(18.9.2020.) FC Bayern 8:0 FC Schalke

Podforum za utakmice Bayerna u Bundesligi u sezoni 2020-21

Re: (18.9.2020.) FC Bayern 8:0 FC Schalke

PostPostao/la anton 1983 » 19 ruj 2020, 07:30

Hmmmmmmmm, možda bi bolje bilo Flicku ne dat, jer lik tak bolje radi. Ak dobije sve kaj hoće ili kaj mu treba možda se uzjebe i zasere. Nikad ne znaš.

Ovak kad tu i tam mora zmsilit toplu vodu dogodi se dobra stvar. Primjerice, sad bi trebao od Tolissa napraviti igrača koji je od koristi Bayernu recimo.

Al ono tražimo četvrto krilo, dok imamo - LEWA, MULLER - Zirkzee i Cuisance :D
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Red passion » 19 ruj 2020, 08:03

Red passion napisao:
melodyne napisao:Razbijanje... Jel Musiala nase 4. krilo? :D

Ne vjerujem. U 50+1 Ligi može, u LP se traže Periša i Coutinho.

Musiala je na TM-u ofenzivni vezni i napadač, a igrao je sinoć na krilu, pa ti vidi. :D

Super što imamo 5 zamjena ove sezone i što će Flick rotirati ko sinoć s Daviesom.

Ali Kimmich kako je dijelio spektakularne lopte i asistirao sinoć... :O: Zato je i doveden prije 5 godina iz Stuttgarta.
Koja se pljuvačina od nekih pokrenula zadnjih godinu i pol dana zbog toga što je veznjak i krenuo se vraćati na svoju poziciju... ufff... bit će on trn u oku mnogima kad bude i odličan i igrač utakmice, a još i ono što voli urlati energično pa im isto užasno smeta i iritantno. :D

Sané ovakav nespreman i skroz neupoznat s Bayernom je sinoć pokazao koliko vrijedi kao igrač. Startelf mu ne gine i protiv Seville za 4 dana.

Gnabry sve bolji i bolji i to u godinama koje su za igrača oduvijek bile najbolje.

Müller asistencija i gol. :)

https://twitter.com/iMiaSanMia/status/1307085519663357953
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 19 ruj 2020, 11:14

Red passion napisao:
Red passion napisao:
melodyne napisao:Razbijanje... Jel Musiala nase 4. krilo? :D

Ne vjerujem. U 50+1 Ligi može, u LP se traže Periša i Coutinho.

Musiala je na TM-u ofenzivni vezni i napadač, a igrao je sinoć na krilu, pa ti vidi. :D

Super što imamo 5 zamjena ove sezone i što će Flick rotirati ko sinoć s Daviesom.

Ali Kimmich kako je dijelio spektakularne lopte i asistirao sinoć... :O: Zato je i doveden prije 5 godina iz Stuttgarta.
Koja se pljuvačina od nekih pokrenula zadnjih godinu i pol dana zbog toga što je veznjak i krenuo se vraćati na svoju poziciju... ufff... bit će on trn u oku mnogima kad bude i odličan i igrač utakmice, a još i ono što voli urlati energično pa im isto užasno smeta i iritantno. :D

Sané ovakav nespreman i skroz neupoznat s Bayernom je sinoć pokazao koliko vrijedi kao igrač. Startelf mu ne gine i protiv Seville za 4 dana.

Gnabry sve bolji i bolji i to u godinama koje su za igrača oduvijek bile najbolje.

Müller asistencija i gol. :)

https://twitter.com/iMiaSanMia/status/1307085519663357953

Zna se tko je pljuvao Gnabrya i Kimmicha u vezi kao i Mullera sad ckomi ko P. :lol:

Kimmich ima sve za razliku od Thiaga koji ima tipicnu brazilsku tehniku...Kao sto rekoh Kimmich bude imao top karijeru u repki i klubu sto doticni nebu niti ikad i imao osim kracih bljeskova.Te argumente nitko nemoze pobit.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 19 ruj 2020, 13:31

Ja sad nako malo čitao po instagramu ove veće nogometne stranice, svi su naravno objavili našu pobjedu. Tek tu vidiš koliko je velik respekt prema ovoj momčadi i treneru.

Ja prvi uvijek želim optimalno za Bayern pa se zanesem, zaboravljajući koliko je ekipa monstruozna.

2013. Pa nadalje sam naravno imao isto mišljenje da smo dominantni, ali sad je ovo nešto posebno. Pratim nogomet otkad sam klinjo ali ovakvo nešto kao SADA nisam osjećao kad je riječ o trenutnoj Bayernovoj ekipi.

I onda si zamislim kakvi bi to samo bili festivali da su stadioni puni a naša ekipa ovako uvjerljiva i brutalna
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 19 ruj 2020, 15:19

cruz napisao:Ja sad nako malo čitao po instagramu ove veće nogometne stranice, svi su naravno objavili našu pobjedu. Tek tu vidiš koliko je velik respekt prema ovoj momčadi i treneru.

Ja prvi uvijek želim optimalno za Bayern pa se zanesem, zaboravljajući koliko je ekipa monstruozna.

2013. Pa nadalje sam naravno imao isto mišljenje da smo dominantni, ali sad je ovo nešto posebno. Pratim nogomet otkad sam klinjo ali ovakvo nešto kao SADA nisam osjećao kad je riječ o trenutnoj Bayernovoj ekipi.

I onda si zamislim kakvi bi to samo bili festivali da su stadioni puni a naša ekipa ovako uvjerljiva i brutalna

Naravno al nam brojcano fali taj 1 igrac u obrani i to treba dofurat,gurnut nekog klinca u ofanzivu tipa mali Jamal i sl. cak i Gotze nebi bio los jer nemamo kaj za izgubit.Kvaliteta je tu no sad nam fali broj koji ne kosta puno.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Red passion » 19 ruj 2020, 16:14

cruz napisao:Ja sad nako malo čitao po instagramu ove veće nogometne stranice, svi su naravno objavili našu pobjedu. Tek tu vidiš koliko je velik respekt prema ovoj momčadi i treneru.

Ja prvi uvijek želim optimalno za Bayern pa se zanesem, zaboravljajući koliko je ekipa monstruozna. :pliz: :pliz:

Ovdje se melje I želi se mljeti protivnika, napadati ga. To je ono što mi se sviđa kod našeg trenera, napad, tempo, pressing, brza dodavanja, kontre, okomitost.
Sinoć kakva 2 gola smo zabili iz 2-5 dodavanja od našeg 16-erca do njihovog gola, to je brutalno. Ispada jednostavno protiv S04, ta nismo igrali protiv Cheminza ili Reutlingena.

Rabonom se asistira za gol, Sané nesebično dijeli lopte umjesto da puca, ma ono... Samo širinu od ta 2 igrača minimalno još ove jeseni za te 2 pozicije i to je to. Izgubit 6-7 igrača i dobiti 4 nova(Nianzou, Sané, Šest, krilo) je sasvim dovoljno.
Dogodine eventualno Upamecano i onda vidjeti gdje nam je vezni red s Tolissom, Cuisanceom, Nianzouom i Feinom. Znat ćemo koliko su pokazali.

Ako Bog da, eksplozija Batiste Meiera u Heerenvenu i Eredivisie ove sezone pa dobijemo novo krilo i 10-tku. :pliz:

Za 4 dana ćemo dobiti jasniju sliku jer Sevilla je opasna i izrazito prljava ekipa. Treba se čuvati ozljeda.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 20 ruj 2020, 13:48

Doro je Di Kej, ali Generale sutra si najebo srečo pobro :hehe:
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 20 ruj 2020, 21:09

anton 1983 napisao:Doro je Di Kej, ali Generale sutra si najebo srečo pobro :hehe:

Omega 3
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

Prethodni

Vrati se na: Bundesliga 2020-21