(24.8.2019.) Schalke 0:3 Bayern

Podforum za utakmice Bayerna u Bundesligi u 2019-20

Re: (24.8.2019.) Schalke 0:3 Bayern

PostPostao/la ivan » 25 kol 2019, 08:45

anton 1983 napisao:Problem će možda biti u totalnoj razlici naših veznih igrača, ko da ih je rupenštilski slagao i onda kada dođe do zamjena igra bi morala biti totalno drugačija...

Ovo je stvar koja mene možda i najviše brine. Čak i ako uspostavimo neki sistem i igru, jebote nas jedna ozljeda totalno baca van kursa. Ko će to zamijenit Thiaga u našoj ekipi? Već sto puta ponovljeno, ali natovarili smo osmice (iako sad ode Renato) i trebalo bi to preorganizirat. Ajmo dat još malo vremena prije donošenja suda jer od početka sezone stalno netko fali, ovi novi igrači su tek došli. Opet s druge strane treba se sjetit da je CA dobio otkaz nakon par lošijih tekmi (možda čak nisu ni izgubljene) i uvjerljivog poraza od PSG-a. Pitanje je kakva će nam skupina biti ove godine...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 25 kol 2019, 09:36

cruz napisao:Možda trebam prestat težiti onoj igri koju Smo igrali s Pepom i eto Juppom

Možda se moram pomirit da toga više nema i smanjit očekivanja iz 5. u 3. brzinu

Možda se jednostavno trebam radovat što se pobjedilo, ne mareći za način.

Možda se trebam vratit onom mindset-u kojeg sam imao sve do van Gaalovog postavljanja Bayerna...

:lol:

4x možda ne. :P ;)

Kad već smo krenuli po nove top igrače, onda će s njime doći i novi top trener jer ovaj unatoč jednoj sezoni nije uspio ništa napraviti što se mislilo da će napraviti kad se riješi 7-8 igrača od prošle sezone.
Da Kovaču maknemo i Boatenga, Müllera i Martineza pa dovedemo na njihovo mjesto nove, svježije, gladnije i bolje igrače, opet bi on isto radio, ali eto Bayern bi imao bolje i nove igrače, pa bi onda i s novim trenerom i upravom Bayern imao i strahlende Zukunft. :) U tom smjeru i treba ići, a Kovača u 10. mjesecu maknuti s klupe, bilo početkom ili sredinom listopada.

Vjerujem da će njegov Bayern i dalje biti loš i slab pa samim time zašto gubiti još 2 godine nakon Ancelottijevih 2 godine? Niko i dalje govori kako smo igrali dobro, kako sve štima, a realno bez 3 gola Lewandowskog ne bi mi pobijedili i od 3 gola 2 smo iz prekida zabili, a jedan iz aktivne igre.

Smiješno je da bi Kovača smijenili moraš praktički željeti Bayernu što više neriješenih ishoda i 2-3 poraza u narednih mjesec i pol dana. To je jedini recept kako ga možeš nakon prve sezone otjerati u drugoj sezoni, baš kao i Ancelottija koji je isto imao bezveznu i anemičnu prvu sezonu, a nastavio i iduće u istom smjeru.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 25 kol 2019, 10:02

Sad pogledo sazetak na dsf...

Bayernovi highlitsi se sastaju od kornera, penala, freekicka Lewe i dvije prilike tj. akcije: one Tolissa koju nije zabio i Lewin 3. Gol.

Fuj uzas!!!

Jel je?

Reza je 0:3 i brutalno smo efikasni kao sto vidite.

S druge strane kad se igra Pepov nogomet s 20 plus udaraca, sexualnim nogometom i svemu onom cemu danas treba teziti, onda imas komentare neefikasnosti i "pepko debilko"...

Sto reci, koju posluku porati?
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Lennon » 25 kol 2019, 10:10

Jedino se reza pamti...

Igra, sustav, ljepota... Zero.

Ali ajde, moram priznati da me interesira i jedva čekam da vidim kak bu to izgledalo sa Coutinhom i Thiagom unutra.

I mislim da bi se Perišić mogo dobro uklopit. Ima još uvijek prodor i lagan je na nogama...

Vidit ćemo
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 25 kol 2019, 11:06

Srce govori “bolje zabit 3 gola iz 30 prilika, nek se gazi”
Pamet govori “bolje zabit 3 gola iz 6 prilika, nek smo efikasni”

Ima ona pjesma “ne vjeruje srce pameti”

Pamet tjera tamo di je rezultat ali srce živi za ljepotu i entertainment.

Bayern nikad nije bio pojam za ljepotu osim u ovom desetljeću. Ali pazi, simbolično je što ovo desetljeće završava za 4 mjeseca...

Pripremimo se za novo desetljeće :idk:

Pamet kaže Kovač je jamio double.
Srce veli “matereti u šta gledaš?”
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 25 kol 2019, 11:40

Kad imaš ligu kakvu imaš već 15-20 godina, kad imaš 2 puta pogrešne trenere i k tome upravu koja je potonula zadnjih 4-5 godina, sportskog direktora koji je pozer, klaun, potrčko i glasnogovornik klupskih šefova sve u jednom, stvari su takve kakve jesu.

Sve se svodi na ligu koja ne može biti onakva kakva je bila između 2010. i 2014. jer kvaliteta i konkurentnost klubova je blago rečeno loša u odnosu na Bayern, a da ne govorimo u odnosu na europsku elitu i one koji čak nisu ni elita. Nemaš mjesto i tržište velikih trenera, velikih igrača, samim time velike konkurencije klubova za naslov i veliku lovu koja bi sve dovlačila, već imaš 50+1 Regel und Deutsche Sportkultur, die ganz gegen den Modernen Fußball ist.
Njemačka ima najviše stanovnika u Europi, a nema u glavnom gradu niti jedan ozbiljan i veliki klub. Samo to je dosta. Roma i Lazio su svjetske institucije iako su spram brojnih drugih klubova smiješni po trofejima.

