(21/05/2016) FC Bayern München *0:0 Borussia Dortmund

Podforum za utakmice Bayerna u DFB Pokalu u sezoni 2015./2016.

Re: (21/05/2016) FC Bayern München -:- Borussia Dortmund

PostPostao/la effe__sa » 21 svi 2016, 23:28

DFB POKALSIEGER!!!! :bravo: Slatka pobjeda protiv ljutog rivala.... :D

Inače utakmica obilježena prije svega taktikom, ali i muškom, borbenom igrom, s dosta trke. S dosta kretanja obje ekipe uspjevale zatvoriti prilaze golovima, pa je bilo manje pravih šansi. Uzbuđenja nije manjkalo, na kraju smo pobijedili i ovo je jako dobar završetak sezone.... ;)

A Mullera kulera, nakon onog promašenog penala protiv Atletica, onako čovjek kulerski izvede ovaj penal večeras. RESPEKT. Jednostavno GIGANT. ;)
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Gerd Muller » 21 svi 2016, 23:59

Pobjeda na terenu pobjeda na tribinama :navijac:
“Tko se god uzvisuje, bit će ponižen, a tko se ponizuje, bit će uzvišen.”
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 22 svi 2016, 01:43

Zaslužena pobjeda. Šteta samo što to nismo riješili odmah u regularnom vremenu. Svaka čast ekipi i treneru. Na kraju je ipak Pep pokazao kakav je čovjek - one suze nisu odglumljene. Čovjek je stvarno plakao da ja nisam mogao vjerovat koliko plače :shock:
Očito je puno emocija bilo u igri. S jedne strane olakšanje i sreća a s druge tuga
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 22 svi 2016, 10:02

Pitaju me kako sam danas

Ja pokažem ovu sliku

cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la panda » 22 svi 2016, 10:46

Doofmundovci se žale na suca zbog crvenog kojeg je Ribery trebao dobit (a nije) :lol:

Großes Thema in der Kabine war der nicht gegebene Platzverweis für Ribery. Das war spielentscheidend" - Marcel Schmelzer

Velika tema u kabini bila je crveni karton kojeg Ribery nije dobio. To je odlučilo utakmicu - Marcel Schmelzer

Dragi Schmelle, vaš bivši kapetan Sebastian Kehl lijepo je to sročio nakon prošlogodišnjeg polufinala (u kojem je Bayern ispao od Doofmunda na penale - iako u regularnom vremenu nije dosuđeno bar 2-3 penala za Bayern)

Ich glaube nicht, dass der Schiedsrichter heute das Spiel entschieden hat, wenn sie kein Elfmeter können, müssen sie es halt üben."

Smatram da sudac danas nije odlučio tekmu, ako ne znaju pucati penale, neka vježbaju
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la doro » 22 svi 2016, 11:20

cruz napisao:Zaslužena pobjeda, bez obzira što je bilo preko penala!

Nije lako osvojiti prvenstvo i kup, skupa 5 naslova u tri godine uz nevjerojatno velika očekivanja javnosti, to je sigurno jedan od razloga zašto Pep reve. I kladio bi se da mu je sad krivo što ne ostaje još u Bayernu

Sam si je svoju sudbinu odredio i odbio ugovor...ipak smo zasluženo dobili al vidljive je evidentan pad forme lewe,mulca i alaba...ribery penzija..treba tu rošade malo napravit i ak se to dobro posloži bit čemo još jači....čestitke svima na kupu :navijac:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la melodyne » 22 svi 2016, 14:05

panda napisao:Doofmundovci se žale na suca zbog crvenog kojeg je Ribery trebao dobit (a nije) :lol:

Interesantno da niko ne spominje Sokratisov rvacki zahvat nad Lewandowskim i pocepanog Vidala. A penala nidje. I onda neko da me pita zasto nepodnosim Dortmund a jos vise nepodnosim njihove navijace. :smajl006:

Slika
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lennon » 22 svi 2016, 18:37

Super.

3 bundeslige, 2 double-a i 3 polufinala Lp je sasvim solidan rezultat na kraju. Svi svo isčekivali LP al jbg, malo nije bilo sreće, malo ni pameti, al sveskupa je njegov mandat po meni solidan trofejski.

Danke fur alles Pep! :bravo:
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

Prethodni

Vrati se na: DFB Pokal 2015./2016.