MARIO GOMEZ
Naš najbolji napadač, čovjek od kojeg u LP više golova zabija samo Messi. Ovu vijest će sigurno doživjeti dvojako. Pep je vrhunski trener s kojim je svakome čast raditi, a k tome je i Španjolac, baš kao i Marijeva obitelj. No, što on može ponuditi u tiqui-taka nogometu? Sličnu situaciju je imao s van Gaalom, pa se prilagodio. Nemojte ga podcjanjivati! Mario Gomez je svojevremeno bio kontraški napadač i trkač. To može biti opet. Gledajući ga u Bayernu već četvrtu sezonu, imam stalan dojam da ga premalo koristimo.
MARIO MANDŽUKIĆ
U svakom slučaju zanimljiva opcija. Nema vrhunsku tehniku, a tehničar je. Zna igrati s loptama iza obrane, može igrati u širinu. Za presing idealan. A i može igrati glavnom. Možda svestrana zamjena za Gomeza može postati dugogodišnji prvi napadač Bayerna?
FALCAO
PREDATOR! Tehničar, jak, visok, voli lopte u prostor. Košta 60 milijuna €. Hehehe.
Ako ga želimo, možemo ga platiti i vjerojatno nas ne bi odbio. Jesmo li spremni potrošiti 60 milijuna €? Hmmm. Ne znam baš. Ako Pep bude inzistirao, jesmo.
ROBERT LEWANDOWSKI
Radnik, okretan, ubojitog udarca. Ali nije baš za lopte u prostor. Želimo li Bayern pretvoriti u Barcu? Ne, ne želimo. Lewandowski je idealan čovjek da Pep bude zadovoljan, a da Bayern zadrži svoj identitet.
NEYMAR
Messi ne dolazi u Bayern. Neymar je nešto najbliže njemu. Pep ga je želio dok je bio trener Barce. Zašto ga ne bi želio u Bayernu?
Problem s Neymarom je to što je on "mačak u vreći." Nikad ne možeš biti siguran hoćeš li dobiti Robinha ili Aguera?
THOMAS MULLER
Da je sad 2010., prvi bih inzistirao da Muller postane naš napadač u ulozi lažne devetke. Ali on se etablirao na desnom krilu i pokazao da mu mijenjanje pozicija ne paše. Ali, tko zna. Možda...
DAVID VILLA
Da je sad 2010.
On je kvalitetan napadač koji je radio s Guardiolom, ali već je u određenim nogometnim godinama. Ako ga možemo dobiti za solidnu cijenu, zašto ne probati?
netko drugi, napišite tko...
Počnite sa ŠPEKuliranjem!
width="960"