Kovač je baš kao i Ancelotti samo još jedan u nizu promašaja Karla i Ulija, a oni sami su odgovorni za sve što se događa zadnjih 4-5 godina.

Rezultati ga drže, rezultati će mu presuditi i naravno... pogubljena uprava ako im se koja neuronska veza od prije 2014. uključi pa mu daju otkaz. :D
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 25 kol 2019, 13:37

cruz napisao:Srce govori “bolje zabit 3 gola iz 30 prilika, nek se gazi”
Pamet govori “bolje zabit 3 gola iz 6 prilika, nek smo efikasni”

Ima ona pjesma “ne vjeruje srce pameti”

Pamet tjera tamo di je rezultat ali srce živi za ljepotu i entertainment.

Bayern nikad nije bio pojam za ljepotu osim u ovom desetljeću. Ali pazi, simbolično je što ovo desetljeće završava za 4 mjeseca...

Pripremimo se za novo desetljeće :idk:

Pamet kaže Kovač je jamio double.
Srce veli “matereti u šta gledaš?”

Možda je 3 gola iz 6 prilika bolje ako i samo ako ne primiš niti jedan gol, iako i za to sumnjam, ali uz ovako šuplju obranu je 3 gola iz 6 prilika potpuno neodrživo. Niko je izvrstan trener za prekide, to je pokazao već u hrvatskoj reprezentaciji, ali i obrambeni i napadački segmeti u Bayernu mu jako štekaju.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Red passion » 25 kol 2019, 14:33

Murta napisao:Možda je 3 gola iz 6 prilika bolje ako i samo ako ne primiš niti jedan gol, iako i za to sumnjam, ali uz ovako šuplju obranu je 3 gola iz 6 prilika potpuno neodrživo.

:bravo: :bravo: :bravo:
Mislio sam da sam ovo napisao negdje prije, ali nisam. Zato si ti to super istaknuo. To je dosta dobro kad primiš 25 golova u 50-55 utakmica u svim natjecanjima, a ne kao prošle sezone kad primiš 50 golova u svim natjecanjima.

Mi igramo u propaloj ligi u kojoj nam je vrh vrhova primiti 16-22 gola po sezoni, u Pokalu najviše 4-5 u 6 mogućih utakmica, dok u LP je za očekivati manje od 6-7 golova u 6 utakmica grupne faze, a poslije ovisno o protivniku uz to da uvijek igramo u LP na nulu na Allianz Areni sa svima.

Samo mi odavno se tako ne ponašamo ni kad imamo doma velika vodstva pa da čuvamo mrežu netaknutom. To je ono što mi se u Bayernu ovog desetljeća nije sviđalo.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 26 kol 2019, 15:38

Lennon napisao:Jedino se reza pamti...

Igra, sustav, ljepota... Zero.

Ja ti se s ovim već jako dugo vremena ne slažem.

Ja bi riječ "lijepo" što svi krivo koriste ili ti nekuže, zamijenio s KVALITETNO. Kad je neš kvalitetno odmah je lijepo. Nekom je lijep Pepov dominatni nogomet, nekom Barcina sexualnost, nekom Poolova trka, ali sve je kvalitetno.

I sad zašto se ne bi složio - nisu svi osvajači Europe, ali su po svojoj IGRI poznati, a prepoznatljiva IGRA privlači novac - danas je novac identičan rezultatskom uspjehu ili bolje rečeno ako nisi atraktivan nećeš imati novaca, a ak nemaš novaca nećeš imati rezultata.

Možeš isto tako biti atraktivan kao i Bayern sada, a to je da imaš atraktivne igrače "zvijezde" i to je već nešto. To ima i PSG recimo...

Nije ti danas više shema "samo je rezultat bitan", to ti je prošlo svršeno vrijeme ;)

Možda to sad nije pravi primjer, ali je svjež - Tottenham je prošle godine ostvario veći uspjeh nego Ajax, dapače izbacili su Ajax, ali kad nekom spomeneš prošlu sezonu LP-a, svi pamte Ajax, a ne Tottenham...

Atraktivnost vs. Rezultat, ak me razmeš.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Lennon » 27 kol 2019, 06:46

Pa da, ima neš u tome...

Zapravo - slažem se. :bravo:

Možda pojam ljepota nije relevantan. Možda je to više do subjektivnosti....

Ali subjektivno gledano, ovo mi nije lijep nogomet. I dosadan je.... Bayern igra jako dosadan nogomet već neko vrijeme. Da ga ne volim i ne pratim i da nisam njegov navijač, neznam kad bi išo ga gledat s namjerom da si upalim TV i tražim samo Bayern... :haha: :no:

U biti skrenuli sa teme. Jedino se pamti reza, i općenito s Kovačem, reza je solidna. Dupla kruna....

Ali opet, mi smo dosta spustili ljestvicu u odnosu na zadnjih 10 godina i to je ono što boli i s čim nisam i nemogu bit zadovoljan.
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 27 kol 2019, 06:48

Veoma je to jednosravno.

Kad vidis kak u kontinuitetu igramo, sami se pitas kak cemo protiv Citya i Poola se obrukat...

A rezultat kak velis je tu :D
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 27 kol 2019, 16:55

:haha: :haha: :legendo: smile31 :lol:

Nevjerovatno!

cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

Prethodni