(28.11.2020.) VfB Stuttgart 1:3 FC Bayern München

Podforum za utakmice Bayerna u Bundesligi u sezoni 2020-21

Re: (28.11.2020.) VfB Stuttgart 1:3 FC Bayern München

PostPostao/la Red passion » 28 stu 2020, 17:41

Ova sezona će poslužiti Neueru da ode u golmansku besmrtnost koliko taj čovjek ima posla i još svaku utakmicu puši po jedan gol, a ekipa opet pobjeđuje. :)

Nama treba 2 mjeseca bez nogometa. Nekih 30-40 dana čistog odmora igrača i onda ostalo pripreme. Kad prođe ova pandemija i sve to, ozbiljno treba razmišljati o 1-2 ljeta da se one prijateljske utakmice i prijateljski kupovi otkažu i okrene odmaranju ljudi. 10-15 godina ovako što se radi u nogometu je bolesno.

Stuttgart nam ne može ništa ni kad imaju super dan. Kolika je samo razlika u kvaliteti, opći manjak utakmica kod Švaba, a mi ih opet nabijemo. cool0044
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

Re: (28.11.2020.) VfB Stuttgart -:- FC Bayern München

PostPostao/la anton 1983 » 28 stu 2020, 18:35

doro napisao:balaba vec 2 mj igra za kurki kao i pavard a boa nakon dobrih igri sve vise pada al etoh ti znalac iz jedne tekme danasnje izvuko stav o njima ukupni:lol:

Cijela momcad igra za kurki a ne sam Alaba u globalu. Pa pogle kak Muller igra kad momcad ne igra.

Naravno da ima onih koji su losiji od drugih, ali sada je previse igraca izvan forme da bi sve funkcioniralo.

Pa danas smo mjenjali 2 stopera, a stoper je moro prec na beka, a to je vec ucestala stvar i normalno da ce sve bit losije.
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Red passion » 28 stu 2020, 21:11

Strpljenja samo. Odlaze i Alaba i Boateng i Javi. Onda će biti nova prilika za ulaganja u braniče i bekove.

Situacija je takva da mi igramo doslovno maraton jer u ovakvim uvjetima ne možemo igrati sve što smo prošle sezone. Treba nam i odmora i priprema. Sklapali amo ekipu 10 dana prije kraja prijelaznog roka, moglo je biti daleko gore.

S ovakvim ekipama poput Leipziga i BVB-a ne trebamo se brinuti za titulu, a Gladbach nema nikakve kvalitete za bilo što veliko osim Pokala.

Nikad dominantniji u nikad gorim uvjetima za nogometni biznis i život općenito nismo dominirali.

Jedino što mogu kritizirati je pušenje gola iz utakmice u utakmicu, ovo ostalo sve shvaćam i prihvaćam.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

Re: (28.11.2020.) VfB Stuttgart -:- FC Bayern München

PostPostao/la doro » 28 stu 2020, 22:09

anton 1983 napisao:
doro napisao:balaba vec 2 mj igra za kurki kao i pavard a boa nakon dobrih igri sve vise pada al etoh ti znalac iz jedne tekme danasnje izvuko stav o njima ukupni:lol:

Cijela momcad igra za kurki a ne sam Alaba u globalu. Pa pogle kak Muller igra kad momcad ne igra.

Naravno da ima onih koji su losiji od drugih, ali sada je previse igraca izvan forme da bi sve funkcioniralo.

Pa danas smo mjenjali 2 stopera, a stoper je moro prec na beka, a to je vec ucestala stvar i normalno da ce sve bit losije.

Ma igra zadnje 3 tekme al navedeni su losi vec 2-3 mj u tom je poanta.Dok mi imamo bljeskove dobivat cemo ovakve tekme.Nekad davno bi poduvali i od Werdera,RBS i Stuttgarta kad bi bili ovakvi i tu je ta snaga,moc al i sirina koju konacno imamo.
Sljedece sezone bude mini remont obrane a ocekujem jos 4 krilo i zamjenu za Tolissa kojeg se treba prodat dok ne postane invalid.Leon i Kimmich trebaju dobre zamjene.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la effe__sa » 29 stu 2020, 12:41

Red passion napisao:Strpljenja samo. Odlaze i Alaba i Boateng i Javi. Onda će biti nova prilika za ulaganja u braniče i bekove.

Dobro za Boatenga je opet izglednije da će ostati.... :) Mislim situacija se zadnjih dana opet tu promijenila, a i Flick ga izgleda želi zadržati.

