Švapska repka

Pišite o događanjima u njemačkom prvenstvu...

Re: Švapska repka

PostPostao/la doro » 19 stu 2023, 23:59

Izgubil u Berlinu usred Turske 2:3 lijepi golovi.
Njemacki bekovi krivi za sva 3 gola.Havertz igrao lijevog beka :mrgreen:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 20 stu 2023, 19:13

Ja mislim da su oni propali toliko duboko da im nema spasa još dugo vremena. Pa ljudi moji debakl 2018 je bio prije 5 godina i nigdje nisu mrdnuli
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 20 stu 2023, 20:15

ivan napisao:Ja mislim da su oni propali toliko duboko da im nema spasa još dugo vremena. Pa ljudi moji debakl 2018 je bio prije 5 godina i nigdje nisu mrdnuli

Da vrte se u krug a na papiru su ubiti jako dobra repka kad pogledam sve ostale istina nisu balansirani no najveci problem je mentalitet i želja.Labilni su!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Red passion » 20 stu 2023, 23:09

Nikad lošija Njemačka, ako se to još može i nazvati Njemačkom. Neki dan čitam kako im u mlađim selekcijama više ni ne igraju Europljani. Propali su ko Venezuela.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 21 stu 2023, 09:03

Ja vam sam mogu rec da ja za svabe vise nenavijam. Onda znate do kud je doslo.
KVDM!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 21 stu 2023, 09:37

anton 1983 napisao:Ja vam sam mogu rec da ja za svabe vise nenavijam. Onda znate do kud je doslo.

E pa to! I kod mene je to slučaj već neko vrijeme. Odvratno mi je sve to. Nema više onog švabizma ni unikatizma.

Ono što mene zbunjuje - zašto se toliko dugo "traži" udarna momčad. Zašto se pola godine prije EP idalje eksperimentira? Kužiš... Ne može bit harmonična momčad kad nema stabilnosti.

Daj stavi 4-2-3-1, napravi kičmu, "Müller spielt immer" i daj ustabili to malo. Ni Flicku ni Nagelsmannu to ne ide. Možda ja pre prosto gledam, ali treba se vratiti nekim bulletproof vrijednostima švapskog mentaliteta i nogometa i onda šta bude. Stalno neki eksperimenti.

Trebali bi se ugledati na Hrvatsku repku. Zašto? Mi imamo tanji roster, ali postizali smo nenormalne uspjehe jer smo imali jasnu kičmu, najbrutalniji mentalitet u Europi, zajedništvo ekipe. Trener nam nije neki Cruyff, ali je mudro izvukao iz ekipe maksimum glede mentaliteta, tada se jedino i može poklopiti da imaš više sreće nego znanja.. Jer sreća prati hrabre. A ne umišljene. Njemcima to fali. Oće li se dogoditi čudo na ljeto? Možda, ali nisam baš uvjeren.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 21 stu 2023, 10:41

Ja sam ih odavno obrisao, čisto slikovito onda kada je Čile izgubio finale Konfederacija., a navijao sam za Čileance i neopisivo mi je krivo bilo da nisu osvojili a rasturili su na terenu Elf no ovi su uzeli.

To dovoljno govori kako nakon Eura 16' sam ih kroz 2 godine obrisao nakon 2002.

Od nostalgije se ne živi, a da se svijet i svi mi mijenjamo, mijenjamo se.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 21 stu 2023, 22:55

Danas i od Austrije izgubili 2:0 Sane dobio crveni.Za Njemce bolje da raspuste repku jer ovo više nije loše nego prejadno a svi smo rekli da ako JN preuzme to bude zadnji cavao u lijes.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 12 ožu 2024, 12:32

Nagelsmann pozvo Pavlovica u repku. Nema Miki moj srece da ga jebes :hehe:
KVDM!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Red passion » 12 ožu 2024, 18:01

Neće Srbi za Srbiju igrati i haj. :D Radije Austrija, Njemačka, Australija, Švedska i dr. nego za domovinu svojih roditelja, djedova i baki.

@Melo, kako to sve objašnjavate vi Srbi? Kakve reakcije izaziva zadnjih 15-20 godina kod vas to sve?

