SP 2018. Rusija

Re: SP 2018. Rusija

PostPostao/la Murta » 16 srp 2018, 18:00

anton 1983 napisao:
Murta napisao:Meni nije jasno kako oni misle proći kroz Frankopansku i Ilicu. :mrgreen:

Ko doc u finale SP! 8-)

Na raketni pogon. :a045:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 16 srp 2018, 20:05

Ovo je bolesno! Nevjerovatno! :legendo:

Kakav doček, pozitiva na svakom koraku! Neviđeno!

Mislim da ne bi bilo puno drukčije da smo uzeli finale
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 16 srp 2018, 20:09

550 000!!!
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 16 srp 2018, 21:30

Da smo prvaci doček ne bi vjerojatno bio bolji. Ovo je nevjerojatno nešto. Stvarno mi je drago da su ljudi prepoznali kakav su dečki uspjeh napravili i da su ih došli pozdravit i čestitat. Očekivalo se ludilo, ali ovo je neviđeno
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 16 srp 2018, 21:41

VIŠE OD POLA MILIJUNA LJUDI JE DANAS DOŠLO SLAVITI HRVATSKU U GRADU OD 800 TISUĆA STANOVNIKA I ZEMLJI S 4 MILIJUNA STANOVNIKA! :o :smile10: :smajl007: :drool: Pa ovo nema nigdje na svijetu!!!!!!!!!!!!!! :P :o :smile30:

Ovaj dan kao i jučerašnji isto ulazi zauvijek u povijest i naša sjećanja! :legendo: :legendo: :legendo: :legendo:

Kakvi osjećaji, kakva stvarnost zadnjih 3 tjedna... Preponosan sam s ovim što sam doživio i sve vidio, a svi mi danas tijekom dana govorili kako smo trebali isto otići i biti tamo sa svima. :) :) :)

Hvala svima na ovome što su nam dali da opet dišemo i živimo punim plućima i ne skidamo osmijeh, što su Hrvatima probudili ljubav, ponos, vjeru, nadu itd. :legendo: :zivio: :smile10:

Slika
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 16 srp 2018, 21:58

Hvala reprezentaciji na nenadjebivom uspjehu i hvala svima koji su bili na veličanstvenom dočeku! Kao Hrvat sam tako ponosan, mislim uvijek sam to bio, ali ovo je na mene djelovalo kao ništa drugo u zadnjih 20ak godina!

Nije ovo samo nogometni uspjeh jer je razmjer oduševljenja dokaz da je preko sporta naciji poklonjeno nešto posebno i dalo nam do znanja da možemo zajedno biti sretni, a ne toliko podijeljeni.

Posebno nama koji živimo van Hrvatske ovo znači mnogo i kada cijela nacija pjeva “Herceg Bosno srce ponosno“

Svaka čast Vatreni! Ovo je DEFINITVNO srebro zlatnog sjaja!
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 16 srp 2018, 22:19

Sve ono što sam udisao 90-ih kao dijete i ranih 2000-ih, to je u zadnjih 30 dana oživjelo, prvenstveno nakon Danske što je bila prava eksplozija koja je samo rasla i rasla i rasla i trajala.

Na ovakvim stvarima se čuda stvaraju, ali će za čuda u svakodnevnici trebati jedan ocean toga. Svi smo opet izgledali kao jedno i to jučer što sam gledao na gradskoj aveniji u svom gradu nije bilo viđeno od Eura 2008. i pobjede s Njemačkom u 2. utakmici grupne faze. :)

Opet u životu vrijediš i taj osjećaj smo dobili zahvaljujući ovim dečkima, našoj ljudini i gospodinu Livnjaku i Varaždinecu Zlatku Daliću i njegovom stožeru. Pokazali smo konačno da možemo biti MOMČAD na terenu, da možemo IGRATI nogomet, da sve možemo kad to stvarno želimo, kad u to vjerujemo i kad smo svi kao jedno!

Sjetili smo se što znači biti čovjek i ljudi, što znači biti Hrvat! Što znači biti ponosan, sretan i radostan! Što znači biti pozitivan, optimističan, snažan! :smile10:

Zadnjih dana sam ostao bez riječi, jedva sam za TV dao izjavu nakon Engleske jer riječi nisu dovoljne kolike su emocije vladale i isijavale, doslovno svi u transu bili i sve se treslo i grmilo.

Sjetio sam se opet koliko je klupski nogomet opet postao mali i nebitan, čak i u ovom vremenu gdje se govori kako su nacionalne vrste pale u drugi plan i kako tom nogometu prijeti totalno rasturanje u stilu klupskog nogometa nakon Bosmana i današnjoj globalističkoj agendi.

Osijek i Bayern su znatno manji za ovo kad tvoja zemlja i narod igraju i kad te posjete na sve ono davno i slavno, vrijedno i veliko bilo u pobjedi ili porazu.

Hvala Bogu što živim u ovim vremenima! 1990. neovisnost Hrvatske, 1995. pobjeda u Domovinskom ratu, 1998. Vatreni s broncom rasturili Hrvatsku i svijet, rukometaši sa zlatima u 2003. i 2004. godini, vaterpolisti uvijek na nivou, a gdje još košarkaši za vrijeme rata 92', pa Janica i atletičari, veslači, boksači i MMA fighteri...

Falilo mi je riječi - a kad je nedostajalo onda je NEOPISIVO bila odgovor na sve. :smile10: :prvi: :cool: :zivio:

8-9 milijuna Hrvata - Hrvati iz Hrvatske, BiH i ostatka svijeta su imali što vidjeti i biti ponosni.

Image

Image
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la The Scarface » 16 srp 2018, 22:27

Sinoc se u gradu slavilo kao da smo osvojili, potpuno iste scene u centru kao i poslije Engleske. Danas je isto vladala odlicna atmosfera u gradu kad su igraci s busom prolazili, jedino su ovi klosarski organizatori na kraju zasrali kad su ljude prakticki otjerali kuci.
Modric i ostali igraci im vicu ocemo jos a ovi prakticki gase muziku.

Da je jos otjerat ljude poput Sanadera i Horvatincica sa tribina gdje bi nam bio kraj.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Miki » 17 srp 2018, 02:53

anton 1983 napisao:Miki bi dao kunu samo da danas moze bit Hrvat! :hehe:

Možda u tvojim snovima. Ponosan sam što sam Srbin. :bravo:
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la anton 1983 » 17 srp 2018, 05:07

Miki napisao:Možda u tvojim snovima. Ponosan sam što sam Srbin. :bravo:

U to nesumnjam i neka si. :bravo: Ali jucer bi Miki moj dao tu kunu sam tak, jer neisplati se umrijeti, a ovo nedozivjeti...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la The Scarface » 17 srp 2018, 16:29

Eto dugo im je trebalo da razjebu sve, Thompson je dezurnim kokodakalima opet glavna tema.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 17 srp 2018, 16:47

The Scarface napisao:Eto dugo im je trebalo da razjebu sve, Thompson je dezurnim kokodakalima opet glavna tema.

A kaj si ti mislio :anton5:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Red passion » 17 srp 2018, 17:04

Nikad mediji nisu svoju narav promijenili protiv reprezentacije, naroda i države, samo taktiku zarade sa svojim suptilnim podrškama reprezentaciji i šutnjom, pa su pojeli vlastita govna u ime profita. Taj šljam nema ni obraza ni morala ni načela ni duše.

Samo to ljudi nikako da ne vide. Onaj telegram je najgore zlo koje je Slavko Linić stvorio kad je 100 milijuna € oprosta dao Nini Paviću prije 4-5 godina. Onda imaš index.yu, net.yu, yutarnji, 100posto i pun klinac satelita tih šovinističkih portala koji nas mrze samom činjenicom da postojimo i dišemo, a gdje bilo što da mislimo i osjećamo što nije u skladu s njihovim standardima "tolerancije" i "otvorenog uma". :D

Zavukli su se u rupe, okrenuli film i počeli dečke nazivati "našima"(tj. njihovima) zbog ljudi da ne bljuju vatru i da zarade, pa su s time ispali kao dobri. To su teške hijene i grabežljivci.

Perverzni sustav i zli postulati ove zemlje su se utišali u zadnjih 15-20 dana nakon prolaska Danske, ali sad mogu opet jahati i ratovati jer je prekid paljbe završio.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 17 srp 2018, 17:19

The Scarface napisao:Sinoc se u gradu slavilo kao da smo osvojili, potpuno iste scene u centru kao i poslije Engleske. Danas je isto vladala odlicna atmosfera u gradu kad su igraci s busom prolazili, jedino su ovi klosarski organizatori na kraju zasrali kad su ljude prakticki otjerali kuci.
Modric i ostali igraci im vicu ocemo jos a ovi prakticki gase muziku.

Da je jos otjerat ljude poput Sanadera i Horvatincica sa tribina gdje bi nam bio kraj.

Zgasili su radi čavoglavog da nekaj ne prosere jer ipak gleda cjeli svijet.....euforija 2 dana pa opet povratak u crnu stvarnost...jbg mafija,politika i sport su jedno i do toga nemožeš pobječi nažalost svih nas koji vole samo sport...

Zaradili smo 28 milja a 60% ide savezu(mafija) a 40% igračima i stožeru...baš me zanima kolke budu donacije bolesnima,bolnicama,djeci i nemočnima jer se naši pujali oko toga a fino im je himna nije u šoldima sve :lol:

Doček je bio fenomenalan što se ljudi tiče a ja bum dao 2 kune kad se takva masa stvori se nešto konkretno i puno važnije od nogača tek onda budem bio potpuno sretan....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Miki » 18 srp 2018, 18:48

The Scarface napisao:Eto dugo im je trebalo da razjebu sve, Thompson je dezurnim kokodakalima opet glavna tema.

Nažalost, dobar dio Hrvata i dalje ne može da se odvoji od ustašluka. Očigledno i dalje ne znaju na pravi način da proslave uspjeh bez spominjanja Srba i linčovanja istih kroz pjesme.

Mislio sam da su Dalić i Luka pametniji ljudi, pogotovo Luka koji igra za najveći klub na svijetu, ali očigledno da je on samo majstor fudbala koji ne zna da sastavi 2 prostoproširene rečenice kako treba zbog propuha u mozgu.
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Ostalo