Ma o jučerašnjoj utakmici se samo može reći kao i o par prethodnih, eto na neku snagu, individualni kvalitet smo to prošli. Ali dobra je atmosfera u ekipi, zato ovo sve prolazi. Sve više se to spominje i danas u analizama kada se pogledaju njemački kanali i mediji generalno, da kod Bayerna jednostavno taj jedan dijelić više jedinstva i pobjedničke atmosfere, pa i mentaliteta ima u odnosu npr na jedan BVB. I onda mi pobijedimo ovakve susrete kao protiv Stuttgarta i pored teških nogu, a i umora u glavi, jer ekipa nije imala skoro opšte ljetne pauze.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la anton 1983 » 30 stu 2020, 02:07

Navodno najbolji start Bayerna po pitanju wichtige punkti u posljednjih 4 godine, a propali....

Da ga jebes, fascinantno smile12
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Red passion » 30 stu 2020, 12:23

Najjači smo a izgubili 4 jako dobra i dotjerana igrača. :)

Zamislite samo da imamo top desnog beka, jedno moćno 4. krilo pod ugovorom i jednog brutalnog veznjaka nakon Thiaga uz Kimmića i Lava. Ne bi imali nikakve brige.

Sad samo bi razmišljali o 1-2 nova stopera.

Ja sam presretan kako mi rezultatski izgledamo i nema za nas poraza i neriješene utakmice.

Jedini minus je primljeni golovi svaku utakmicu u ovakvoj sezoni pa ispada skoro da vodeća momčad ima jednu od najgorih obrana lige. :)

Nianzou je debitirao, sad još za mjesec dana Dantas. :good:
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 30 stu 2020, 14:20

Jel moguce da ljudi iz Stuttgarta misle da nije bio faul nad Neuerom? :lol: Opet se prica o nekom Bayern Bonusu. :sick:
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 30 stu 2020, 15:02

Neka razmišljaju kako narednih 60 godina ostati u Bundesligi i konačno osvajati po 3-4 Bundeslige u jednom desetljeću nego romantično srati, a roster im je za sakrit se. :)
Imaju oni puno većih i ozbiljnijih briga od Bayerna kad se pogleda gdje su završili Leno, Ulreich, Kimmich, Gnabry, Kolašinac i mnogi drugi zadnjih 10 godina. ;)
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 30 stu 2020, 21:49

Iako je stvarno Neuera ona situacija mogla dobro koštati. Mislim sreća je bila da je bio faul, nekako se čini da bi i bez faula pogriješio.
Mislim kao što Effenberg reće jučer u Doppellpass-u, Neuer je čak jedan od najbitniji što je Bayern na čelu i bundesligaške tabele i tabele u grupi u LP. Ali definitivno nekad malo pretjera u onim situacijama kada hoće da iznosi loptu i faktiči da dribla. Iako većinom to super izgleda :D
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la doro » 30 stu 2020, 22:38

Nekad davnu mu bila glupa ispucabanja a sad se zna prezaigrat,srecom.mulac ga dirao rukom al greska Neuera je velika i neozbiljna.Top vrhunski je golman al slabost ta povremena nonsalancija nepotrebna.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Red passion » 01 pro 2020, 15:57

effe__sa napisao:Iako je stvarno Neuera ona situacija mogla dobro koštati. Mislim sreća je bila da je bio faul, nekako se čini da bi i bez faula pogriješio.
Mislim kao što Effenberg reće jučer u Doppellpass-u, Neuer je čak jedan od najbitniji što je Bayern na čelu i bundesligaške tabele i tabele u grupi u LP. Ali definitivno nekad malo pretjera u onim situacijama kada hoće da iznosi loptu i faktiči da dribla. Iako većinom to super izgleda :D

:bravo: :bravo: :bravo: Sve bi drugačije izgledalo da njega nema i da ne istrčava. U podsvijesti svaki protivnik zna što on radi i koliko je skoro nemoguće raditi ono što je moguće protiv svih ostalih. 8-)

U svojoj cijeloj karijeri je Neuer jedno minimum 12 bodova poklonio Mönchengladbachu direktno svojim egzibicijama. :D Samo u dresu Bayerna je otišlo 9 bodova u prve 2 sezone na Allianz Areni. :lol: I u jednom Pur Klassiker sam vidio da je to isto napravio i u dresu S04. :)
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 01 pro 2020, 20:12

Istina bio je uzasan u pocetku pogotovo protiv BM a tek ispucavanja :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 01 pro 2020, 21:27

BM mu je bio crna mačka :haha: