Lige 5 - La Liga / Premier League / Serie A / Ligue 1

Ostale lige i kupovi diljem svijeta...

Re: Lige 5 - La Liga / Premier League / Serie A / Ligue 1

PostPostao/la melodyne » 30 srp 2020, 20:03

Barça-Insider und Journalist Jose Espina (43) sagt: „Barcelona hat unendlich viele Probleme. Und es werden immer mehr. Man weiß gar nicht mehr, wo man anfangen soll.“ Das größte ist sicherlich das Finanzchaos. Der Verein kämpft gegen die Pleite, hat knapp eine Milliarde Euro Schulden, davon 500 Millionen Euro kurzfristige Verbindlichkeiten. In der Corona-Krise mussten die Spieler drei Monate auf unglaubliche 70 Prozent des Gehalts verzichten. Kein Klub in Spanien steht finanziell schlechter da.

Espina: „Die Gehaltsstruktur ist aus den Fugen geraten. Messi soll 100 Millionen Euro pro Jahr verdienen. Das ist selbst für Barça zu viel. Sie haben seit Jahren mit schlechten Transfers Geld verschwendet.“

Ko bi rekao pre deset godina ce ovo Barceloni da se dasava... Real posluje 5 puta bolje od njih.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 31 srp 2020, 09:15

Po medijima se vrti da je Barca u kurcu totalno. A kako je u realnosti to ne znam.

Međutim ovaj švercer od predsjednika je rak za klub. On koristi Barcu za druge interese a novac od kluba baca kako ga volja.

Barca je sama kriva što ga još drži u klubu. Mislim ono, plaćat 40 mil eura kineskom klubu za Paulinha - samo kako bi firma predsjednika dobila veliki posao u Kini :roll: ako im to nije bilo dovoljno onda su brate sami krivi.

Trener i njegov tim su izgubili kontrolu, ako su je uopće ikada imali. A Xavi i Pep ne žele doć u klub dok je ovaj predsjednik tu.

Najjadnija stvar koja je meni osobno nezamisliva - je ona afera a angažiranjem social agencije da blati legende i vodeće igrače na internetu. Mislim ono, koji vam je kurac haha :haha:

Što se kadra tiče, Messiju su dali toliko moći i čovik radi šta želi. Nema više mes que un club, sada je Messi és més gran que el club ... doslovno. Mislim, Messi zaslužuje najjaču poziciju jer je najbolji igrač ikada i što je idalje snajper. Samo je problem što ekipa nije optimalno vođena, niti se igra prepoznatljivi dominacijski nogomet, niti imaju top ekipu za to.. Ne može on sam, ja razumim što je Messi javno počeo kritizirat, krajnje je vrijeme.

Nije ekipa sad tolko crna, možda sam prekritičan, ali im treba čistka i naravno pravi trener da 'poveže redove'.

Moraju činit najbolnije stvari i to što prije:
- smijenit predsjednika i njegove ljude
- dovesti trenera koji ima veći autoritet od Messija i Piquea.
- prodat 10ak igrača i forsirati svoju školu.
- za forsiranje škole bitno je vratit barcin tika taka stil. ti momčići su naučeni da tako fukncioniraju, teško se uklapaju u ovakav stil (koji je ni tamo ni vamo).
- Barca je ogromna i može u roku od 5 godina prepolovit dugove, samo je bitna odluka. Ili ćemo nastavit kao sada ili ćemo gradit novu priču.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 31 srp 2020, 10:11

Neka propadnu, zaslužili su. Previše su se umislili od Ronaldinha do danas. :D Bahatijeg kluba od Barcelone nema, ni ovi rusko-arapski nisu takvi.

Meni se nekad čini da ih je Neymar totalno zavio u crno i od tog odlaska oni su totalno dezorijentirani i potonuli u doslovno svakom pogledu.

Messiju su dali sve i njemu podredili, a bolje da su ga i otjerali ako nije htio stati s plaćom prije 3-4 godine.

Previše prljavog posla i svađa u tom klubu je bilo zadnjih 10 godina.l, a rezultati najbolji u povijesti kluba u zadnjih 10 godina. :D
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 31 srp 2020, 11:58

cruz napisao:Po medijima se vrti da je Barca u kurcu totalno. A kako je u realnosti to ne znam.

Međutim ovaj švercer od predsjednika je rak za klub. On koristi Barcu za druge interese a novac od kluba baca kako ga volja.

Barca je sama kriva što ga još drži u klubu. Mislim ono, plaćat 40 mil eura kineskom klubu za Paulinha - samo kako bi firma predsjednika dobila veliki posao u Kini :roll: ako im to nije bilo dovoljno onda su brate sami krivi.

Trener i njegov tim su izgubili kontrolu, ako su je uopće ikada imali. A Xavi i Pep ne žele doć u klub dok je ovaj predsjednik tu.

Najjadnija stvar koja je meni osobno nezamisliva - je ona afera a angažiranjem social agencije da blati legende i vodeće igrače na internetu. Mislim ono, koji vam je kurac haha :haha:

Što se kadra tiče, Messiju su dali toliko moći i čovik radi šta želi. Nema više mes que un club, sada je Messi és més gran que el club ... doslovno. Mislim, Messi zaslužuje najjaču poziciju jer je najbolji igrač ikada i što je idalje snajper. Samo je problem što ekipa nije optimalno vođena, niti se igra prepoznatljivi dominacijski nogomet, niti imaju top ekipu za to.. Ne može on sam, ja razumim što je Messi javno počeo kritizirat, krajnje je vrijeme.

Nije ekipa sad tolko crna, možda sam prekritičan, ali im treba čistka i naravno pravi trener da 'poveže redove'.

Moraju činit najbolnije stvari i to što prije:
- smijenit predsjednika i njegove ljude
- dovesti trenera koji ima veći autoritet od Messija i Piquea.
- prodat 10ak igrača i forsirati svoju školu.
- za forsiranje škole bitno je vratit barcin tika taka stil. ti momčići su naučeni da tako fukncioniraju, teško se uklapaju u ovakav stil (koji je ni tamo ni vamo).
- Barca je ogromna i može u roku od 5 godina prepolovit dugove, samo je bitna odluka. Ili ćemo nastavit kao sada ili ćemo gradit novu priču.

Smece snobovsko od kluba kao i real neka propadnu...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 02 kol 2020, 12:46

Sve je to nekako rapidno krenulo transferom Neymara u PSG. Oni su toliko gluposti napravili da je to uberneshvatljivo i sad to pokusavaju krpati sa drz nedaj.

Ma strahota, a nemres to popravit da se jebes.
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Red passion » 02 kol 2020, 13:20

Atalantin napadač Josip Iličić u najboljoj formi života obolio od teške depresije. :?

Što je okidač, ostaje vidjeti.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 02 kol 2020, 15:44

Red passion napisao:Atalantin napadač Josip Iličić u najboljoj formi života obolio od teške depresije. :?

Što je okidač, ostaje vidjeti.

Navodno ga žena prevarila. Jeste da ovo gdje sam pročitao je nepouzdano, jer je neki lijevi izvor. Naletio na instagrammu, a neka stranica lijeva skroz, pa ne znam koliko je tačno. A negdje drugo nisam još naletio na razlog.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Red passion » 02 kol 2020, 16:56

Neki kažu da je to netočno što Talijani plasiraju, a da je uzrok COVID, karantena i kamioni mrtvih u Bergamu ove godine. Samo neka on ozdravi, a sve ostalo će se saznati s odmakom vremena.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 03 kol 2020, 16:48

https://www.imdb.com/title/tt12724622/

Gledace se u svakom slucaju.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 07 kol 2020, 16:57

https://twitter.com/SkySportsNews/status/1291716895096344583

Daj Bože ako ovo nečemu bude poslužilo i krenulo prema elitnim nogometnim ligama i natjecanjima u Engleskoj i vani.

Odmah se i pljuje po tome i osuđuje. Sport se isto treba zaštititi jer mislim da je dobrano silovan zadnjih 15-20 godina.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 08 kol 2020, 14:43

Maurizio Sarri napucan iz Juventusa s titulom prvaka Italije.

https://www.instagram.com/p/CDo0IU2lRsQ/

Andrea Pirlo je novi trener Juventusa! :smile30:
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 12 kol 2020, 18:02

https://sportbild.bild.de/fussball/prim ... sport.html

Valencia gibt alle Spieler zum Verkauf frei – bis auf einen (Gaya)

Jel imaju neko dobro krilo ili desnog beka?
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 12 kol 2020, 18:22

Kondogbia kao razbijač u veznoj liniji, Carlos Soler i Gonçalo Guedes kao krila. To je sve. Lijevi bek nam ne treba(Gayá).
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 12 kol 2020, 18:29

Red passion napisao:Carlos Soler i Gonçalo Guedes kao krila.

Mogu li biti 4 krilo ili nisu dovoljno kvalitetni?

Vidim da Guedes (23) moze da igra na obe strane.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 12 kol 2020, 20:48

Samo ovako sam ubacio njih kao nešto dosta vrijedno uz Gayu.

Teško da bi ijedan pristao na tu ulogu, posebice Guedes.

Periša je pravi lik za tu ulogu. Vidim da ga i Karl hvali za razliku od Coutinha i Odriozole i mi ga želimo, samo da ne možemo riješiti 10 milijuna odštete i neki smanjeni ugovor od 6-7 milijuna €...
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

Prethodni

Vrati se na: Ostala nogometna natjecanja