Liga Prvaka 2020./21.

Arhivirane teme...

Re: Liga Prvaka 2020./21.

PostPostao/la Murta » 29 svi 2021, 22:05

anton 1983 napisao:
cruz napisao:
anton 1983 napisao:Triple OG?

Haha to izraz iz južnjačkog rap-a, za najvećeg tatu matu.

Ja sam mislio;

Klopp 2019

Flick 2020

Tuchel 2021

Nes na tu foru :D

Guess whos next...

:mrgreen:

Low u Realu :x
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Red passion » 29 svi 2021, 22:07

effe__sa napisao:
Red passion napisao:Još malo pa kreće.

Sva trojica Nijemaca u prvoj postavi Chelsea. :) Plus trener Nijemac.

Na drugoj strani u prvoj postavi Gundogan.

I ove godine najmanje jedan Nijemac diže klempu... :)

Kovačić efekt, @effe. Ništa ovi. Niz se nastavlja od Đilkoša. :D

Velika pobjeda Chelseaja i svaka čast Tuchelu na tituli i fenomenalno obavljenom poslu u Chelseaju.
Čudo što je on izveo ove sezone. Sve velike momčadi je pobijedio u Engleskoj uvjerljivo, Cityja 3x u 3 različita natjecanja.

Guardiola je izgubio po prvi put finale LP. Nije uspio u najboljoj sezoni u LP, baš kad je najviše napravio (6 pobjeda prije finala).
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 29 svi 2021, 22:08

Miki napisao:
anton 1983 napisao:A sto rec. Gadi mi se al zasluzeno... ipak jako mi je drago za Tuchela. Ono sto mi se gadi sto je to Chelsea jer kad vidim tablicu engleske i da su opet prvaci europe fuuuuj!

Nije Pep toliko moćan koliko se pokušava predstaviti. Veliki je trener, inovator, ali očigledno nakon Barselone barem u Ligi šampiona njegova karijera je prilično slaba za trenera tog renomea.

Miki, dosadan si. :hehe:

Vec smo rekli da Pep nikad nece vise osvojit LP...

Ono kaj mogu rec da je ovo prva tekma koju sam vidio u LP od ovih bitnih da je Pepova momcad zasluzeno izgubila. Ipak je halo protiv švabe!

Jebote da su Flick Nagelsmann Klopp i Tuchel sad u Bundesligi....
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Miki » 29 svi 2021, 22:14

anton 1983 napisao:
cruz napisao:

Ja sam mislio;

Klopp 2019

Flick 2020

Tuchel 2021

Guess whos next...

Nagelsman 2022
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la doro » 29 svi 2021, 22:29

anton 1983 napisao:
cruz napisao:

Ja sam mislio;

Klopp 2019

Flick 2020

Tuchel 2021

Guess whos next...

J.N.
Chelsea zasluzeno pogodio da su blagi favorit.

Pepko kaj rec opet kemijao luzerko i nemoze osvojit LP osim sa Barcom.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la effe__sa » 29 svi 2021, 22:45

Ma Tuchel sjajno postavio, motivisao i nabrijao ekipu.
Havertz baš u finalu zablista, pogotovo s golom, a i još par dobrih akcija.

Pep ove sezone prvi put faktički nije eksperimentisao i baš večeras krene eksperimentisati. Ali Tuchel mu je definitivno pencilin. Sjajno je Tuchel formirao ovu ekipu Chelsea i digao na jedan viši nivo, a treba se sjetiti kako su izgledali protiv nas u prošlosezonskoj osminifinala.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la CroCHEF » 30 svi 2021, 01:19

Miki napisao:
Ja sam mislio;

Klopp 2019

Flick 2020

Tuchel 2021

Guess whos next...

Nagelsman 2022

Finale dahoam

My bad... tek 23.
Einmal Bayern immer Bayern!

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Red passion » 30 svi 2021, 08:09

effe__sa napisao:Ma Tuchel sjajno postavio, motivisao i nabrijao ekipu.
Havertz baš u finalu zablista, pogotovo s golom, a i još par dobrih akcija.

Pep ove sezone prvi put faktički nije eksperimentisao i baš večeras krene eksperimentisati. Ali Tuchel mu je definitivno pencilin. Sjajno je Tuchel formirao ovu ekipu Chelsea i digao na jedan viši nivo, a treba se sjetiti kako su izgledali protiv nas u prošlosezonskoj osminifinala.

:bravo:

Čovjek odradi sezonu svjetski,, igra drugi nogomet, promijeni se, dobije svih 6 utakmica u K.O. fazi što ni mi 2013. nismo, dođe u finale i on eksperimentira umjesto da ih opet pusti da igraju što su svi rekli.
Opet je učinio da sebe pobijedi i svoju ekipu razočara i to mediji pišu nakon utakmice.

Na klupi ostavio i Rodrija i Fernandinha. Cancelo mu na klupi ostao. :doh: Ferran Torres ni ušao nije.

Nije ono 2013-2016. u Bayernu ništa drugačije ili nesretno bilo u K.O. fazama. Sad je sve ispravio i zabrljao na zadnjoj utakmici sezone.
Tuchel ga je 3x razorio u kratko vrijeme i izbio mu direktno 2 titule i to s kakvom momčadi.

I na kraju ono najbolje... najbolji treneri na svijetu već su godinama iz Njemačke u svakom smislu riječi, a Njemačka nema ništa osim Bayerna i klubove koji zadnjih 10 godina ispadaju iz lige pa se njemački nogomet ne može staviti nikako tu. To je jako poražavajuće.

Heynckes, Klopp, Löw, pa novi kao Tuchel, Flick, Nagelsmann, Rangnick, Rose.
Ovo Nijemcima ništa ne zvoni u glavi kad su Bundesliga i klubovi u pitanju. Nema 5 klubova, velikih igrača i love za sve trenere. :smajl006:
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 30 svi 2021, 08:15

Ja bi prije rekao da je Guardiola uništio igru svoje momčadi puno više nego je Tuchel nešto fenomenalno složio.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la effe__sa » 30 svi 2021, 12:51

Murta napisao:Ja bi prije rekao da je Guardiola uništio igru svoje momčadi puno više nego je Tuchel nešto fenomenalno složio.

Pa već se evo govorilo o Pepovim greškama.
Ali zanimljiva je jedna stvar: Tuchel je odbranu koncentrisao na sami šesnaesterac, tamo je presijecao pasove Cityja. Iz prostog razloga što zna da Pepova ekipa slabije šutira izvan šesnaesterca. I tačno ih je tu uspješno sasijekao. Jedna kontra je uz to sjajno izvedena i realizovao je Havertz.
Činilo se da igrači u potpunosti slijede plan Tuchela i apsolutno gore na terenu.
Dok kod Cityja ne može se reći da se igrači nisu borili, ali su bili letargični u odnosu na Chelseajeve.

Moram reći da mi se ranije u svojim počecima Tuchel jako dopadao, poslije sam jedno vrijeme bio sretan što nije došao kod nas. Ali kako je lik prošle sezone sazrio, kako je dao fer intervju i nakon poraza u finalu, kako je mnogo puta i PSG, a ove sezone Chelsea taktički dobro vodio, a isto tako kako je vukao i dizao navijače Bluesa sinoć, to me je oduševilo.
Čak sam poželio sinoć da nam je Tuchel od naredne sezone trener, a ne Nagelsman.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la doro » 30 svi 2021, 14:14

Chrlsea je vise zelio pobjedu i zasluzeno dobio.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la melodyne » 30 svi 2021, 19:23

melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 30 svi 2021, 20:53

effe__sa napisao:
Murta napisao:Ja bi prije rekao da je Guardiola uništio igru svoje momčadi puno više nego je Tuchel nešto fenomenalno složio.

Pa već se evo govorilo o Pepovim greškama.
Ali zanimljiva je jedna stvar: Tuchel je odbranu koncentrisao na sami šesnaesterac, tamo je presijecao pasove Cityja. Iz prostog razloga što zna da Pepova ekipa slabije šutira izvan šesnaesterca. I tačno ih je tu uspješno sasijekao. Jedna kontra je uz to sjajno izvedena i realizovao je Havertz.
Činilo se da igrači u potpunosti slijede plan Tuchela i apsolutno gore na terenu.
Dok kod Cityja ne može se reći da se igrači nisu borili, ali su bili letargični u odnosu na Chelseajeve.

Moram reći da mi se ranije u svojim počecima Tuchel jako dopadao, poslije sam jedno vrijeme bio sretan što nije došao kod nas. Ali kako je lik prošle sezone sazrio, kako je dao fer intervju i nakon poraza u finalu, kako je mnogo puta i PSG, a ove sezone Chelsea taktički dobro vodio, a isto tako kako je vukao i dizao navijače Bluesa sinoć, to me je oduševilo.
Čak sam poželio sinoć da nam je Tuchel od naredne sezone trener, a ne Nagelsman.

Tuchel je primjer kako se mijenjati i kako imati uspone i padove, uspjehe i neuspjehe, kako se riješiti svojih gluposti.

Ali da je Guardiola eksperimentirao u finalu... pa cijeli svijet je uperio prst u njega sinoć i jutros u naslovnicama i emisijama spomenuvši riječi eksperiment i eksperimentiranje.
Samo je trebao ponoviti zadnje 3 faze natjecanja i stil igre taman i izgubio.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

Prethodni

Vrati se na: Arhiva