1/8 finale (23.2.2021.) S.S. Lazio 1:4 FC Bayern Munchen

Podforum za utakmice Bayerna u Ligi Prvaka u sezoni 2020-21

Re: 1/8 finale (23.2.2021.) S.S. Lazio 1:4 FC Bayern Munchen

PostPostao/la cruz » 24 vel 2021, 11:09

doro napisao:Ti si otiso u neku filozofiju nepotrebno crux,pod petljanje mislim igrac ima cistu situaciju za udarac a ide dribljat il vraca petom.Bayern odovijek je bazirao igru na okomitosti j jednostavnosti sve dok nije pep doso na to sam mislio.Udjes u 16 metara i onda se 5 puta dodajes i sl. a ne da sve mora bit perfektno.Takodjer Bayernu vec godinama fali vise udaraca izvana.

kad smo već kod filozofije... naša filozofija zadnjih x godina je takva da posjedom pokušavamo probiti žestoke bunkere, ne udarcima izvana. Ta filozofija nam je donila uspjehe kakve smo samo sanjali. Nitko ne zabija količinski golove kao Bayern. To je činjenica.

Imaš pravo želit nešto drugačije, svak ima neke primjedbe, ali na kraju dana mi igramo određenu vrstu nogometa i s Müllerom kao secret sauce i moramo se "pomirit" s tim. Meni osobno je gušt gledat Bayernov napadački stil zadnjih 9-10 godina. A to zahtjeva strpljenje jbg ali momci udaraju ko na traci
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 24 vel 2021, 11:29

Ja na to gledam ovak.

Prosječni navijač:

Ak je puno prilika a nedovoljno golova - neefikasni smo i petljamo.

Ak je malo prilika i malo golova ali taman za pobjedu - trul nam je napad, sterilni smo.

Ak igramo protiv mega ekipe tipa Barca - ak je malo prilika i isto toliko golova a pobjeda je osigurana SEXUALNI SMO.

Ja se sa tim ne zamaram jer znam procijeniti kad igramo dobro a kad ne pa onda mogu "brojat" prilike / golove...

Kad zabiješ 4 gola onda nemreš nikak reč da je napad u bilo kojem segmentu loš...

Pa zamislite da mi uz sve ove golove još zabijemo one "koje smo trebali" :lol:
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Red passion » 24 vel 2021, 14:06

Mi smo sinoć potvrdili koliko je talijanski nogomet propao prije 10-ak godina, koliko svi spram Juventusa zaostaju i kako je Bayern u nekoj 6. dimenziji od talijanskog nogometa.

Jedan Lazio je doma izbušen ko zadnje smeće s 4 pogotka(ono 'tipično talijanski' primiti 4 gola od protivnika), a mi smo odigrali remi s Arminijom i poraz s Eintrachtom prije toga i još odigrali u manje od 20 dana 6 utakmica.

To samo govori koliko smo predobri i kad nismo pravi i u kakvom je stanju europski nogomet, nacionalne lige i odnosi snaga između klubova.

Jedino je primanje golova problem ove sezone i vrijedno loših komentara. U ovakvim životnim okolnostima, sve ostalo je praktički za 10 kada se svi mogući uvjeti, parametri i sve ostalo uzme u obzir. :)

Mi smo bez 3 bitna igrača igrali sinoć i riješili Lazio 1:4. U Europi se broje samo trofej i golovi koji ga donose, a ne igra i filozofiranje. Mislim da smo to naučili valjda zadnjih 20-25 godina kako to ide.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 24 vel 2021, 18:20

Anton nije a kao fol zna kaj je prosjecni navijac :mrgreen:
Biti dobar ne znaci da nemozes biti jos bolji a stil igre je naravno stvar ukusa.
Lopta je okrugla zato nije sve crno-bjelo.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 25 vel 2021, 06:52

doro napisao:Anton nije a kao fol zna kaj je prosjecni navijac :mrgreen:

O jebote pa ti si baš ko prava baba :haha: Pa kaj nemreš bit normalan i shvatiti stvar kak trebaš shvatit? :roll:

doro napisao:Biti dobar ne znaci da nemozes biti jos bolji a stil igre je naravno stvar ukusa.
Lopta je okrugla zato nije sve crno-bjelo.

Baš pravi birtijaš :lol: :haha:

Mi baš sa našim načinom igre koju je posijao PEP, postali smo jedna od najboljih i najatraktivnijih momčadi svijeta sa super zaradom i financijskim mogućnostima. U zadnih 10 godina brda uspjeha u Europi, rekordi pičke mile materine.

Al jebiga ja sam doro, meni se to nesviđa. Treba tu malo Mourinhovog stila u kombinaciji sa Capellom, posoljenog sa magičnim Hizfeldovim prahom jer to je ključ za zadovoljstvo PROSJEČNOG NAVIJAČA :nono:

Može se tebi, meni, nama nesvidjet koja tekma, koja akcija, pa morti i koji dio sezone ili sezona, ali globalno ili periodično gledalno, da ga jebeš mi nemamo se kaj žalit niti kome srat i kaj predbacivat.

Sad ja ne znam dal se prošla sezona broji, al mi smo osvojili Treble... Ja fakat više nisam ziher jer Bayern osvojio 8 ili 9 naslova zaredom u BL. Ja sam dapače sretan što će neko drugi osvojiti KUP! :mrgreen:

Ono što je najvažnije, je naš protivniki koji ti može ili nemora dopustiti da mi igramo lepršav nogomet. Ak se stane kaj bus iza buš ti pičku materinu igro brz i sexualan nogomet, tu je "petljanje" obligatorno, a ak se otpre onda jadna li mu majka....

Tak da ja u globalu nemam ama baš ništa protiv Bayernovog nogometa, jedino kaj mi fali je Thiago, da Kimmich more na beka i da Lucas igra sa Alabom ili umjesto Alabe ama baš uvijek i to je to.
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

Prethodni

Vrati se na: Liga Prvaka 2020-21