1/4 finale LP - FC Bayern - Barcelona

Re: 1/4 finale LP - FC Bayern - Barcelona

PostPostao/la Haris » 15 tra 2009, 17:48

Evo, šta sam rekao!? :doh:

Hoeneß: Naja, geärgert habe ich mich sowieso. Aber ich habe doch eine gewisse Genugtuung verspürt. Nach der ersten Halbzeit in Barcelona konnte man ja denken, es liegen Welten zwischen Barca und uns. Aber im Rückspiel in der Allianz Arena hat sich das alles relativiert.
Haris
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la bavarac » 15 tra 2009, 18:35

eh meni je tolika muka i zlo jer smo ispali od Barcelone na onakav način.... :cry: ...prva tekma nema Lucia i Lahma u drugoj nam fali Klose.....jednostavno kraljica fortuna nam je okrenula leđa....i kud to nije dovoljno i sa takvim sastavom u Munchenu smo mogli zagorčat život Barci...ali nažalost Toni je opet bio neprecizan u završnici...a i Ribery je falio jean zicer....Messi jel ga netko vidio na tekmi.....i mislim da smo morali igrati sa oddom jer je onaj glupan lell opet sjebao gol...xavi odigra dupli sa Ettom a ovaj umjesto da prati igrača zuji na rubu 16m.... :neee: :neee: :neee: ....barem smo mogli pobjedit ako ništa drugo...a ne jeb. remi odigrati pred prepunom alianz arenom.... :banned:

bilo kako bilo što je tu je.... Barca ide na noge Chelse-u a ne mi...a šansa je bila....da su nas ozljede izbjegle....šteta....osjećam se ko da mi je netko ukrao nekaj... :(
bavarac
Vječiti optimist

PostPostao/la Haris » 15 tra 2009, 21:44

Što nam ovaj HRT-ov ekspert sad u emisiji nakon utakmice Porto-Mancha lagano spusti "Bayern je realno među ovih 8 najslabija ekipa"
Haris
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la FCB m@niac » 15 tra 2009, 23:37

Haris napisao:Što nam ovaj HRT-ov ekspert sad u emisiji nakon utakmice Porto-Mancha lagano spusti "Bayern je realno među ovih 8 najslabija ekipa"

ko je to reko?, nisam gledao emisiju, Štimac možda? Ak je to rekao, vjerojatno nije gledao utakmicu ovu uzvratnu, al ja imam osjećaj da su svi lagano protiv Bayerna,ovi u HRT-u :neee:
FC Bayern, Stern des Sudens,
du wirst niemals untergehen, weil wir in guten
wie in schlechten Zeiten zu einander stehen

http://www.bayern-cro.com/

Hare_bvb napisao: Ribery nas je redovno silovao.
FCB m@niac
Tazmanian Devil

PostPostao/la Haris » 16 tra 2009, 11:04

FCB m@niac napisao:
Haris napisao:Što nam ovaj HRT-ov ekspert sad u emisiji nakon utakmice Porto-Mancha lagano spusti "Bayern je realno među ovih 8 najslabija ekipa"

ko je to reko?, nisam gledao emisiju, Štimac možda? Ak je to rekao, vjerojatno nije gledao utakmicu ovu uzvratnu, al ja imam osjećaj da su svi lagano protiv Bayerna,ovi u HRT-u :neee:

Je, mislim da je to Štimac bio. No, ajmo malo razmisliti je li on uopšte u krivu kad to kaže?
Haris
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Speedy » 16 tra 2009, 11:09

Koga boli briga sto Stimac baljezga! :mig:
Speedy
Admin na godisnjem
Admin na godisnjem

PostPostao/la Murta » 16 tra 2009, 12:15

FCB m@niac napisao:ko je to reko?, nisam gledao emisiju, Štimac možda? Ak je to rekao, vjerojatno nije gledao utakmicu ovu uzvratnu, al ja imam osjećaj da su svi lagano protiv Bayerna,ovi u HRT-u :neee:

jesu, to sam zaključio kroz zadnje 3-4 godine, stalno pljuju po Bayernu, samo je 1 od njih(ne znam koji) za Bayern, ostali svi seru
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la FCB m@niac » 16 tra 2009, 19:30

murta6 napisao:
FCB m@niac napisao:ko je to reko?, nisam gledao emisiju, Štimac možda? Ak je to rekao, vjerojatno nije gledao utakmicu ovu uzvratnu, al ja imam osjećaj da su svi lagano protiv Bayerna,ovi u HRT-u :neee:

jesu, to sam zaključio kroz zadnje 3-4 godine, stalno pljuju po Bayernu, samo je 1 od njih(ne znam koji) za Bayern, ostali svi seru

Velimir Zajec...mislim, on je jedan od trojice koji su komentirali cl
FC Bayern, Stern des Sudens,
du wirst niemals untergehen, weil wir in guten
wie in schlechten Zeiten zu einander stehen

http://www.bayern-cro.com/

Hare_bvb napisao: Ribery nas je redovno silovao.
FCB m@niac
Tazmanian Devil

PostPostao/la dbriseva » 18 tra 2009, 09:48

FCB m@niac napisao:

stimac je to rekao, a zajec je nekad za, a nekad protiv bayerna
Fiat iustitia et pereat mundus!
dbriseva
Forumaš
Forumaš

Prethodni

Vrati se na: Liga prvaka 2008/09