Liga Prvaka 2019./20.

Arhivirane teme...

Re: Liga Prvaka 2019./20.

PostPostao/la Red passion » 16 kol 2020, 11:09

"Sve poštivam svoje uživam". :mrgreen: To je što mogu reći za ove moguće osvajače LP. :D

Samo neka naš Bayern to osvoji i imamo sve. :)
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 16 kol 2020, 11:11

Red passion napisao:"Sve poštivam svoje uživam". :mrgreen: To je što mogu reći za ove moguće osvajače LP. :D

Samo neka naš Bayern to osvoji i imamo sve. :)

Ak smo prošle godine mogli trpiti finale pool - tottenham, onda nek sad "oni" trpe! :D
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 16 kol 2020, 11:18

anton 1983 napisao:
Miki napisao:U suštini, ti bi volio da smo poslije Barselone, izbacili Liverpul, pa u finalu dobili Real.

A ko ne bi? :D

Pool ne, za njih me zaboli. Nevolim gledat Lyone u 1/2 finalu LPa i tocka... BTK. Htio sam da Bayern odmjeri snage sa Cityem i to je to.

Sad bum ti reko da je shity jucer imao bilo kojeg trenera a ne pepa prosao bi u polufinale...revolucija je trend pamti se rezultat a Bayern je igrao uvijek napadacki nogomet puno puta i atraktivno jos od 70 i 80tiih...U modernija vremena revoluciju je tj promjenu filozofije je pokrenuo LvG kod nas.
pepov nogomet meni nije atraktivan vec dosadan,predvidljiv i bez alternativne taktike.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 16 kol 2020, 11:50

Slazem se doro u potpunosti! Da je bio bilo koji drugi trener jucer bio umjesto Pepa, proso bi Lyon.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Miki » 16 kol 2020, 11:59

anton 1983 napisao:Slazem se doro u potpunosti! Da je bio bilo koji drugi trener jucer bio umjesto Pepa, proso bi Lyon.

Koja doza sarkazma. :lol:
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la Red passion » 16 kol 2020, 12:27

Kad si mlad, ne kužiš masu stvari dok ti se nešto ne dogodi. I onda odjednom skužim hrpu stvari koje uopće nisam ni imao pojma niti uzimao u obzir.

Guardiola ima problema sa samim sobom i to je ispoljavao zadnjih 10-ak godina i ispoljavao je u Bayernu i zato nije mogao ni uspjeti kod nas, a niti će uspjeti u Cityju barem kad je Europa u pitanju i mislim da ni idući klub ukoliko ga bude bilo isto neće uspjeti.

Čovjek ima sasvim sigurno OKP, moguće da je i anksiozan i evo baš čitam da i sam Aleksandar Holiga danas piše u uvodu isto o tome, čak ide u ekstremnije i vulgarne izraze koristeći riječ "luđak", ali to sve Guardiola i pokazuje na terenu i van terena svojim ponašanjem, govorom tijela, lica, pričom, onime što radi.
Zato sam i shvatio zašto je takav kakav je i zašto je radio ono što je radio u Bayernu i što radi u Cityju, a protiv toga je glupost pričati i to kad sam shvatio, sve se odmah posloži i prihvaćam da je sve kako je trebalo biti i bilo je zapravo odlično te 3 sezone. :bravo:

To nije zajebancija ni sarkazam. O tome i tim stvarima se ne raspravlja, pa čak ni ne šali jer s takvim ljudima smo okruženi cijeli život i da ne znamo pa ni oni sami.

Pep je opet pregorio

Prvi dojam: Kapa dolje Lyonu, ali Guardiola je još jednom pobijedio sam sebe

Piše Aleksandar Holiga

"Poput Profesora Baltazara, Guardiola je mislio, mislio, mislio i dosjetio se, a iz njegova stroja Zavrzlamatora kapnula je nova nepraktična, samo njemu logična ideja."

Osim što je taktički mastermind i genij našeg doba, Pep Guardiola je, naravno, i lud k’o šlapa.

Možda zvuči grubo, ali ne znam kako drugačije opisati nekoga tko na dan utakmice uopće ne jede (a onda se kasno u noć prežderava četverostrukim obrocima) i tko ima “Pravilo 32 minute”, kako je to nazvao njegov bliski prijatelj i suradnik, proslavljeni vaterpolist Manel Estiarte — toliko, naime, Pep maksimalno može izdržati odvojen od nogometa prije nego što počne tupo buljiti u prazno, ‘odigravajući’ neku utakmicu u svojoj glavi. Nisu to tek sitne i dražesne mušice nego znaci patologije i psihičkog poremećaja.

