DFL SUPERKUP 2019 BVB 2:1 FCB

Druga triple sezona u desetljeću, Corona ukrala Lewandowskom titulu najboljeg igrača

Re: DFL SUPERKUP 2019

PostPostao/la melodyne » 03 kol 2019, 21:39

Kovac jos dobro vodi ekipu. Nije Pep i Jupp ali je OK. Uprava jede govna i hoce da izmisli toplu vodu.

Imaju jos mesec dana da rese jos jedno pojacanje.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Miki » 03 kol 2019, 21:50

I šta rekoste - Kovač je protiv Totenhema odmarao glavne igrače za večeras?! :haha: Izgleda da su previše odmarali. :D U najavi je sezona za zaborav ako se nešto drastično ne promijeni. :|
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la ivan » 03 kol 2019, 21:52

Budimo realni, ova sezona mora bit sranje. Jer nas samo osvajanje lige prvaka može utješiti. Ne možemo očekivati odjednom neki ultra dobar nogomet, a ligu i kup svejedno možemo samo izgubit. Žao mi je što se to nije dogodilo prošle godine pa da me barem ove sezone zanima...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 03 kol 2019, 21:53

NK je preslab trener za Bayern....uprava je u kurcu,Hasan katastrofa a danasnje nonsalatna igra nekih igraca je za osudu bez obzira na nevaznu tekmu....

Thiago je danas odigrao svjetski :mrgreen:
Tolisso nikad nije ni trebo doc u Bayern.
Renato i Davies su trebali danas zapocet tekmu al NK je prekrut i netalentiran za to....i opet moram gledat orangutanske kretnje i poteze boatenga...zasto taj dilkan nije prodat......
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Miki » 03 kol 2019, 22:04

Mi nemamo doboljno jak kadar da bi se nosili sa najjačima u LŠ. Za takvo stanje je isključivo kriva Uprava i nesposobni Hasan.
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la anton 1983 » 04 kol 2019, 08:26

Najgore od svega je to sto bi kao samo Lucas i Sane trebali tolko utjecati na igru! I sad kad ta dva igraca nema, lila propic je garantiran. Uzas!

E sad dal je to sam jedna tekma pa se nes promijenilo...

Jucer se u bito najvise vidjelo ono sto nas najvise muci. Koncept veznog reda nepostoji, a to znaci da koncept igre nepostoji!
Zadnja izmjena: anton 1983; 04 kol 2019, 09:22; ukupno mijenjano 1 put/a.
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 04 kol 2019, 08:40

Sad lad slijedecu tekmu doppel sechs :D
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 04 kol 2019, 09:17

Ono kaj smo jasno vidjeli da Thiago nemoze igrat kvalitetno zadnjeg igraca jer previse riskira i petlja...on je cista 8-ca a tu smo natrpani....NK je bio u pravu kad reko hocu krilo,6-cu i beka.
Plakat cemo kaj nismo mutavog boatenga prodali.

Lucas je zamjenio Hummelsa a Pavard Rafihnu sto je jako dobro al nama od prije fali jedan bek.
Martineza spustit na 4 stopera i dofurat krilo,6cu i beka.

Boateng i Tolisso su u tom slucaju visak
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 04 kol 2019, 09:39

Najvjerojatnije jenproblem u abnehmerima i financijama jer bi za prodaju viska i kunju novih bio preveliku minus.

To nije izgovor jer recumo Favre je reko ja ocu novi vezni red Delaney i Witsel i BMK!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Red passion » 04 kol 2019, 12:01

Ja se pitam imali uopće još netko u Bayernu da doista brine za ono što je klub kroz povijest predstavljao generacijama? :roll:

Stvarno od tog ljeta 2015. do danas je sve otišlo kvragu u Bayernu. Prvo se s igračima i rosterom krenulo, onda je Guardiola objavio odlazak u Englesku i šokirao Karla, pa dođe Ancelotti 2016. i nikakvi novi igrači, nogometna prezentacija na terenu je bezveze pod Talijanom, 3-4 igrača iz prvih 11 u startu potonula, a tek dvojica tada napredovala. Doslovno sve se svodi na isto već 4. sezonu zaredom, a stvarne promjene u igri ne postoje, u igračkom smislu samo nužni odlasci su se dogodili :bravo: , novi igrači i pojačanja gotovo pa i ne.

melodyne napisao:Kovac jos dobro vodi ekipu. Nije Pep i Jupp ali je OK. Uprava jede govna i hoce da izmisli toplu vodu.

