Josep "Pep" Guardiola

Arhivirane teme...

Re: Novi trener

PostPostao/la cruz » 05 pro 2012, 10:18

rečeno je da će se na zimu dogovarati oko produženja s Heynckesom. Evo dođe ta zima, još par utakmica i pregovori će početi.
Ako ekipa želi da Jupp ostane onda je to sigurno najbolje riješenje.

Ja idalje imam onaj osjećaj da će Jupp reći "aufwiedersehen" ako Bayern osvoji jednu-dvije titule.. ;)
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_CRO » 05 pro 2012, 10:30

FCB_general napisao:Mourinho i njemački jezik... To baš ne ide skupa. :D

Mourinho voli Englesku, Engleska voli njega. Tamo će se vratiti.

Ako je toliko voli neka ide tamo... Uvijek mi je smjesno kada netko moli trenera ili igraca da dode negdje gdje ne zeli ili nema ambicije. Takav nam netreba. Pa da onda stalno nesto kuka i u svakom 2. intervju spominje kako obozava Englesku itd. To radi sada u Realu i ja mu to ne bi tolerirao da sam predsjednik Reala. Moze on volit sto zeli privatno, ali kao trener Reala ne bi smio malo malo u sluzbenim izjavama spominjat kako "sanja" povratak u Premierligu...

Slicno sam nedavno citao o Wesley Sneijderu koji je izjavio "da sam htio doci u Bundesligu, dosao bi vec davno". Dakle, po meni bi vrata Bundeslige za njega trebala biti zatvorena, iako cujem da je Schalke zainteresiran. Neka "uziva" u Seria A, igra na njihovim stadionima i uziva u njihovoj atnosferi... Cao Sneijder.
Slika
FCB_CRO
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 05 pro 2012, 15:08

Taj sneider je debil kao i večina nizozemaca...za nejga je baš italija ko stvorena ovakva :mrgreen:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Murta » 09 pro 2012, 15:09

Vincenzo Montella. 8-)

Jučer sam se ponovno zaljubio u Fiorentinu. :smile10: Igraju bolje nego pod Prandellijem. Crno razdoblje kluba nakon Cesareovog odlaska je konačno završeno. :yes:

Baš sam oduševljen Fiorentininom igrom, Montella ih je preporodio. A mi svog čovjeka tamo imamo. Vratio se Bello Impossibille.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 10 pro 2012, 09:55

Neki mutavi englez rekao da bi Pep u Bayern...

razlog zašto bi Bayern trebao dovesti Pepa?

Pa pep zna barcu dušu, a Barca je glavna prepreka za osvajanje LP (nije jedina), to nam je morti najbolja opcija da to pokrijemo :mrgreen:
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 10 pro 2012, 09:56

anton 1983 napisao:Neki mutavi englez rekao da bi Pep u Bayern...

razlog zašto bi Bayern trebao dovesti Pepa?

Pa pep zna barcu dušu, a Barca je glavna prepreka za osvajanje LP (nije jedina), to nam je morti najbolja opcija da to pokrijemo :mrgreen:

daj link da pročitamo
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 10 pro 2012, 09:58

JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 10 pro 2012, 10:01

Jupp je prvi izbor, ponajviše što su se igrači izjasnili da ga žele!

No ukoliko ne dođe do produženja ugovora, i ako je recimo ova informacija točna, doveo bi Guardiolu da trenira Ribery-a, Lahma, Martineza i ekipu 8-)
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lahm » 10 pro 2012, 10:29

Sve ti je jasno kada pogledaš izvor : " Sunday Times "
:roll:
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la Red passion » 10 pro 2012, 10:34

Trener koji razumije Bayern i koji može uzimati svake sezone titulu/e, takav slobodno neka dođe.

Until then... Ostaje Heynckes da ispravi prošlu sezonu.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Franko » 10 pro 2012, 14:28

Ako Heynckes odlazi, onda definitivno neka zovu Pepa.

Ispočetka mu nisam bio sklon, ali sada nekako postajem.

Sviđa mi se jer mislim da zna posao, čovjek ima iskustva treniranja na najvišoj mogućoj razini, veliki je autoritet, gospodin i karizma (recimo za Mourinha mislim da je vrhunski trener, ali je divljak), a ne možemo smetnuti sa uma da bi donio određenu razinu prestiža u Bayern i BL. Uostalom, čini mi se da Pep želi u Bayern.

Takav trener bi mogao biti dugoročno rješenje, što bi svakako volio vidjeti (osim ako opet ne izgori ko u Barci).
Franko
Član
Član

PostPostao/la cruz » 11 pro 2012, 09:59

Oliver Kahn je malo skeptičan oko ovog s Guardiolom, ali i on predlaže suradnju Guardiole i Heynckesa..

meni se to nikako ne sviđa
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la UltrasMentalita » 11 pro 2012, 11:30

Ne znam što bih rekao osim da me je pomalo strah toga da Pep bude novi trener iako mi se on sviđa kao stručnjak zbog toga što je napravio s Barcom mislim da ima veliko nogometno znanje ...e sad mene je strah dali bi on svoju filozofiju uklopio u Bayern jer je Bayern čudan klub što se toga tiče kao i svi njemački klubovi ...Bayern funkcionira na način da svi sudjeluju u radu i uspjehu i neuspjehu to znači da trener nema totalitarne ovlasti da o svemu odlučuje nadam se da razumijete o čemu govorim ....Zato bi ja volio da Jupp ostane ili ako odluči ići da ga naslijedi jedan od njemačkih stručnjaka Tuchel ili Slomka pa tek onda Pep
UltrasMentalita
Apostol

PostPostao/la Red passion » 11 pro 2012, 11:46

Svi su postali oprezni s Guardiolom jer je svima dobro poznata i nezaobilazna činjenica zvana Uli Hoeneß! Svi se odmah sjete kako je prošao van Gaal koji je svojim egom i tvrdoglavošću pokušao ići kontra uprave i kontra svih pa mu se to itekako odbilo od glavu.

Kod nas nema šerifa u klubu, a takvo pokazivanje mogu samo Ulijevi prijatelji poput Hitzfelda i Heynckesa i to u nekoj dozvoljenoj mjeri.

Kod nas nema prodaje igrača bez jako dobre argumentacije, tako da teško bi mogli vidjeti scenarij portugalske struje i završetak igranja R10 i Deca, te Samuela Eto'a u Barceloni ili prodaje samo zato da se proda i dovede netko treći.

Bavarci su sasvim drugi mentalitet od ostatka Njemačke, a stoti od katalonskog. Imamo svoje temelje, svoj moto i mislim da je Kahn s razlogom zabrinut i vrlo oprezno pristupa mogućem angažmanu Guardiole. Ja se još lomim, ali više mi vuče na skepticizam angažman tog Katalonca nego na optimizam što zbog svojeg mentaliteta i načina rada, a onda zbog jezika. :|

Prije bih tražio strane trenere koji u potpunosti kuže Bayern ili imaju u svojim zemljama sličan način razmišljanja kad je funkcioniranje kluba u pitanju.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la UltrasMentalita » 11 pro 2012, 19:59

Moj izbor definitivno je da Jupp ostane ako ne ostane onda Thomas Tuchel
UltrasMentalita
Apostol

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva