PEP GUARDIOLA

Arhivirane teme...

Re: Ostaje li PEP?

PostPostao/la cruz » 24 pro 2015, 09:01

effe__sa napisao:
melodyne napisao:
Ako ode kod njih prvenstvo je njihovo ali ne znas ti bi mogli da naprave u Evropi? Pepu bi vise lezao Arsenal. Uz par pojacanja bili bi kandidat za osvajanje Lige Sampiona.

Ma sa Cityjem bi on lako mogao doživjeti fijasko...Valja njemu kod njih sve iz temelja mijenjati, koncepcijski i strateški prije svega, a vjerovatno u određenoj mjeri i igrački. To sve mora kako bi City prilagodio svojoj filozofiji. ;)

znaš već kako veliki novac razmišlja.. Pep je osvojio s dva kluba toliko i toliko trofeja, on je garant za uspjeh, dovodite ga, pare nisu bitne. Mogu se kladiti da će dobiti 500.000.000€ za transfere i još ko zna koliko za plaće.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 06 sij 2016, 10:33

Naaaaaa :( Es tut so verdammt weh...

Zašto nisam ni riječi napisao kad je rekao da odlazi, pitali su me... Boli me, boli me činjenica da više neće biti na klupi Bayerna. Fuj, gadi mi se nogomet! Neki će misliti da je ovdje stvar rezultata, da je sa njim Bayern nepobjediv, da mu munje frcaju iz guzice i koje sve gluposti ljudi mogu izgovoriti. Ne to nije razlog! Puno je jednostavnije...

Za mene je Bayerno ohne pep wie klobasa ohne ŠPEK! :no:

Ne znam što će dalje biti, ne usudim se prognozirati, no siguran sam da neće biti isto. Za mene jePpep postao dio Bayernove obitelji i kad ga više neće biti...Dao bih 10 Schweinsteigera samo da Pep ostane. Kažem to je stvar osjećaja i ničeg drugog. Zamisliti ga na drugoj strani ufffff.

Prvi Trener koji će nakno Otmara ostati 3 godine i još uz to smo htjeli sa njim produžiti ugovor. Mislim da to dovoljno govori o kakvom se ovdje čovjeku radi.

Ne krivim ga nimali jer sam to predvidio, no ipak onaj šok kad je to postala činjenica...

Eto čitam njegov zadnji intervju na preskokce i boli me srce i duša. Ne mogu se prisiliti da se suočim sa ovom činjenicom, a kamoli da čitam te riječi koje izlaze iz njegovih usta. Kak ću uopće gledat tekmu dok je na klupi. Bolje da je otišao sada kao da potegneš flaster, a ne da još par mjeseci moram ovaj gnjev i bol nositi u grudima.

Možda nam neće donjeti klempavog, no trenera poput njega, mah! Razina na koju nas je doveo, reputaciju koju nam je zaradio, kakve nam je predstave pružio, koliko se žilio uz taj teren, ta simpatičnost, to prijateljstvo...

:pep:

Fuck, nogomet zna biti jako prokleta stvar...

I onda kao šlag na tortu Karlo SMEĆA-ALLOT-I! icon_hy
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 06 sij 2016, 16:25

Daj mi pojasni zašto toliko uzdižeš pepa a vređaš digića...po kojim to osnovama?..po meni a i mnogim drugim stručnjacima sa ovakvim kadrom..lovom..reputacijom ako ne osvojiš LP je neuspjeh....znači pep je alibi pička i on to zna zato i bježi ako sad ne osvojimo LP.....dalje ja osobno ne volim digiće..ne volim ni španjolce al karlo je najjače trenersko ime koje sad možemo dovuč...šmeker je a isto i gospodin..zna posložit ekipu zvijezdice itd. naravno kao i u svemu potrebno je i dodatak sreće ;)
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 07 sij 2016, 09:58

Mislim da je odgovor na to pitanje očit: Volim Pepa. Znač kad voliš neku ličnost i onda ti je to razlog. Eto iz nogometne perspektive mi smo svi trebali slaviti odlazak Schweinia, samo je šteta što mu skuplje nismo prodali kožu, no opet postoje ljudi koji ga vole pa žale za njim i na to imaju pravo.

Ne bježim od činjenice da ako sa Pepom sada ne osvojimo LP da će to biti neuspjeh. No u toj kalkulaciji, i mojoj prognozi kada sam to tvrdio, nisam uzo u obzir još jedno mjerilo jer nisam ni znao da ono postoji. Pep je od Bayerna bez obzira na neosvajanje LP-a, napravio veći klub. A veličinu koju će Pep doseć (ne samo Bayern), ako sada uzme LP u nogometnom svijetu iz trenerske perspektive je zasad nezamisliva.

Ne znam ak si halo CM onih davnih dana do 2002 verzije. E tada ak si igro tika taka tiks sa 2 krila i jednom špicom, ono kak je Pep igro u Barci, onda su tvoji napadači pogotovo oni klasni zabijali po 50+ golova u sezoni. Tada mi koji smo halali tu igricu smo se smijali i govorili viš ti "nerealnost" igrice, to će biti nemoguće IKADA da bar jedan čovjek napravi. Onda su se počeli pojavljivati strojevi poput Messia, Ronalda, Suareza itd. i san je postao stvarnost i dosegnuta je jedna nova razina.

I sad šta se događa, Pep ako ne osvoji sad LP biti će označen kao neuspješan trener. A kak on može biti nesupješan kad želimo sa njim produžiti ugovor? Razlog tome je što nas on drži na maximalnoj mogućoj razini i ta titula LP došla bi kad tad ako bi on ostao trener. Možda prve 3 godine ne bi bile dosta. No kad bi recimo ostao 7-8 ko zna morti i obranili tu jebenu titulu...

Zašto Karlo ne valja, je krivo pitanje? Zaš ga ne volim ili ne preferiram takvu vrstu trener je pravo pitanje? Jer je pragmatičar, dokosurava svoje prethodnike, ne igra upečatljiv nogomet, ne pamti ga se po ničem niti je inovator. Pa nemreš mi sa onakvim Milanom osvojiti onoliko titula LP a ne bit najjači u Italiji. I po ćemu se uopće Ancelotti pamti, što je to tako jebeno u njegovoj igri da se piše u povjesne knjige? Ovaj Pepov Bayern još će se godinama spominjati, samo zbog toga kako smo igrali nogomet.

Mislim pa ja niti Juppa ne cjenim kad smo kod toga :smil42:

PS:

Slažem se da je po reputaciji Karlo bio najbolji izbor...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 07 sij 2016, 20:10

Sve 5 al tvoji razlozi su iracionalni i osobni..ko koga simpatizira...igrice...inovatori...mene osobno zanima samo Bayern i uspjesi a oni su kotač,pehar i klempo....ostalo se sve brzo zaboravi....pep je mlad trener i pička to je sad dokazao svojim odlaskom....ako ne osvojimo recimo lp mogo je ostat još 2-3g i osvojit i onda otić ko gospon..ovako po meni je lajbek iz te perspektive..alibi trener..ma čuj njegove izjave samo želi nove izazove...stari pa imaš samo 44g a ne 74..krelac :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 08 sij 2016, 10:06

doro napisao:Sve 5 al tvoji razlozi su iracionalni i osobni..ko koga simpatizira...igrice...inovatori...mene osobno zanima samo Bayern i uspjesi a oni su kotač,pehar i klempo....ostalo se sve brzo zaboravi....pep je mlad trener i pička to je sad dokazao svojim odlaskom....ako ne osvojimo recimo lp mogo je ostat još 2-3g i osvojit i onda otić ko gospon..ovako po meni je lajbek iz te perspektive..alibi trener..ma čuj njegove izjave samo želi nove izazove...stari pa imaš samo 44g a ne 74..krelac :lol:

Složit ću se da su razlozi osobni, ćiji nisu; al da su iracionalni, molim te opiši gdje točno? :roll:

Ja više neam tako šturi pogled na stvari i kažem da postoji ta još jedna dimenzija mjerenja"uspjeha kluba", a to je sama veličina kluba o kojoj treba misliti. Trofeji više nisu dovoljni i nisu jedino mjerilo, a i oni se jako brzo zaboravljaju u ovo čudno vrijeme...Koda 2013 nismo uzeli treble...

Alibi trener, pička? Zar to nije iracionalno i osobno stajalište? I zanimljivo je da se to sve poništava samo osvajanjem jednog trofeja. Jednostavno mi je čudno da je to tako, ali fakat je...Tanka je linija između slave i propasti!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 08 sij 2016, 17:04

Nije osobno..bježi nije podpisao novi ugovor a bio mu na stolu..doveden je da osovoji lp il čak da ga odmah obrani gdje je prvu sezonu zeznuo poput amatera(drugi dio sezone pad forme rotiranje..real itd, isključivo največa greška trenera) i nije ga osvojio..da je pametan kad sezona završi je mogu reč idem il da pričeka što bude sve eventualno osvojio il ne...itekak se trofeji pišu oni su zauvjek..to što mi sekundarno to zaboravimo to je druga priča....iracionalno je to što kažeš da je on doveo igru do nekog vrhunca po tvome opisu a što je isto upitno jer mnogima se ne svidja ovaj stil igre...tu ne pričam sad o bodovima i pobjedama gol razlici jer ona je super već o stilu igre ;)
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Lennon » 08 sij 2016, 17:29

Meni nije isto jasno kak more reć da je dosegnuo vrhunac u Bayernu a još nezna kak bu ionako njemu čudan period (3.4 i 5. mjesec) završio. Dosegnut ćeš valjda vrhunac kad dovedeš ekipu u pravo vrijeme u formu, a ne da ti pada 2 godine zaredom u najbitnijem momentu.

Istina je, da je taj trofej nit koja te dijeli, i koja svsrtava, i kadkad si fakat dao sve i učinio ekipu naprednijom, al ak ga ne osvojiš sve se to brzo zaboravlja. I slažem se da nije fer al je tak. Ta nit je svsrtala Heynckesa u besmrtne, a moglo se desit vrlo lako da se neka sitnica u Wembleyu okrenula i on bi bio prosječan. Trofeji su jedino mjerilo i jedino ih se kroz povijest pamti.

Zamislite, dal bi zlatna generacija bila zlatna, da je 70-tih tri put igrala finale a nijednom osvojila? Pa makar imala i 700 šansi, al da nije osvojila trofej?

No da se držim teme, i dalje mislim da nije dosegnuo vrhunac u Bayernu jer fali mu točka na i, da - trofej lige prvaka, koja je jako teško ostvariva, al jebiga - zato se i zove riječ VRHunac.
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 09 sij 2016, 12:42

Naravno da nije doživio vrhunac..vrhunac bu kad osvoji sve titule a njemu fali LP..naravno netreba bit triple al da to osvoji onda bi mogo reč da to sam osvojio na svoj način svojim stilom igre itd..ovako jedna riječ...pussy ;)
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 10 sij 2016, 09:01

doro napisao:Nije osobno..bježi nije podpisao novi ugovor a bio mu na stolu..doveden je da osovoji lp il čak da ga odmah obrani gdje je prvu sezonu zeznuo poput amatera(drugi dio sezone pad forme rotiranje..real itd, isključivo največa greška trenera) i nije ga osvojio..da je pametan kad sezona završi je mogu reč idem il da pričeka što bude sve eventualno osvojio il ne...itekak se trofeji pišu oni su zauvjek..to što mi sekundarno to zaboravimo to je druga priča....iracionalno je to što kažeš da je on doveo igru do nekog vrhunca po tvome opisu a što je isto upitno jer mnogima se ne svidja ovaj stil igre...tu ne pričam sad o bodovima i pobjedama gol razlici jer ona je super već o stilu igre ;)

Jako veliki dio ovog posta su "osobni razlozi" zar ne? nekima se ne sviđa stil igra itd.

Za trofeje se slažem da su vječni i da će se o njia za 20 godina pisati i od toga niko nebježi. no kako cojeniti njegov rad i kvalitetu samog trenera? Pa sad ako su samo trofeji jedini pokazatelj nije mi to baš.

Kažem večina svih ovih naših komenatra i kritika proizlaze iz osobnih stavova, te ne baš objektivnih. Možemo se igrati riječima te koristiti, neuspjeh, podbacio, alibi trener, pička itd. kako nam god paše, no na kraju krajvea htjeli smo sa njim produžiti, on ide i dobiva ja mislim najveći ugovor u povjesti nogometa. valjda je to zbog nekog kurca zaslužio što nema veze sa tvojom ili mojom prosudbom.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 10 sij 2016, 13:16

Pa nitko nije rekao da nije zaslužio ja komentiram njegovu odbijenicu zato je papak po meni..a alibi jer priča gluposti o novim izazovima a ima 44g. :lol: :lol: :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 11 sij 2016, 09:41

doro napisao:Pa nitko nije rekao da nije zaslužio ja komentiram njegovu odbijenicu zato je papak po meni..a alibi jer priča gluposti o novim izazovima a ima 44g. :lol: :lol: :lol:

I sve je to stajalište iz osobne perspektive...
anton 1983
Uli Hoeneß

Re: PEP GUARDIOLA

PostPostao/la doro » 12 sij 2016, 22:06

Pokazat će praksa dal osobno il sam bio u pravu il oboje ;)
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 13 sij 2016, 07:11

doro napisao:Pokazat će praksa dal osobno il sam bio u pravu il oboje ;)

Ovo mi uopće ne drži vodu. Kako praksa može dokazati ili pobiti nećije osobno stajalište? Znači ako Pep osvoji sada LP ti si bio u krivu ili tvoje prethodne tvrdnje više neće biti osobne? to mi nema nikakvog smisla, kao što mi nema niti obrnuti razvoj događaja u tom smislu.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 13 sij 2016, 23:07

Ne krivo..niko nezna dal čemo ovojit ako osvoji to je po njegovj šprehi slučajnost alibi il si bude to prisvojio normalno..ako ne opet on ide a traži izazove..sve alibi jedan do drugog...čovijek koj točna zna koji mu cilj on ga i kaže ako ne uspije također bude reko pošteno nisam uspio....on je pussy(pep) za mene a tako i izgleda :lol: ;)
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva