Borussia Dortmund

Teme o bundesligaškim klubovima

Re: Borussia Dortmund

PostPostao/la cruz » 21 kol 2019, 12:00

Sancho potpisao novi ugovor s Dortmundom! Isto je trajanje (2022.) ali puno veća primanja..

"Die britische Daily Mail schreibt nun, dass der englische Nationalspieler angeblich 190.000 Pfund pro Woche verdienen soll – das wäre ein Jahresgehalt von rund 10,8 Mio. Euro!"

Sancho je ovog ljeta odbio ponude PSG-a i ManUtd-a.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 28 stu 2019, 21:35

Uopće nisam nešto u medijima vidio do sinoć - zar to i mali Sancho počeo radit sranja jer želi otić??
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 28 stu 2019, 22:44

Ma od mrava se pravi slon. Momak par puta zakasnio na zakazane termine, ali posto se bvb borio s takvim problemima već sada su hiper osjetljivi. Momku nedavno krnili kaznetinu od 100.000 eura zbog kašnjenja nakon reprez. utakmice. Ne toleriraju više ko prije
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 29 stu 2019, 00:00

cruz napisao:Ma od mrava se pravi slon. Momak par puta zakasnio na zakazane termine, ali posto se bvb borio s takvim problemima već sada su hiper osjetljivi. Momku nedavno krnili kaznetinu od 100.000 eura zbog kašnjenja nakon reprez. utakmice. Ne toleriraju više ko prije

Pa BVB-u se problemi s takvim tipom igrača ponavljaju. Prvo Dembele, pa sada Sancho, ali nisu oni dovoljno namazani da se s takvim igračima postave i odnose sa sasvim drugačije. Poznato je kako je naša uprava rješavala takve probleme.
A i mora se jednom naučiti lekcija pa ne lijepiti se za takav tip igrača...

Iako generalno Favre je tu pogubio konce, on je sjajan taktičar, pa se u svom taktičkom perfekcioniranju ubije, a pored toga manje je on trener koji ide na emociju i ono da malo zna pametnu vaspitnu dati igraču.
Odmah se sjetim zadnjih dana jedne izjave K.P. Boatenga koji je izjavio da je Klopp takav trener, da ima takvu karizmu da za njega izađeš na teren i pogineš. I to je kod Kloppa presudno, koji se opšte ne ubija nekom posebnom taktikom. I to je razlika u odnosu na Favrea. I Klopp ima tu svoju strategiju da bira igrače koji će poginuti za njega na terenu, zna se s njima nositi, zna se postaviti, a zna biti s njima i raja i naravno radi na njihovoj fizičkoj spremi i to sve jako dobro prolazi. Ali zato imaš određene velike svjetske fudbalske zvijezde, pa s njima Klopp nikad ne bi mogao raditi...
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la anton 1983 » 29 stu 2019, 10:07

Mislim da je neosvajanje BL prosle godine Favrea unistilo. Naravno i cinjenica kako su ih mediji unistili, pisajuci na nacin kako su se pojacali u vrijeme dok jos Bayern nis nije kupio i nabio im pritisak. Utoliko gore sto su se "pojacali" sa svabima! Daj me nemoj jebat, nemres se sa svabima pojacat; sa svabOm eventualno da, ali svabima ne...

Ova poredba sa Kloppom bas nije ok ali je dobar primjer. Recimo Pool kao i BvB su za picinu dlaku prosle sezone spusili prvenstvo iako je za BvB to bio veci sok. No Pool je osvojio LP a BvB nije nista.

Zato je BvB zavrsio sezonu s gorkim ikusom dok je Pool zbig LPa jos nabrijaniji!
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 29 stu 2019, 12:21

moj vjenčani kum, inače bvb-ovac otkad zna za sebe je reko jednu zanimljivu tezu:

Otkad je Favre počeo nametati svoj stil - ovaj BVB je pao. Počevši od onih 9 bodova prednosti. trebao je nastaviti onako - samo se prilagoditi onome šta je dobio, jer tako je bio uspješan.

A ovo sa Sanchom, po meni se previše sere i pravi se bombastična naslovnica od ničega. Pusti momka da radi, dopusti mu mušice i do ljeta mu vrijednost sa 100 mil naćeraj na 120... Zna se šta na ljeto slijedi, stoga je najveća glupost ga kažnjavati. Let them boys be boys i zaradi na njemu kako god možeš.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 30 stu 2019, 12:02

Sancho nije uspio ni 2 sezone izdržati u BVB-u. Rasturio prošlu sezonu i u idućoj već prije kraja polusezone pakira stvari da ode. Kakav jadnik od nogometaša i čovjeka... :lol:
Samo neka mu se dogodi ono što se dogodilo Sahinu, Kagawi, Götzeu i još par pametnjakovića koji su svojevremeno isto bježali od onog što im je najbolje u životu bilo.

Schwarz-Gelbe jesu loši i pitanje je dana kad će Favre postati bivši trener, ali odmah biti prebjeg... :no:
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 29 pro 2019, 15:44

FIX: Dortmund kupuje Halanda iz RBS! :anton5:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la melodyne » 29 pro 2019, 16:31

I to samo 18 miliona?! Morace Favre nesto da smisli jer on vise voli Reusa i Gotzea nego Alcacera. Gde ce ocog malog da ubaci kad jedan Paco ne moze da bude broj jedan u napadu?! :?
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 29 pro 2019, 17:09

Olica Ivić!

Alcacer je ipak bljak investicija koju treba plasirat na trziste...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 30 pro 2019, 07:38

melodyne napisao:I to samo 18 miliona?! Morace Favre nesto da smisli jer on vise voli Reusa i Gotzea nego Alcacera. Gde ce ocog malog da ubaci kad jedan Paco ne moze da bude broj jedan u napadu?! :?

Favre je nedavnom promjenom sastava i načina igre pokazao da je ipak trener, da nije pizdun.
Naći će on načina da uklopi novog igrača.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 30 pro 2019, 08:59

Paco bi mogo u Atletico....mali treba igrat u prvoj momcadi kakav crni Gotze....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 02 sij 2020, 08:39

Ali Weigl za 20 milja u Benficu! :shock: :o

Moram priznati da mi je to šok godine!

E sad ak BvB uzme za 20 milja Cana iz Juvea, pa ja ću si u nogu pucat koliko se taj Juve GHNOOOJI!!!!!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 02 sij 2020, 10:22

i ja mislim da je to premalo, bez obzira na odredište, ali eto vidiš dosta dortmundovaca kaže da je to fer iznos.. "spor, ne napreduje, one-season-wonder, težak tip a s vana se ne primjeti itd."

onda sam ja cijelo vrijeme imao pogrešnu sliku weigla
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 02 sij 2020, 21:19

cruz napisao:i ja mislim da je to premalo, bez obzira na odredište, ali eto vidiš dosta dortmundovaca kaže da je to fer iznos.. "spor, ne napreduje, one-season-wonder, težak tip a s vana se ne primjeti itd."

onda sam ja cijelo vrijeme imao pogrešnu sliku weigla

Imao odlicnu 1 sezonu propo i nakon toga teski prosjek...dobra ga se rijesili.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Bundesligaški klubovi