Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la doro » 09 vel 2020, 19:05

anton 1983 napisao:Tog raspleta se i najvise sad bojim....

Nadam se da nismo toliko sjebani i da smo naucili nema "i Muller" nego samo "ili Muller".

Ja nevjerujem da cemo dat 100 plus za Kaija...

Za Sane mozda i damo previse novaca jer nam treba krilo a Havertz je ipak pick and choose i odstetno je tempirana bomba i ima unistivaca Mullera u ekipi. A i mi volimo izbjec kupovinu ako je moguce...

I ja im filing da je Sane ziher a Havertz onak mozda...radje uzet 4 krilo nego Havertza.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Red passion » 12 vel 2020, 00:45

Izgleda da će doći do promjena u veznom redu na ljeto. I nije loše jer 2 mjesta treba otvoriti.

Tolisso će izvisiti možda, prošla sezona je bila skroz izgubljena zbog ozljede.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 12 vel 2020, 07:06

Pitanje je da li možemo dobro poslovati... Primjerice Juve je dobro poslovao za Cana s obzirom na situaciju, a sad da će nama neko dati 35 + e to je jako teško! Al dok je Nju Kastela i sličnih, nada umire posljednja :D

Al zanimljivo je kako kod nas propadaju oni za koje smo "znali da će propas".

Kad smo kupili renata bilo je WTF kak to uklopiti?

Kad smo kupili Tolissa bilo je WTF kak to uklopiti?
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 12 vel 2020, 09:28

Al zanimljivo je kak bi mi vezu od drvosječa kao što ima Liverpool i onda baš najvećeg od njih (barem ovako na oko moj dojam) prodaješ :D
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 12 vel 2020, 09:34

ivan napisao:Al zanimljivo je kak bi mi vezu od drvosječa kao što ima Liverpool i onda baš najvećeg od njih (barem ovako na oko moj dojam) prodaješ :D

A zamisli tek da umjesto Tolissa dovedemo Havertza :D
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 12 vel 2020, 12:09

ivan napisao:Al zanimljivo je kak bi mi vezu od drvosječa kao što ima Liverpool i onda baš najvećeg od njih (barem ovako na oko moj dojam) prodaješ :D

Ima ih viska i ortkud spika da hocemo drvosjece...po ovom Thiago ostaje a pokusava se kreativca dovest jos tak da to ne stoji.

Tolisso se moze prodat jer cesto u repki igra i to je dobro za nas.. inaca sam in je bio totalno nepotrebni transfer!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la melodyne » 12 vel 2020, 19:47

Tolissoa je hteo United u januaru. Moramo ga uvaliti za onoliko koliko smo ga doveli.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 12 vel 2020, 19:53

melodyne napisao:Tolissoa je hteo United u januaru. Moramo ga uvaliti za onoliko koliko smo ga doveli.

Upravo to mlad je kod Dechampa cesto igra ispod 40 milja nista....odlican za MU.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Red passion » 12 vel 2020, 21:52

melodyne napisao:Tolissoa je hteo United u januaru. Moramo ga uvaliti za onoliko koliko smo ga doveli.

U pitanju je bila samo posudba što je nedovoljno, a mi ga nismo mogli pustiti s ovako očajnom širinom.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 14 vel 2020, 20:38

Update vom 14. Februar: Der nächste Top-Verein bringt sich offenbar für einen möglichen Transfer von Corentin Tolisso in Stellung: Paris St. Germain. D

ie französische Zeitschrift France Football berichtet, Tolisso passe perfekt ins Profil von Trainer Thomas Tuchel. Finanziell sei der Transfer ohnehin kein Problem. Beim FCB kassiert Tolisso aktuell sechs Millionen Euro pro Jahr, bei PSG würde er damit bei weitem nicht zu den Topverdienern zählen.

40 bis 50 Millionen Euro Ablöse wären für die Franzosen zudem kein Problem, heißt es in der Zeitschrift. Und was macht der FC Bayern? Wie die Sport Bild berichtet, beobachtet der Rekordmeister aktuell einen gebürtigen Münchner: Kevin Ehlers von Dynamo Dresden.

Der 19-Jährige ist bei den Sachsen Stammspieler in der Zweiten Liga und ziehe das Interesse der gesamten Bundesliga auf sich, heißt es in dem Bericht weiter.