Naravno, genijalnost i ludost često idu ruku pod ruku — ili je barem drugim ljudima teško razgraničiti između tih dviju sfera — ali reklo bi se da je Pep visoko funkcionalni luđak kojemu te karakterne ‘osobitosti’ ne predstavljaju nepremostivu prepreku u svakodnevnom životu i poslu.

Sve dok ne stigne do knockout runde Lige prvaka i sve eskalira vrlo brzo i vrlo neugodno.

Nevjerojatno je koliko on može overthinkat velike mečeve. Kako je na Twitteru noćas primijetio Barney Ronay, jednom će mu se možda dogoditi i da zatvori krug pa svojim prekomjernim dumanjem i kombiniranjem dođe do zapravo ‘najnormalnije’ postave. I dobije utakmicu. Teško je reći zašto se Guardioli to događa — za nekoga tko je praktično na početku svoje trenerske karijere osvojio sve što se osvojiti moglo i dosad natukao nekih 20-ak trofeja, vjerojatno nije zbog pritiska javnosti koji bi ga natjerao da prespituje sebe. Ne, Pepu nitko drugi osim Pepa ni ne treba da bi preispitivao sebe; on se već godinama bori s vlastitim demonima, gori i izgara te zureći u zvijezde pada u kaljužu, što bi rekao Arthur Schopenhauer.

Problem je samo u tome što, kad prijeđe na tu mračnu stranu, svoju disfunkcionalnost prenosi na momčad. I onda ona ne samo da ne može funkcionirati ni blizu svog optimuma, nego i sama djeluje nesigurno i opsjednuto čim se ispostavi da inicijalni plan baš i ne pali, pa joj se događaju nevjerojatne pogreške — poput recimo, ‘mrtvaca’ kojeg je zapucao Raheem Sterling ili lopte koja je ispala Edersonu jedva minutu kasnije.

I zato kažem da ga treba iznimno poštovati i biti zahvalan jer je učinio sve što je mogao za Bayern, a i pored svega toga i dalje ajme toga postiže. :smajl007: :bravo: Njegov život je jako težak njemu samome, a probajte zamisliti kako je tek njegovoj djeci.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 16 kol 2020, 12:36

Miki napisao:
anton 1983 napisao:Slazem se doro u potpunosti! Da je bio bilo koji drugi trener jucer bio umjesto Pepa, proso bi Lyon.

Koja doza sarkazma. :lol:

To nije sarkazam i to stvarno mislim.

Sve sto je Pep do sada ispo je "smio" ispast iako su se dogadale nevidene stvari, al protiv Lyona nesmijes ispaat i tu ce ga svi pojesti i opravdano kritizirat.

Jedino sto ce mu olaksat sve je to da je ovi Corona sezona...

Miki moras shvatit da jednistavno zivimo u svijetu u kojem nekima Thiago jos uvijek nevalja, a drugima je missing link, kao sto je Lewa jos uvijek los i nikad dobro neigra velike tekme, a sad je uvrsten u momcad kola...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 16 kol 2020, 16:38

Niti Lewa niti Thiago protiv Barce nisu bili ni blizu najboljih igraca zna se koji su bili najbolji.
Thiago je super al za futsal ili recimo spanjolsku ligu bas za barcu npr. medjutim 3 stvari meni smetaju kod njega prvo precjenjen je i nema kostantu,drugo jednostavno ne pase u ovaj Bayern osim ako se ful ne prilagodi onda je solidan al nije to to plus ne pusim ta ginga sranja brazilaca meni je to neozbiljnost...

P.S sjeti se samo Thiaga i poteza kad je uso u tekmu protiv nas a Barca gubi 7:0 :lol:
Gledali smo tekmu na Jarunu :mrgreen:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 16 kol 2020, 16:51

Doro ti jednostavno nisi objektivan kad je on u pitanju. Ja stvarno ne znam šta bi dečko trebao napravit da ti kažeš da je odigrao dobro.

Precijenjen sigurno nije. Da nema konstantu se da raspravljat naravno. Evo i za Lewu tvrdiš da je bio slab protiv Barce. Pa ja stvarno ne znam kak ti gledaš i ocjenjuješ igrače.
I alaba ti je bio katastrofalan. Ok nije najbolja partija ikad, pogotovo s tim auto golom, ali taj gol je isključiva krivica od Kimmicha. Da ju je Alaba pustio Suarez je imao čist šut
Prekritičan si ;)
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 16 kol 2020, 18:06

Red passion napisao:Kad si mlad, ne kužiš masu stvari dok ti se nešto ne dogodi. I onda odjednom skužim hrpu stvari koje uopće nisam ni imao pojma niti uzimao u obzir.

Guardiola ima problema sa samim sobom i to je ispoljavao zadnjih 10-ak godina i ispoljavao je u Bayernu i zato nije mogao ni uspjeti kod nas, a niti će uspjeti u Cityju barem kad je Europa u pitanju i mislim da ni idući klub ukoliko ga bude bilo isto neće uspjeti.

Čovjek ima sasvim sigurno OKP, moguće da je i anksiozan i evo baš čitam da i sam Aleksandar Holiga danas piše u uvodu isto o tome, čak ide u ekstremnije i vulgarne izraze koristeći riječ "luđak", ali to sve Guardiola i pokazuje na terenu i van terena svojim ponašanjem, govorom tijela, lica, pričom, onime što radi.
Zato sam i shvatio zašto je takav kakav je i zašto je radio ono što je radio u Bayernu i što radi u Cityju, a protiv toga je glupost pričati i to kad sam shvatio, sve se odmah posloži i prihvaćam da je sve kako je trebalo biti i bilo je zapravo odlično te 3 sezone. :bravo:

:D :D :D :D Ne mogu da vjerujem i meni baš ovo za anksioznost i OKP prošlo kroz glavu vezano za njega. U stvari već duže o tome razmišljam, jer ovo su stvarno nevjerovatne stvari koje čovjek uradi. Tačno nekad sam protiv sebe ide.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la doro » 16 kol 2020, 20:21

:haha:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 16 kol 2020, 20:23

ivan napisao:Doro ti jednostavno nisi objektivan kad je on u pitanju. Ja stvarno ne znam šta bi dečko trebao napravit da ti kažeš da je odigrao dobro.

Precijenjen sigurno nije. Da nema konstantu se da raspravljat naravno. Evo i za Lewu tvrdiš da je bio slab protiv Barce. Pa ja stvarno ne znam kak ti gledaš i ocjenjuješ igrače.
I alaba ti je bio katastrofalan. Ok nije najbolja partija ikad, pogotovo s tim auto golom, ali taj gol je isključiva krivica od Kimmicha. Da ju je Alaba pustio Suarez je imao čist šut
Prekritičan si ;)

Nista kaj si ti ti napisao ja nisam reko ;)
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Red passion » 17 kol 2020, 11:04

effe__sa napisao: :D :D :D :D Ne mogu da vjerujem i meni baš ovo za anksioznost i OKP prošlo kroz glavu vezano za njega. U stvari već duže o tome razmišljam, jer ovo su stvarno nevjerovatne stvari koje čovjek uradi. Tačno nekad sam protiv sebe ide.

Pogledaj kako samo život živi, tko je čitao o Nikoli Tesli i još par pozitivnih povijesnih ličnosti, znaš da je riječ o OKP.
Stres, perfekcionizam, anksioznost, stalna opsesija nečime, overthinking, stalno analiziranje, to sve skupa ide. To te ne čini mirnim i zadovoljnim nikad.
On tako živi i radi već godinama i to ljudi skuže s vremenom.

Sve mu je servirano bilo ove godine, jedna jebena utakmica bez gostovanja i gola u gostima, zdravi igrači, glad igrača za trofejom, Lyon na drugoj strani umjesto nekog teškaša i City odigra slabo, ispadne, ništa od onog stroja osim De Bruynea koji je bio najjači lik, sam bolji nego cijela ekipa.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 17 kol 2020, 12:25

https://twitter.com/DonCheIsea/status/1294737456026324992

Taktika je naravno bila očaj, ne znam koji je Pepu kurac opet bio!?

Al da je ova ušla, rezultat 2:2 city dobiva moral boost.

Realno, kako se ovo uopće može fulat?

----

Al bez obzira na to, Pep nije zaslužio proći. Kritike su na mjestu i on je i u city-u fail, za sada.

Sam je priznao da je failao u Bayernu zbog LP, posebno 2014. kada je slušao igrače a ne sebe (Lahm je to potvrdio).

Ali ono sinoć??? Bernardo na klupi, Mahrez, Mendy, de Bruyne igra posvuda umjesto di je najjači itd.
Igra s doppelsechs Gündogan-Fernandinho. Dakle ista greška kao 2014.

Ovaj fail u City-u je najveći, jer je od dolaska plaćeno za nove igrače skoro 800 milijuna eura

---

Pep je sigurno poseban trener, koji ne voli destruktivan nogomet. Što cijenim.

Ali on je na 1/3 po uspjesima. Jer na toj razini je samo LP potpun uspjeh, ako ćemo realno. Prvenstva je očekivano uzimao. Nije to zanemarivo, ali je neosvajanje LP neuspjeh, s obzirom na novac i očekivanja.

---

idalje ga smatram trenerčinom, ali je čak i kod mene taj Pep-hype splasnuo.
Beli sam uvijek bio pro-Pep.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 17 kol 2020, 12:57

Je li onda Zidane najbolji trener današnjice? :idk:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva