NIKO KOVAČ

Arhivirane teme...

Jeste li za ostanak Kovača?

Da, Mia san Kovač
1
11%
Ne. Odmah otkaz i želim novog trenera pod hitno
7
78%
Ne. Želim novog trenera, ali tek nakon završetka ove sezone
1
11%
Ne znam
0
Nema glasova

Ukupno glasova : 9

Re: NIKO KOVAČ

PostPostao/la effe__sa » 03 lip 2019, 13:53

Ja sam nekako kod Nike posmatrao stvari na način da je on više trener koji će daleko dogurati u LP, pa je i osvojiti, uz dozu Dusel-a, na taj svoj specifičan način kako je s Eintrachtom npr gurao u kupu, pa ga u drugoj sezoni tamo i osvojio i gnjilo savladao i naš tim. Prije sam znači mislio da će u prvenstvu zakazati...E sada čovjek je zakazao (da tako kažemo) u LP, a osvojio je duplu krunu. I nakon svega jasno mi je da zaslužuje i dalje šansu i nekako nema argumenata za otpuštanje i logičan je slijed da tu ostaje. A nije mi lik ni mrzak... I jasno je da će Niko u LP morati više toga postići naredne sezone. A nekako tu ja i više vidim njegove šanse za duži ostanak, jer Niku samo trofeji mogu spašavati, pogotovo nakon osvojenog prvenstva i kupa, sada ispade da mu je bar finale LP pod muss. Ovo kažem, jer po pitanju atraktivnosti fudbala, mislim da mi možemo s njima malo bolje, ali ne previše...Jednostavno Niko zastupa drugačiju filozofiju nogometa.

Isto tako mislim ako on ne bude mogao držati ekipu pod kontrolom, da ćemo mi vrlo brzo na početku naredne sezone dobiti odgovor i onda bi mu tu brzo bio kraj i neke bi se stvari riješile. S druge strane ako dobro uđe u sezonu, mislim da bi to generalno moglo dobro funkcionisati. To je bar pozitivno, a svakako i ako Niko zakaže, drago mi je za njega kao čovjeka da je uzeo ovu duplu krunu i pobijedio je mnoge oluje ove sezone. To što je tako dobro opstao, daje nadu i za budućnost. Ali svi koji očekuju spektakularan fudbal, mislim da mogu tu manje nade imati...Može biti bolje, ali ne i previše...

Postavljaju se tu i druga pitanja, da li mi možemo s njim napraviti taj prijelaz i renovirati ekipu. Ali tu je i taj raskorak u koji naša uprava dovodi trenere, oni bi htjeli renoviranje tima, a s druge strane tražiš i titule. I zato se na kraju i desi situacija, da trener koji i krene rotirati, pa i davati šansu mlađima, poslije se vrati na staro, kako bi došao do titula i tako preživio.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Red passion » 03 lip 2019, 14:24

S ovim Bayernom samo smanjiti skroz očekivanja, pratiti situaciju i nadati se kako će doći do neke eksplozije u igri, transferima i kvalitetama određenih igrača.

Naša uprava bi sve s nikakvim ulaganjima, igračkim i trenerskim imenima koja bi upala u tu njihovu sliku. To se pokazalo ogromnim promašajem zadnje 3 godine. Na ovakav način oni traže dosta vremena od navijača da budu strpljivi, ali ta figa u džepu kada su rezultati, uspjesi igra na terenu i u konačnici transferi ih demantiraju.
Svi putevi izgledaju dobri ako je cilj nepoznat.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 05 lip 2019, 11:37

Vijest je iz Bavarske i da je Niko Kovač dobio zeleno svjetlo za imenovanje Hansija Flicka svojim pomoćnikom. Uskoro će dvojac održati sastanak sa Salihamidžićem nakon čeka bi stvar trebala postati službena.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Murta » 05 lip 2019, 11:46

doro napisao:Vijest je iz Bavarske i da je Niko Kovač dobio zeleno svjetlo za imenovanje Hansija Flicka svojim pomoćnikom. Uskoro će dvojac održati sastanak sa Salihamidžićem nakon čeka bi stvar trebala postati službena.

Moj dosadašnji dojam o Flicku je da je on ogromno pojačanje za Bayern, koliko jedan pomoćni trener uopće može biti.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 05 lip 2019, 12:50

Murta napisao:
doro napisao:Vijest je iz Bavarske i da je Niko Kovač dobio zeleno svjetlo za imenovanje Hansija Flicka svojim pomoćnikom. Uskoro će dvojac održati sastanak sa Salihamidžićem nakon čeka bi stvar trebala postati službena.

Moj dosadašnji dojam o Flicku je da je on ogromno pojačanje za Bayern, koliko jedan pomoćni trener uopće može biti.

Ako će Niki dati dodatnu taktičku komponentu i ako će Flick imati jak utjecaj na odlučivanje - onda može biti dobra priča. Vidit ćemo.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 02 stu 2019, 09:27

Treba dovesti Mourinha, što prije
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 02 stu 2019, 09:31

cruz napisao:Treba dovesti Mourinha, što prije

TrEbA dOvEsTi MoUrInHa, ŠtO pRiJe

Treba dovesti Allegrija, što prije
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 02 stu 2019, 09:40

:haha: :haha: :haha:

Započinjem temu, nemoj mi je odmah stukavat, nek se piše :D
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 02 stu 2019, 10:38

Samo neka ga maknu više s klupe jer neugodno je gledati kako čovjek sam sebe svjesno i ciljano uništava non-stop, ali nije ni klub pošteđen toga. Stvarno se čovjek nije ništa pomaknuo od odlaska s klupe Hrvatske već je retorički postao još gori i još kaže da je iskren u tome što govori. :lol: Tu onda više ni jedan jedini dan on nema što raditi u Bayernu.

Übrigens: Napravio sam novu anketu koja je aktivna narednih 28 dana.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lahm » 02 stu 2019, 15:53

Izbori u HR su uskoro, pa je Kovac kao pravi domoljub u dilemi kome ce dati glas. Razbija si glavu toliko s tim, da je Bayern malo zapostavio. Treba mu dati vremena do poslje izbora, kada bude imao cistu glavu, te kada fokus bude samo klub.

Salu na stranu, Flick do kraja sezone, pa se nadati da Real / Barcelona ostanu sa svojim trenerima, te dovuci EtH.
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la Red passion » 02 stu 2019, 16:10

Sada njega treba potpisati za ljeto 2020. i odmah iza kulisa raditi na novim igračima. Doći će Erik u Bayern, ali ako se bude pregovaralo kao s Kloppom i Tuchelom svojevremeno, nema od toga ništa.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lahm » 02 stu 2019, 16:51

Idemo dalje - ha Kovacu ? :mrgreen: Spremi stvari i pravac HR. Pa tamo udaraj domoljubne.
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la melodyne » 02 stu 2019, 17:17

Treba probati sa Mourinhom bar do kraja sezone. On bi kod nas dosao peske!
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 02 stu 2019, 17:32

melodyne napisao:Treba probati sa Mourinhom bar do kraja sezone. On bi kod nas dosao peske!

Nikad to govno ne želim u našem klubu vidjet. To je kao kad seljačini daš ferari
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Axe » 02 stu 2019, 18:41

Idi Niko i ne okreci se. :sick:
Axe
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva