Momčad i sve vezano za ekipu 2022/23

Sve vezano uz Bayern što nije obuhvaćeno forumima gore...

Re: Momčad i sve vezano za ekipu 2022/23

PostPostao/la doro » 02 kol 2022, 08:16

anton 1983 napisao:Opet ce Muller bit problem :fckyeah: Dobra stara vremena :haha:

Nece jer Musiala igral pored Mullera u superkupu a drugo Muller je pred odlaskom.Muller nije nikad bio problem samo u tvojoj glavi :mrgreen:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 02 kol 2022, 08:53

Slažem se da Muller nikad nikom nije bio problem - osim Kovaču :lol: (i možda Riberyu 2012/2013 kad se pričalo da traži od Jupp da Kroos igra desetku, jel to true ne znam)

Muller spielt immer - veliki mag Louis van Gaal
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 02 kol 2022, 13:29

Doša Lewa da se pozdravi sa svima u klubu, izmirio se navodno s upravom, pokušava spasit svoj ugled...
https://twitter.com/iMiaSanMia/status/1554394063457193984

Ne znam jel ovo hala madrid jer je barcin rival ili jer je Lewa uvik tio u real. Ovo drugo je smišnije
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 02 kol 2022, 18:20

Seljak...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 03 kol 2022, 14:49

Izgleda da je de Ligt spreman, na treningu među najboljim u šprintevima, ne uzima slobodne dane.

Vidit ćemo kad će krenuti od 1. minute
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 04 kol 2022, 07:39

cruz napisao:Izgleda da je de Ligt spreman, na treningu među najboljim u šprintevima, ne uzima slobodne dane.

Vidit ćemo kad će krenuti od 1. minute

Cim.prije to bolje jer Upamecano je i dalje nesiguran i los btw kaj je s tim klincem?!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 04 kol 2022, 07:50

Ma Upamecano mi je enigma. Po nekim stvarima je top, zalaganje, žrtvovanje sve 5. ali nemam u njega trun sigurnosti.

Štoperi su češće late-bloomeri nego early-peak... Tako da i za Upamecana treba još imati strpljenja.
Jerome Boateng je isto plivao kad je stigao, par prvih godina je (kao Upa) bio solidan ali nije baš imo kontinuitet.

Ali onda kad je dovoljno sazrio (i dobio hardcore kritiku s vana i iznutra) - tada je osvojio nagradu najboljeg igrača njemačke (2016.)
Ne kažem da Upa može dotle, ali smatram da trebamo imati još strpljenja, još jednu sezonu kao lani ako treba.

Nije baš da nije talentiran, ali koncentracija ga napušta prečesto. Ako to popravi onda se možemo radovat jako solidnom štoperu.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 04 kol 2022, 16:56

Ma Upamecano je, što sam i ranije govorio imao ove čudne varijacije u igri i u Leipzigu. Samo što je tamo imao mnogo dobrih utakmica, a one neke koje zasere, baš ih zasere. Kod nas je problem što je on imao malo utakmica u kojima je baš razvalio. Dobro počeo sezonu, poslije sve više i više nestabilan... Ali naravno da treba vjerovati u njega i dalje i dati mu priliku, jer ima talenta, kvaliteta...
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la cruz » 05 kol 2022, 07:48

Ide li i vama na živce ova priča "ko će sada zabijati Lewinih 40 golova po sezoni"?
Ja je ne mogu više čut jer ti ljudi očito JOŠ ne kuže kakav je ovaj sad Bayern.

Kao prvo, imamo fucking Manea, mogu se kladit da će 30 komada zabiti ako bude zdrav u priliku, radi se o BL a ne o Premiershipu.
Kao drugo, protiv RBL imali smo 5 različitih strijelaca.
Kao treće, jesu li ti experti primijetili možda kako su naši nabačaji redovno odlazili u prazno?LOL
Ili su primijetili da nema previše bezveznih pokušaja naprijed? Jesu li primijetili kombinatoriku naprijed..
i tako dalje.

Govore da "Bayern neće moć bez prave špice", da će morat rasporediti golove na više igrača...
Ok, uživajte onda sada. Ovaj Bayern je bolji od lanjskoga, bar po meni.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 05 kol 2022, 09:44

Falk je na svom podcastu naveo plaće igrača.
Ovo je njegova osobna procjena. Uključeni su bonusi. Brutto iznosi.

Zanimljivo kako štoperi imaju po 16, a Pavard pola od toga...

Slika
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 05 kol 2022, 14:41

cruz napisao:Ide li i vama na živce ova priča "ko će sada zabijati Lewinih 40 golova po sezoni"?
Ja je ne mogu više čut jer ti ljudi očito JOŠ ne kuže kakav je ovaj sad Bayern.