Kod nas 94% hoće igrati za HR unatoč svemu jer uvijek naglase jak osjećaj pripadnosti državi gdje zapravo nikad nisu ni živjeli već su boravili za vrijeme školskih praznika. Oni koji nisu su predominantno oni koje nismo uzeli u obzir zbog konkurencije, talenta i kvalitete pa su to BiH, Australija i drugi uzeli.

No da eto jedan Srbin igra za Bayern, došlo je i do toga. Želja ti se ispunjava. :)
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 13 ožu 2024, 10:19

Da on gaji ikakve osjećaje/povezanost prema zemlji roditelja - onda bi vjerojatno igrao za nju.
Ima izbor i očito ne mari baš za nogometnu repku.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 13 ožu 2024, 14:04

Ja da sam na njegovom mestu i ja bih izabrao Nemacku. Ko je lud da igra za cirkus reprezentaciju koju sastavljaju razni menadzeri i lopovcina (selektor) Piksi Stojkovic? Jedini koji je posteno radio taj posao je bio legendarni Radomir Antic.

Njegovi roditelji su izabrali ocito zapad i ne treba da cudi odluka njihovog sina. Sto se tice Marka Marina i ostalih slucajeva deluje mi da se nas savez nije nikada trudio da ih ubedi da igraju za Srbiju. Treba neki menadzerski talenat da se gura. :lol: Nije u interesu jer ne moze da se proda tudji igrac.

Posle utakmice sa Laziom su svi rekli da mora u repku jer je bio verovatno igrac utakmice.

Borna Sosa i Stanisic su pre tri godine mogli da zaigraju za Svabe ali nisu hteli ni da cuju. :bravo: Taj osecaj mi ovde nemamo odavno. Cela drzava je u kolapsu.

Kum A. Vucica nedavno je udario kolima (koja vrede 500.000 e) 2 zene. I pusten je na slobodu jer mu je pronadjen kokain u urinu a ne u krvi. :sick:

Znam jednog lika koji je pre nekoliko meseci ubio zenu na pesackom i evo gospodin je na slobodi kao da je mrava zgazio a ne ljudsko bice. Ovde kod nas je sve otislo u pm. Treba bezati sto ranije odavde jer ovde nema zivota. Pokrali su sve i sto je najgore kerovi lutalice imaju vise prava od ljudi. Vrednosti su se izgubile i posten covek se bori za egzistenciju dok razna bagra i lopovcine rade sta god hoce.

Moja prognoza je da ce posle ove vlasti vratiti 90-e jer su nas zaduzili ko zna koliko. Nadam se da nisam u pravu.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 14 ožu 2024, 14:49

JN nije pozvao Goretzku.
Sanea gesperrt, upada Maxi... zanimljiv ovaj Nagelšpek!

[x]https://x.com/dfb_team/status/1768260909988716759?s=46[/x]
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 14 ožu 2024, 15:55

Aleksandar Pavlović: "I'm very happy about being called up for the German senior national team. My plan was to decide between Germany and Serbia only after the Euros this year. I had to make this decision immediately

I would like to expressly thank the Serbian association, who have also put a lot of effort into me. Two hearts beat in my chest, my mother is German and my father is Serbian

Therefore, my decision should not be taken against the Serbian national team, but rather for the German one. I was born and grew up in Munich, spent my entire footballing career at FC Bayern and am looking forward to the upcoming international matches with Germany"
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 14 ožu 2024, 16:01

Nisam znao da mu je mater švabica.
To je sad već druga priča.
Ali golemo je kakav uspon ima, čudo.
Od anonimnog klinca prošlog ljeta, ponajboljeg igrača Bayerna u sri sezone, sve do poziva u repku s dobrim izgledom za euro kadar.
19 godina...

Poklopilo mu se savršeno kad skontaš: bio zdrav cijelo vrijeme (usporedo s Tarekom Buchmanno npr), Bayern nije dovodio DM iako je objektivno trebao, ozljede se sva tri desna beka > Kimmich priđe na beka u FCB i GER, njemu se otvori stalno mjesto. Još ako starta EURO u Münchenu eto savršene priče :lol: A i to je moguće, jer Nagelsmann je na presici reko par puta da gleda momentum igrača
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Bundesliga