(27.9.2020.) TSG Hoffenheim 4:1 FC Bayern München

Podforum za utakmice Bayerna u Bundesligi u sezoni 2020-21

Re: (27.9.2020.) TSG Hoffenheim 4:1 FC Bayern München

PostPostao/la doro » 27 ruj 2020, 19:36

Lucas i Sule su trebali pocet pod mus a nakon loseg poluvremena Tolissa zamjenit Cuisancom.Beka desnog nemamo nazalost a Pavard igra lose sve zadnje tekme,falilo i 4 krilo jer Sane nije uigran a Coman nespreman itd.Moglo se i klinca nekog gurnut od pocetka pa ako izgubis oprostit ce se ovako je teski poraz...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Red passion » 27 ruj 2020, 21:57

Ne boli ovaj poraz, ubili smo se zadnjih dana od igre i umorili.

Visina poraza bode, ali nema veze, ipak je Hoeneß pripremio izvrsno utakmicu.

Samo se treba srediti za BVB, uzeti novi trofej pa ćemo vidjeti dalje što i kako.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 28 ruj 2020, 12:36

Sad sam gledo video di Marcel Reif govori "pustite priču uprave Bayerna, oni dobro znaju da ovako neće ići. Ulijeve izjave su plasirane za javnost, ali interno je druga priča. U ovakvoj sezoni Bayern treba rotirat, ali kada je trener primoran da Lewandowskog ostavi na klupi zbog umora - već u 2. kolu... Ne pričamo uopće o ozbiljnoj fazi sezone koja počinje krajem zime, već na početku sezone on ima umornu ekipu."

Ne znam egzaktan razlog zašto Lewa i Goretzka nisu igrali, niti mislim da je poraz isključivo zbog izostanka njihovog. Niti mislim da je ova tekma mjerilo (imali su kratke pripreme, tekmu vs Schalke, pa 120 min vs Seville), ali činjenica je da je teško igrati onakav powerfussball u kontinuitetu. To je jako iscrpljujuće. Regeneriraju se igrači i odmore između, ali nekad je potrebno dati koji dan više odmora, plus u ovakvom ritmu je šansa ozljeda veća.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 28 ruj 2020, 13:36

Gle pajdo, nije bitno zakaj Leon i Lewa nisu igrali. Ono kaj baš fakat moraju svaku igrat? Mi pričamo o beku i krilu, a još bi morali i o drugačijem veznom jer taj dio me najviše muči. No sad to na stranu, što se tiće starta i postave, ti novi igrači ne bi trebali startati. Nije da je Musala moro na krilo, a kaj ja znam, Boateng na beka, nego su to igrali Pavrad i Gnabry.

Ne želim sad srat o tome kak nam "ne trebaju pojačanja" daleko od toga, nego više o tome da i Flick mora naći način da igramo drugačije ako se to treba.
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 28 ruj 2020, 13:43

Razumim ja tebe i slažem se, napisao sam gore da ne mislim da je neigranje te dvojice razlog. Više je razloga i slažem se da je rezultat ovoga da Flick od sada mora akribično razmišljati. Primoran je.

Hoće li se on snalazit iz tjedna u tjedan? Vidit ćemo, ali imam veliko povjerenje u njega.

Ovaj poraz je dobrodošao, ali ne u smislu "da uprava treba reagirat", više ono da je nestao pritisak über-Bayerna, i sve što iz toga sad proizlazi.

Ako tekma protiv dortmunda bude dobra, ne treba se vraćat zanosu iz zadnih mjeseci, već realistično nastavit u skladu s mogućnostima. Ovo je sad drugačija skroz sezona i skroz je drugačija početna točka za Flicka, otežana odlaskom jednog Thiaga Alcantare.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 28 ruj 2020, 13:52

Ova sezona nije nalik nijednoj prije nje zbog tih praktički nepostojećih priprema i činjenice da je prošla sezona završila praktički prije par tjedana. Svejedno znamo da nam igrača fali, ali definitivno se i sustav mora moći prilagoditi. Gle jučer jednostavno nije išlo i to je to. Tak i City nije bio loš ali jebiga kad ti Vardy zabije petom i uz to Leicester dobije 3 penala, možeš se jebat
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 28 ruj 2020, 14:22

Super je stvar što smo i s Kovačem ušli u sezonu kao i u onu ranije, a onda od studenog do lipnja rasturanje. :D

Svi dobro zborite. Anton je prvi rekao što i kako kad Coutinho i Thiago odu jer su oni kreativci i finjaci, ma kako god igrali, ali psihološki ti znaš da imaš ta 2 igrača, 2 iskusna igrača u kadru i sve ostalo je nebitno.

Ti Ivane opet to kako nije bilo klasičnog godišnjeg odmora, nije bilo nikakvih priprema i ležernosti. Malo manje od 2 mjeseca pauze i to sve isprekidano.

PSG i Lyon su imali ohoho mjeseci pauze i odmora, razvalili u LP i onda PSG sloše ušao u sezonu unatoč svemu.

Poraz je težak i visok, na terenu smo potpuno razbijeni bili i to je isto dio nogometa. Ta došlo zadnjih 8-9 godina da velike i elitne klubove više nitko u ligama ne može manji i slabiji nadigravati i razvaliti igrom, imati svoj dan na svom terenu, a to prije 10-15 godina bila još uvijek životna nogometna normala. :)

Ušli smo u novu sezonu, treba nam jedno 8-10 utakmica odigranih pa da vidimo na čemu smo. Ovo s Transfer-Fenster, to uvijek ide na dušu upravi jer je to već 4-5 ljetnih prijelaznih rokova praksa. Protiv toga ne može ništa nijedan trener od odlaska Van Gaala do danas.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 28 ruj 2020, 15:14

anton 1983 napisao:Čito tz i veli Flick, necemo sve na umor svaljivat i na upit da kaj ak niko nedode, veli da se s tim nezamara. Svaka čast! :bravo:

Danas Flick veli (Kicker):

https://twitter.com/iMiaSanMia/status/1310540588261965824
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

Prethodni

Vrati se na: Bundesliga 2020-21