FC Bacelona hat wohl Interesse an Tolisso vom FC Bayern
Update vom 13. Februar: Beim FC Bayern angeblich auf dem Abstellgleis, in Europa aber offenbar groß gefragt! Am Mittwoch berichtete der kicker von einem Versuch von Seitens Manchester Uniteds, Corentin Tolisso am Deadline Day auf die Insel zu holen. Nun schreiben spanische Medien von einem Interesse des FC Barcelona.

Die Katalanen suchen nach Verstärkungen fürs zentrale Mittelfeld, wo Neu-Trainer Quique Setien vom vorhandenen Personal nicht überzeugt scheint. Daher will er Tolisso, dessen Vertrag beim FC Bayern noch bis 2022 läuft, im Sommer nach Barcelona locken, auch wenn die sportliche Führung von Setiens Idee alles andere als begeistert sein soll.

Wie donbalon.com berichtet, sieht der Barca-Coach in Tolisso den perfekten Spieler für die Zentrale der Blaugrana. Altgediente Stars wie Ivan Rakitic oder Arturo Vidal würden dem Trainer nicht gefallen. Daher der Fokus auf den Franzosen.

Tolisso je heiße Ware. Uvaljace se on za dobre pare.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 14 vel 2020, 22:13

Ja njega ne bih prodao, prije bih Goretzku. Ako već ide, onda i Goretzku s njime pa će se otvoriti 2-3 mjesta za nove vezne.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 15 vel 2020, 11:24

FCB_general napisao:Ja njega ne bih prodao, prije bih Goretzku. Ako već ide, onda i Goretzku s njime pa će se otvoriti 2-3 mjesta za nove vezne.

Tolisso orosjecan igrac al dobar renome...Leon tek treba pokazat potencijal plus ne buni se aki ne igra koju tekmu a moze igrat 2-3 pozicije.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Red passion » 15 vel 2020, 12:00

Obojica su ista, a Tolisso je u nekim stvarima daleko bolji nego će Goretzka ikad biti. Goretzkin jedini plus je to što je Nijemac i ništa više. On mi je sada doslovno u položaju Özila - top svjetski talent i igrač za prije 10-15 godina.

Dobra stvar je što treneri Nijemci u inozemstvu poput Kloppa i Tuchela bi mogli kupovati naše igrače u svoje klubove. Na Bayernovoj upravi je da riješi sve onako kako želi, a ne da izvikuje jedne parole a radi suprotno od njih.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 16 vel 2020, 07:44

FCB_general napisao:Goretzkin jedini plus je to što je Nijemac i ništa više.

:bravo:

Ako imaš određenu kvalitetu i švaba si odmah imaš kredit. Već sam to nedavno napisao - ljudi to ne vide, ali Leon je naš prvotimac u rangu s Mullerom, Thiagom, Kimmichom....

Kada je fit, lik igra 90% tekmi. Teško je to za vidjeti jer postoji onaj dio sezone kada je ozlijeđen u pravilu.

Ova opaska da se Leon nebuni kada sjedi koju tekmu na klupi ne stoji i pogotovo nije fer ako se ona uspoređuje s Tolissovom situacijom. Kada Leon ne bi igrao u istoj količini kao Tolisso mi bi sad imali rat...

Iskreno BMK za obojicu jer očito se Leonu nevjeruje kao što mu se vjerovalo u onom trenutku kad je bio u Schalkeu i prelazio u Bayern. Da je Leon onaj SEX igrač koji je trebao biti sad ne bi raspravljali o Havertzu niti bi problem s Mullerom postojao.

Što se tiće slaganja te veze mi smo tak u kurcu da je to strašno. U kombinaciji s Thiagom i Kimmichom teško mi je zamisliti i predvidjeti idealnog trećeg igrača. Onda pomisao da Thiago ide a recimo dođe Havertz pa i recimo imamo vezu Leon, Kimmich, Havertz bojim se da nismo jači jer je Thiago sad iskusan igrač za razliku od Havertza i mjenjamo defanzivca za ofenzivca, a Kimmich pak nije Bog zna kakva šestica, a i Leonu obrana nije jači dio igre kako sam se ja nadao da bi mogla biti...

Tu bi me jedino veselilo PK švaba u prvih i "najjačih" 11... S tim da bi Muller pak morao na krilo :hehe:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la melodyne » 18 vel 2020, 16:02

FC Bacelona hat wohl Interesse an Tolisso vom FC Bayern
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi