(17.5.2020.) Union Berlin 0:2 Bayern

Podforum za utakmice Bayerna u Bundesligi u sezoni 2019-20

Re: (17.5.2020.) Union Berlin -:- Bayern

PostPostao/la cruz » 18 svi 2020, 10:49

anton 1983 napisao:Komentirat igru u ovom trenutku i u ovoj situaciji nema ama bas nikakvog smisla.

Jednostavno nema gušta, ali mozda je to samo do mene!

Gledaj ovo kao kao situaciju: voziš se prema autoservisu i udariš u neki zid kilometar od cilja. Ili ćeš zvat šlep službu i ostavit auto na mjestu ili ćeš se s polupanim autom i puknutom gumom dokoturat još jedan kilometar do majstora... Neko će ostavit auto, a neko će odradit taj kilometara, kontajući ta svakako imam štetu i troškove velike, al idem bar izbjeći preskupu šlep službu... Bit će usput i loših komentara i upiranja prstom jbg..
Taj kilometar je kao Geisterspiele, nije nimalo normalna situacija i svjesno ćeš možda oštetit i felgu, ali ideš odradit to..
:lol:

---

Ok šalu na stranu, niko nije reko da će bit isto kao sa navijačima. Poanta ovog igranja je 1. da se spasi TV novac za opstanak klubova, 2. da se tako zaradi na povećanoj gledanosti nego inače. Na kraju krajeva, situacija je baš šugava i svima je posrano, tako da je ok da se prvak i absteigeri dobiju regularnim igranjem umjesto trenutnom pozicijom u slučaju otkazivanja prvenstava.

Odradi, prešuti i idemo dalje, bit će bolje!

---

Evo šta Klopp veli o Geisterspiele:
„Wir haben alle angefangen ohne Fans zu spielen, und wir lieben Fußball nicht wegen der Atmosphäre im Stadion. Wir müssen einige Monate hinter verschlossenen Türen spielen. Aber es bedeutet nicht, dass Fußball nicht mehr dieses wundervolle Spiel ist.“
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

Re: (17.5.2020.) Union Berlin 0:2 Bayern

PostPostao/la Red passion » 18 svi 2020, 20:46

Ne znam čemu žaljenje, nakon više od 2 mjeseca se zaigrao nogomet u Njemačkoj. Moglo se isto lijepo ko u Belgiji, Francuskoj i Nizozemskoj završiti jednom odlukom i to je to, ovako se odradi tih 9 utakmica + 2 utakmice Pokala i to je to.

Klopp je dobro objasnio, a jednom kad se sve vrati na prijašnje, vidjet ćemo hoće li odjednom ta publika u Njemačkoj biti toliko fanatična uz ultrase ili će opet sjediti i zijevati na stadionu. ;) Tu najviše oni najgrlatiji tijekom cijelog susreta istinski gube.

Ovo smo odradili s 0:2 i sad vratiti Eintrachtu za onih 5:1 u Frankfurtu na Allianz Areni. cool0044

p.s. Mi i dalje bez 9 igrača na klupi i nismo koristili svih 5 zamjena, već samo 3. :lol:
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

Prethodni

Vrati se na: Bundesliga 2019-20