Švapska repka

Pišite o događanjima u njemačkom prvenstvu...

Re: Švapska repka

PostPostao/la effe__sa » 08 lip 2021, 18:28

Usput igralo se s Latvijom a ne s Litvom (Litvanijom). :D

A dobro Elf se malo zagrijao i raspucao pred EURO. Protivnik za tako nešto po mjeri.

A da spomenem, jer do sad nije spomenuto, U-21 njemačka reprezentacija je osvojila EP. Od 3 zadnja EURO-a osvojili su 2, a i na prethodnom su igrali finale, koje su izgubili. Znači na 3 takmičenja 2 titule i 3 uzastopna finala. Sjajan posao radi Kuntz.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la doro » 09 lip 2021, 19:09

effe__sa napisao:Usput igralo se s Latvijom a ne s Litvom (Litvanijom). :D

A dobro Elf se malo zagrijao i raspucao pred EURO. Protivnik za tako nešto po mjeri.

A da spomenem, jer do sad nije spomenuto, U-21 njemačka reprezentacija je osvojila EP. Od 3 zadnja EURO-a osvojili su 2, a i na prethodnom su igrali finale, koje su izgubili. Znači na 3 takmičenja 2 titule i 3 uzastopna finala. Sjajan posao radi Kuntz.

Istina moja greska.
Mladi imaju neki spirit dok stare Low razjebo.
Vidjet cemo njegov posljednji pjev.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Red passion » 22 lip 2021, 09:18

https://twitter.com/iMiaSanMia/status/1406977803053113347

Sané će imati što za dokazivati naredne 2 godine.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 22 lip 2021, 13:21

Taj njegov "govor tijela" mi općenito ide na živce. Prije to nisam primjećivao dok nije došo u Bayern, ne pokazuje nikakvu motivaciju, emociju, žar.
Ono, došo sam na poso da odradim što tribam i ćao.

Usporedba s Kimmichem je spot-on. Bilo za repku bilo za FCB.

Ne znam u čemu je kvaka
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 22 lip 2021, 13:32

Godine idu, ozljede nisu toliko gadno bile do ove zadnje, a daleko je on jako od Robbena u mnogo čemu.

Opravdano ga ribaju ne samo novinari već i navijači, posebice oni koji su ga u Cityju hvalili i po upravi udarali jer ga nisu 2015. doveli. Dajem mu najviše 2 godine da neki radikalni klinac postigne prema gore ko igrač ili od njega ništa za ono što Bayernu treba.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 22 lip 2021, 13:37

Ma tip ima sve predispozicije osim tog stava eto.

I tehnika i brzina i talent itd - ma sve ima. Može bit razarač samo takav.

Ali nekakav je ležeran i nemotiviran. Velika šteta.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 22 lip 2021, 13:54

Nema nazalost mentalitet i zar ako na tom ne poradi talent mu nece bit dovoljan za uspjeh u klubu i repki.Svatkom dodje kriza i lose igre al moras imat borbenost i volju a on to trenutno nema steta...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 22 lip 2021, 17:45

Jbg rijetki su kao Kimmich, ali da bi morao malo više oštrine pokazivat to svakako. Barem je to ono što svi vole vidjet iako nije preduvjet za dobrog igrača
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 30 lip 2021, 08:10

Löw koliko je toga fenomenalnog napravio od 2004.-2014., pa ajde i do 2016., toliko je zadnjih 5 godina sve prosuo i zaribao.

Ljudska glava je čudo. Više ga doživljavam zbog zadnjih 5 nego onih 12 godina prije toga što je super odradio, to je sad puno dalje od nas i drugačije sve skroz bilo.

Još smo ga koliko puta tamo prije 2014. znali spominjati za Bayernovog trenera, a on se baš s godinama usaftao u Elfu toliko što ga je možda i sjebalo jer se previše opustiš nakon toliko vremena.
Jako blesavi Nijemci mu i guzicu brisali sve to vrijeme pa nije ni morao nigdje i ništa. Velike 3 godine je Njemačka u ništa potrošila nakon Rusije i dosta poniženja na terenu i rezultatima doživjela kakve nikad prije nije.

Samo pitam gdje i kako će iskopati onakvu postavu u DFB-u s predsjednikom i svim njegovim ljudima + svježe dečke ko menadžera Bierhoffa, sportskog direktora reprezentacije Sammera, Klinsmanna i Löwa i ostatak stožera.
Ono tada za onaj netalentirani jad je bilo svjetski kako su svi skupa radili i surađivali.

Ispada kako će ih tražiti u politici da mogu propagirati svakodnevno homoseksualce, migrante, američke crnce, globalizam, ratove umjesto da sve to stjeraju i samo sport, igrači, igra i punkt.

https://www.instagram.com/p/CQuw_1bjIsg/
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 01 srp 2021, 07:27

Vele da ce se Kroos povuc iz repke. Nije da mi je drago ali nekak si mislim da je to dobra stvar za švabiju.
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 02 srp 2021, 13:45

Evo Kroos se povuko iz repke. Brio sam da će on poslije 2016 preuzet palicu, ali ta palica je bila plastična...
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 02 srp 2021, 18:43

Fala kurcu nebitan za repku svojim igrama u njoj.

Kimmich,Leon,Havertz su osovina nove repke u vezi a naprijed treba upregnut i vratit u formu Sanea,Gnabrya,Wernera i neke druge stvorit kao sto je Musiala dat priliku za rezerve.
Kroos je nekakva zvijezda a nit igrama ni liderstvom to ne radi cak i smeta u formaciji gdje repka najbolje igra.
Obrana Gosens-Rudiger-Sule-Ginter je ok samo ih jos treba dignut u formi te uigrat.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la effe__sa » 03 srp 2021, 19:47

Kroos je svoj pravi značaj izgubio nakon povlačenja Schweinija iz Elf-a. Zajedno su dobro funkcionisali, pogotovo naravno na tom SP 2014. godine. Poslije je na njemu bio prevelik teret, previše se očekivalo, između ostalog da bude i lider, a on za to nije sposoban. Bio je značajan faktor do tog slavnog svjetskog prvenstva, poslije nije uspio baš preuzeti palicu u svoje ruke , kako i anton reće.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Red passion » 04 srp 2021, 15:04

Kroos nikad nije uspio kao igrač u izvornom obliku. Uvijek je premalo trčao da bi postao Kako i De Bruyne, a onu kreativnost i genijalnost kao Riquelme ili Pirlo isto nije imao na tom nivou.

Po ovome što ste napisali, jako je dobar ili izvrstan igrač ali samo kao pomoćnik ili prvi časnik Modriću i Schweinsteigeru, nije za vođu i kapetana. Složio bih se s time.

Kimmich i Goretzka preuzimaju. Gündoğan mi je njemački Thiago, jako dugo u reprezentaciji i nikad došao na mjesto šefa vezne linije. Bolje da je igrao za Tursku, a ovaj za Brazil.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 05 srp 2021, 10:12

Gundogan je totalni promasaj za Elf tipicni klupdki igrac.
Kroos sam nikad nije imao predispozicije za nekakvog lidera,motivatora ili da igracki sam rijesi tekmu.

Prcjenjen igrac bio i ostao.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Bundesliga