PEP GUARDIOLA

Arhivirane teme...

Re: PEP GUARDIOLA

PostPostao/la anton 1983 » 04 svi 2017, 19:02

Tada smo mi još bili jedna druga vrsta kluba. Tada je osvajanje BL i UEFE značilo PK...Jebote tad nam je i BvB mogao otet igrača :mrgreen:
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 13 lip 2017, 13:45

Auf die Frage, ob Trainer Pep Guardiola seinen Abgang 2015 zu ManUnited gefordert habe, sagt Schweinsteiger: "Glauben Sie wirklich, dass er diese Macht besaß?"

Schweini o nagađanju da ga je Pep potjerao iz Bayerna kaže da ovaj nije imao toliku moć
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 15 ruj 2017, 07:54

Gündošpek tvrdi (Zeit) da Guardiola nije htio produžiti s Bayernom zbog odnosa s nadređenima koji mu nisu željeli ispuniti transfer zahtjeve: Gündošpek, Sane i de Bruyne.

Pep je već tada htio započeti REMONT ali bio je spriječen. Ako je vjerovati turčinu

Gündogan glaubt, was schon Guardiolas Biograf Marti Perarnau schrieb: dass Guardiola den deutschen Rekordmeister nie verlassen hätte, wenn ihm die Bayern-Bosse seine Transferwünsche erfüllt hätten. Der Startrainer habe sich von Karl-Heinz Rummenigge und Co. oft unverstanden gefühlt. Neben Gündogan war Guardiola besonders scharf auf Kevin de Bruyne und Leroy Sane - alle drei spielen heute unter dem Spanier bei ManCity.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 15 ruj 2017, 08:33

Ta trojica bi nas izašla nekih 150 milja zajedno. Nije prestrašno. A opet s druge strane Sane bi vrlo lako propao, Gundogan je svakako stalno ozlijeđen i ne vidim poantu kupnje, a KDB bi bio prava stvar
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lahm » 15 ruj 2017, 11:14

cruz napisao:Gündošpek tvrdi (Zeit) da Guardiola nije htio produžiti s Bayernom zbog odnosa s nadređenima koji mu nisu željeli ispuniti transfer zahtjeve: Gündošpek, Sane i de Bruyne.

Pep je već tada htio započeti REMONT ali bio je spriječen. Ako je vjerovati turčinu

Gündogan glaubt, was schon Guardiolas Biograf Marti Perarnau schrieb: dass Guardiola den deutschen Rekordmeister nie verlassen hätte, wenn ihm die Bayern-Bosse seine Transferwünsche erfüllt hätten. Der Startrainer habe sich von Karl-Heinz Rummenigge und Co. oft unverstanden gefühlt. Neben Gündogan war Guardiola besonders scharf auf Kevin de Bruyne und Leroy Sane - alle drei spielen heute unter dem Spanier bei ManCity.

Pa sta mislis zasto je Rolex vjesto izbjegavao pitanja o Guardioli, nakon sto je ovaj otisao ?
„Bouna Sarr ist ein dynamischer Rechtsverteidiger, der sehr gut zu unserer Spielauffassung passt. Er wird uns auf einer wichtigen Position helfen. Sarr bringt mit seinen 28 Jahren Erfahrung und Stabilität ein, zudem glauben wir, dass er sich beim FC Bayern noch einmal weiterentwickeln wird.“ - Hasan Salihamidžić
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la Lennon » 15 ruj 2017, 16:27

Kaj je da je, s boljom il lošijom momčadi, ovako il onako okrenut, pod Guardiolom smo u prvoj i na početku druge sezone bolje izgledali. Ko da smo izgubili moć, nekad kad smo i igrali loše smo pobjeđivali. Sad više tome nije tako...

Uglavnom, nagovještali smo a sad je i jasno. Ozbiljan remont treba ekipi, 4-5 igrača treba otići i doći.

Kad razmislim, jedan Juve je riješio nakon 2015. 6 standardnih igrača ili ti ga zvijezda iz kluba i kroz dvije godine opet halali europom.

Ne kažem da smo loši, al onakvu moć više baš i nemamo kak smo imali prije 2-3-4 godine i to je istina.
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 16 ruj 2017, 12:22

Ono što je meni bitno je to da je Pep imo plan i da je Pepu stalo!

Mislim to mi je najbitnije kod svakog trenera, a kod CA niti plana niti previše ljubavi prema našem klubu. Mislim da bi ga bolio korac da sutra dobije otkaz. To su mi najključnije činjenice zašto mi se opčenito Bayern u ovom trenutku gadi!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 01 lis 2017, 12:05

https://twitter.com/shelleyozzy/status/914105456234246144
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 01 lis 2017, 13:39

anton 1983 napisao:Ono što je meni bitno je to da je Pep imo plan i da je Pepu stalo!

Mislim to mi je najbitnije kod svakog trenera, a kod CA niti plana niti previše ljubavi prema našem klubu. Mislim da bi ga bolio korac da sutra dobije otkaz. To su mi najključnije činjenice zašto mi se opčenito Bayern u ovom trenutku gadi!

Jebote dobro da si neš piso u ovoj temi, totalno zaboravio kaj sam napiso prije dva tjedna samo! :shock:

O CA se piše koda ga nije ni bilo, kolko nam nije stalo, kao što i njemu nije stalo.
anton 1983
Uli Hoeneß

Prethodni

Vrati se na: Arhiva