Imaju jos mesec dana da rese jos jedno pojacanje.

Niko može dobro ili loše voditi ekipu, ali on je čovjek koji je došao u krivo vrijeme na krivo mjesto da bi sebe išao profilirati za ozbiljnog trenera, na kraju je ispao i ispada i dalje komedijaš sa svojim izjavama. On je možda cool i positive guy, ali u Bayernu se mora znati biti oštar i kritizirati kad ništa ne valja pa koliko god puta to trebalo naglasiti umjesto sve nekakvim pozitivističkim pogledima i obrascima okretati i ublažavati.

Odlazak uprave i sportskog direktora je zapravo stvarna tranzicija koju treba dočekati, a ne samo remont momčadi i sezonskog kadra.
Izgubili smo mi 3 Superpokala zaredom s Guardiolom, ali se barem igralo na terenu i znalo što i kako pa je onda to izgledalo razočaravajuće ili frustrirajuće, no ovo nakon njega je 10000x gore od poraza kao takvog jer se stvari u svojoj srži ne mijenjaju, stoje na istome ili postaju gore. :|

Kakva će biti sezona, ne znam... Samo mi ovo nešto vuče na novu 2006./2007. i Felixa Magatha - nema ulaganja, nema pravih pojačanja, ekipa zasićena, nedovoljno kvalitetna, trener nije u stanju ništa promijeniti i u konačnici 0 trofeja.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 04 kol 2019, 12:12

doro napisao:Ono kaj smo jasno vidjeli da Thiago nemoze igrat kvalitetno zadnjeg igraca jer previse riskira i petlja...on je cista 8-ca a tu smo natrpani....NK je bio u pravu kad reko hocu krilo,6-cu i beka.
Plakat cemo kaj nismo mutavog boatenga prodali.

Lucas je zamjenio Hummelsa a Pavard Rafihnu sto je jako dobro al nama od prije fali jedan bek.
Martineza spustit na 4 stopera i dofurat krilo,6cu i beka.

Boateng i Tolisso su u tom slucaju visak

Ma kod Thiaga se često ponove ove situacije kao sinoć...Mene je toliko prije dvije godine s onim konstantnim balonima nervirao, onim dizanjem lopte i plasiranjem u stranu, a igrač koji je prima se polomi da je primi ili lopta završi u autu.
A sinoć on vidi da takvi ležerni pasovi su opasnost, onda kada već vidiš da to ne ide, ne riskiraj, pogotovo ne vraćanjem ležernog pasa nazad. Ali jednostavno on nekada to kod sebe ne može isključiti.
A u suštini on jeste sjajan kreativac i mnogo od njega zavisimo, ali to je nekada i najgora stvar. Ponavljaju mu se ovakve utakmice. I onda sebi možeš samo počupati kosu, kada vidiš šta čovjek radi. To nekad nema veze s mozgom...

Naravno i Tolisso je sinoć razočarao, a od njega sam ove sezone puno očekivao...Ali dobro on možda još s ekipom mora i da se uigra.

I ako se ne bude dovodila nova šestica, mi jednostavno onda i zavisimo od Javija i naravno da će on i dalje biti bitan.

S druge strane opet ovo je bio samo Superkup, falio je Gnabry, pridružit će se još Sane, a i neke će se stvari još popraviti do početka BuLi. Lijepo je uzeti i ovu titulu, ali druge su svakako još bitnije. BVB je sve u svemu zasluženo slavio, ali moglo je biti drugačije. Svakako treba spomenuti i nedostatak naše koncentriranosti pred golom, promašivanje šansi, a i da smo u skok igri, nakon prekida sinoć bili loši, a to nam je bila jača strana prošle sezone.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Red passion » 04 kol 2019, 13:16

Imamo dobrih 27 dana da dovedemo nove igrače i prvotimce i uđemo kroz sezonu sve samo ne šuplji i tanki ko neki loš švicarski sir. :)

Ne deblja me nimalo i ne smeta poraz kao poraz sinoć i titula, već me malo kopka ono kako to sve i dalje izgleda na terenu. Bayern jednostavno mora nakon 3 pune godine konačno proigrati nogomet opet da se to u skoro svakoj utakmici ocrtava točno, taman i odigrali pokoju neriješeno ili popušili u prvenstvu, glavno da to ima glavu i rep, a oni loši dani kada se jako loše igra su sastavni dio života i svakome se događaju i uvijek će ih biti. To je ono što sad svi traže u ovakvoj situaciji i uvjetima.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 04 kol 2019, 13:26

Nece igrac kao igrac ili ti pojacanja puno promijeniti.

Ono kad je Thiagi sjebo je kriminal ostatka ekipe. Prvo nesmiju igraci stajati toliko daleko da Thiago tak moze sjebat i kad sjebe da mogu reagiratu, al ono kak su reagirali Alaba i Boa je uzas! Da mu bar jedan nije iso nogu strgat i zuti dobit nemrem vjerovat!

Kaj ocu rec, nemre sad to jedan igrac promijeniti, to se mora znat kaj radi u tom trenutku, a kod nas je to bilo uzasno pokrivanje prostora!

Ja vjerujem da su i Xavi i Iniesta bili kadri pogresci ali se momcad postavljala tako da je to bilo puno pa no teze!

Ps

Da ne bi neko mislio da ja smatram da Thiago nije kriv zagol, ali aludiram na nesto drugo...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Red passion » 04 kol 2019, 14:04

Slažem se s time, samo taj disbalanas u ekipi vlada već dugo godina i zaista ne znam tko to može promijeniti. Ni Guardiola, Heynckes i Hitzfeld ne bi ništa bolji bili koliki god autoriteti i znalci bili. Ovdje je nešto drugo počelo biti problem i ja zaista ne znam što.
Kako Bayernu može toliko teško biti u Njemačkoj igrati protiv svojih protivnika i raditi određene zadaće, ne znam... :idk:

3 godine gledam NK Osijek skoro svaku utakmicu i u zadnje 2 sezone se ni milimetar klub nije pomaknuo prema naprijed u igri bez obzira na prošlosezonsku promjenu trenera, a isprike i priče nakon utakmice su uvijek iste kakve i Kovač plasira u Bayernu, a igra samo još gora nego tamo u jesen 2016. i do ispadanja u Europi od play-offu EL 2017.
Tako sad i kod Bayerna iako je Heynckes donio svoju energiju 2017./2018., ali opet se na kraju pokazalo nedovoljnim.

Mi smo imali u 2016./2017. ekipu za polizati prste prvenstveno petorka u obrani dovođenjem Hummelsa: Neuer - Lahm, Boateng, Hummels, Alaba - Vidal, Alonso - Robben, Müller, Ribéry - Lewandowski + Ulreich, Rafinha, Martinez, Costa, Coman, Kimmich, Sanches i još par igrača na klupi, a kako je to sve izgledalo na terenu, ne baš dobro.

Nama zaista treba nova uprava i jedan super trener koji će dovesti isto tako i odlične pomoćnike da to sve skupa rade, vode i pripremaju.

Očekujem da Flick do početka jeseni ili tamo sredine listopada bude novi trener Bayerna ukoliko ekipa ništa značajno ne pokaže ove sezone.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

Prethodni

Vrati se na: Utakmice 2019./2020.