Kao prvo, imamo fucking Manea, mogu se kladit da će 30 komada zabiti ako bude zdrav u priliku, radi se o BL a ne o Premiershipu.
Kao drugo, protiv RBL imali smo 5 različitih strijelaca.
Kao treće, jesu li ti experti primijetili možda kako su naši nabačaji redovno odlazili u prazno?LOL
Ili su primijetili da nema previše bezveznih pokušaja naprijed? Jesu li primijetili kombinatoriku naprijed..
i tako dalje.

Govore da "Bayern neće moć bez prave špice", da će morat rasporediti golove na više igrača...
Ok, uživajte onda sada. Ovaj Bayern je bolji od lanjskoga, bar po meni.

Pa meni su ovi neki komentari smiješni i zato se posebno radujem kada se zahukta sezona i kada Bayern bude mljeo, kako će tada mnogi pizditi i govoriti (ali tada više u sebi): PA OPET TAJ BAYERN I KAKO ONI TO RADE.... :lol: Meni je uvijek bio užitak pratiti te komentare ljudi koji ne vole Bayern ili njemački fudbal, pa počnu govoriti kako Bayern ili Elf ne može ništa pa onda budu razuvjereni totalno...Ali svi se boje Bayerna i uvijek imaju taj respekt, nego ovo je kod ljudi više Wunschdenken, nadanje da će Bayern propasti, posrnuti...

A Mane će biti pun pogodak u svim takmičenjima, samo na ovo tvoje što si povezao Premiership i BuLi, jel ti smatraš da je bez obzira da sada ne ulazimo koja je liga jača, jer parametri su na strani Premiershipa naravno, da je baš toliko lakše zabijati u BuLi nego u Engleskoj? Mnogi bundesligaši znaju itekako zabetonirati pozada....

A usput nedavno mi je odmah bio strašan komentar, kao Lewa će biti dobar u Barci, ali će u Primeri zabiti nešto manje golova jer je Primera jača od BuLi...Eto ispade ko brojnim ekipama u Primeri teško zabijati.... :D Imaš tamo hrpu klubova koje Barca i Real mogu kantati po želji, samo je pitanje uvijek trenutne snage Barce i Reala...
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la cruz » 05 kol 2022, 22:24

Effe
1. BL jest brza i dinamična ali PL je razina iznad ostalih liga. Jako dinamična i agresivna igra generalno.
2. Lewa neće po meni tako brzo zabijati kao u Bayernu jer je ovdje sve bilo njemu podređeno i savršeno uigrano. Ali s vremenom, kad to kod njih legne, počet će zabijat slično ko u nas. Ima ipak finu ekipu oko sebe, nije Bayern ali nisu loši.
Mislili smo da Messi može svugdje zabijat 100 golova pa evo prva sezona u Francuskoj jednoj a zabio svega nekoliko golova u ligi.

Taj zadnji post što sam napisao, evo i drugo ‘nezgodno gostovanje’ dobili… zabili opez 5+ golova (opet 5 različitih strijelaca).
Ne možemo kao sa Lewom? I don’t think so.
Ponavljam: još smo bolji sada nego lani (bez imalo utjecaja euforije)
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 05 kol 2022, 23:15

cruz napisao:Effe
1. BL jest brza i dinamična ali PL je razina iznad ostalih liga. Jako dinamična i agresivna igra generalno.

Ma nisam osporavao level PL-a, nego što se samog zabijanja golova tiče, nije ni tamo neka velika muka uvijek zabiti golove, za jednog dobrog napadača. A čak su i tamo pojedini treneri počeli ubijati tempo..Ali ko proizvod je ta liga dobro upakovana, tako da joj i mane teže izađu na vidjelo.

Što se Manea tiče, moguće da bi se on mogao koristiti na još bolji način, jer kod nas nije samo na krilu, nego je ta neka lažna devetka i sjajno mu to za sad odgovara.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la cruz » 06 kol 2022, 07:13

On je čista špica u nas, samo što ljudi to još nisu prihvatili, jer im je Lewa i dalje Maßstab. Nek se malo naviknu
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 06 kol 2022, 07:36

Da Mane je špic u bubreg.

Najveca promjena kod nas nije u kadru vec u treneru. Odlaskom Lewe otvorila se pipa.

Recimo jucer su svi starteri izuzev Manea bili igraci iz prosle sezone ali su bili izmjesani. Sad je Muller na krilu, Serge u sredini. Da je Lewa tu znate i sami kak bi to bilo.

Samo neznam kak ce JN odrzavati konstantu kad su u pitanju formacije i pozicije igraca.

Najjača stvar koju smo mi sada dobili i zasto smo jaci nego prosle godine je brutalno sexualno ozracje u i oko kluba!

Pa jebote Pavard hala fucu
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenito o Bayernu