sata kod njega..."

na pitanje o šprdanciji Spartaka Moskve o klauzulama, Braco: "recimo ovako, klauzule su prihvaćene od Liverpoola, stoga možda nisu toliko apsurdne." :lol:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 23 lip 2022, 07:46

Sad sam preletio sve vezano za predstavljanje Manea i za pregovore.
Ono što me najviše impresionira kod tog momka je ta nesebična strana. To se i prije dobro znalo, ali evo vidim kako se ponaša, kakve izjave daje, kako razmišlja. Meni je to broj 1 atribut.

Nagelsmann o prvom razgovoru s Maneom tijekom prvih pregovora:
"Rijetko se može vidjeti da se igrač u prvom razgovoru odmah stavlja na uslugu klubu i treneru. Na prvom sastanku odao je vrlo, vrlo nesebičan dojam, što je nevjerojatno za tako veliko ime. Nakon tog sastanka još smo više željeli da ga dovedemo."

Ovdje je klub istaknuo nekoliko svari koje dovoljno govore o njemu
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 23 lip 2022, 09:46

Sad se pocela raditi kampanja u korist Brace da ostane i kak dobro radi. No opet ocjenu nemre dobiti dok ne zavrsi ovaj prelazni rok a ocito je da ce dobit sansu da odradi...
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 23 lip 2022, 12:35

cruz napisao:Sad sam preletio sve vezano za predstavljanje Manea i za pregovore.
Ono što me najviše impresionira kod tog momka je ta nesebična strana. To se i prije dobro znalo, ali evo vidim kako se ponaša, kakve izjave daje, kako razmišlja. Meni je to broj 1 atribut.

Nagelsmann o prvom razgovoru s Maneom tijekom prvih pregovora:
"Rijetko se može vidjeti da se igrač u prvom razgovoru odmah stavlja na uslugu klubu i treneru. Na prvom sastanku odao je vrlo, vrlo nesebičan dojam, što je nevjerojatno za tako veliko ime. Nakon tog sastanka još smo više željeli da ga dovedemo."

Ovdje je klub istaknuo nekoliko svari koje dovoljno govore o njemu

Pa lik u svojem selu izgradio prvu školu a sad i bolnicu....te svaki mjesec svim stanovnicima šalje đeparac svaki mjesec...prezire snobovske gluposti i totalna suprotnost bahatim neodgojenim i nezahvalnim klincima kakve i mi imamo u našem kadru ili se ih riješili...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenito o Bayernu